8

1,121 OY
PUAN VER
5

Imdb: 8.2 (1.451.916 OY)

KONUSU
Massachussets sahili açıklarındaki Zindan Adasında suç işlemiş akıl hastalarının tedavi edildiği bir psikiyatri hastanesi vardır. Teddy ve Chuck adlı iki polis müdürü, Rachel adlı bir katil hastanın esrarengiz şekilde kayboluşunu soruşturmak üzere görevlendirilmişlerdir. Şiddetli bir kasırga nedeniy ... Devamı
Massachussets sahili açıklarındaki Zindan Adasında suç işlemiş akıl hastalarının tedavi edildiği bir psikiyatri hastanesi vardır. Teddy ve Chuck adlı iki polis müdürü, Rachel adlı bir katil hastanın esrarengiz şekilde kayboluşunu soruşturmak üzere görevlendirilmişlerdir. Şiddetli bir kasırga nedeniyle hastayı aramaya başlayan polislerin işi zorlaşır.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

Daha fazla yanıt göster

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
M

@marvel_of_rivia

1 ay önce

10 / 10

Hay çakmağına

@gomeisa

2 ay önce

Bu filmin hastasıyım.

@emrhean

3 yıl önce

10 / 10

Filmi yıllar önce izledim. Tadı damağımda... Etkisi...
M

@mervenur94

3 yıl önce

8.7 / 10

Filmin sonunda şaşırtan güzel bir film

@erdemtekin

4 yıl önce

Gözler aga... O GÖZLER AGA... GÖLDE BAKTIĞI AN!!!111

@yurdagulbogar

4 yıl önce

8.5 / 10

Beyin yakan, sonu ile şaşırtan güzel bir psikolojik gerilim filmi. Mutlaka izlenmeli.

@hrarchon

4 yıl önce

Film 1954 yılında geçmektedir. Ashcliffe adası Amerika Birleşik Devletleri’nin en tehlikeli ruh hastalarının kapatıldığı bir akıl hastahanesi olarak bilinmektedir. Ancak kapatılan herkesin akıl hastası olmayıp, c bloğu olarak geçen bölümdekilerin tamamen ülkenin rejiminin ideolojisine karşı gelen kişilerden oluşması ve onlara tüyler ürpertici deneysel yaptırımlar uygulanması Amerika Birleşik Devletleri’nin yönetimiyle özellikle ilgilendiği hastahaneye bakış açısını değiştirecek niteliktedir.

@hrarchon

4 yıl önce

Travmanın Yunanca "yara" kelimesinden geldiğini biliyor muydun, şerif? Peki rüyanın Almancası nedir? Traum... Ein Traum.
M

@mucahit

4 yıl önce

9.2 / 10

Insani düşünmeye ve bulmaca çözmeye iten bir film. Keşke bu tarz filmler daha fazla olsa böylece bugün ne izleyeyim derdinden kurtulsak :)

@ravenna

4 yıl önce

Harika bir psikolojik - gerilim.Bu film için söylenecek çok fazla bir şey yok.Kendinizi mahrum bırakmayın diyebiliyorum.Tek kelimeyle muhteşemdi.İzleyiniz.
O

@oguzkesim

5 yıl önce

9 / 10

Ben filmi beğendim hiç sıkmıyor, izlettiriyor.Ve izlerken sürekli bir şeyleri tahmin etmek istiyorsunuz, merak uyandırıyor.Güzel bağlamışlar.İzlenilmesi gereken bir film.
T

@tyfngkts

5 yıl önce

bir şeyleri anladığınız zaman haastt. demediyseniz filmi baştan tekrar izleyin.

@berkkk

5 yıl önce

ilk seyrettiğimde ulan ne oluyor diye mal mal bakmıştım. 2. izlemem ile taşların yerine oturması ve ulan wtf olmam bir oldu.

@iamgzde

5 yıl önce

En çok anlamak istediğim filmlerden biriydi. Anladım ve o kadar müteşekkirim ki. Yorumum başardıklarına.. Fazla başarılı. Konuşamıyorum bile.

@miskatonic

6 yıl önce

Film zor anlaşılır gibi dursada aslında ince nüanslarla çok şey anlatıyor. Ayrıca karakter ve hikaye gerçekten düşünülerek verilmiş. Her bir detay üzerinde durulmuş. Hiçbir sahne boş geçilmemiş. Başarılı!

sonunda kesinlikle iyileştiği anlaşılıyor, zira canavar olarak yaşamaktansa, iyi bir adam olarak ölmek daha iyi değil mi diye sorduğunda göz sinirlerine tel ucuyla yapılan ve hastayı hissizleştiren operasyonun yapılması için kasıtlı olarak kendi kurduğu kurmacasına devam ettiğini ve bunu üstü kapalı yaptığını anlıyoruz. bunun sağlaması da doktorun "Teddy?" diye sorması olarak görebiliriz.
SPOILER

Zindan Adası filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Zindan Adası filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Zindan Adası filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL