7.8

37 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.9 (52.420 OY)

KONUSU

Emma Stone ve Jonah Hill'i bir araya getiren dizi, yaşadığı psikolojik sorunlardan dolayı akıl hastanesinde kalan bir adamın gerçeklikten kaçmak için kendi hayalinde yarattığı bir dünyada yaşaması konu ediliyor.

Emma Stone

Annie Land...

Jonah Hill

Owen Milgrim

Justin Theroux

James K. M...

Sonoya Mizuno

Dr. Azumi ...

Sally Field

Dr. Greta ...

Billy Magnussen

Jed Milgrim

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tiamath

3 ay önce

6.5 / 10

Retro bir dönemde zihnin ve yapay zekanın günümüzden çok daha ileri seviyede çözüldüğü bir laboratuvar içerisinde insanların zihinleri üzerinde yapılan bir deneyi konu alan dizinin farklı bir anlatım tarzı bulunmaktadır. Genel olarak beğensemde yer yer sıkıldığımıda söylemeden edemem. İçerisinde güzel detaylarında olduğu ve başarılı oyunculuklarla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Fakat bazı olaylarla bazı zihinsel dönemleri bağdaştırmak biraz güçleşebiliyor. Özellikle kadının kaçak bir şekilde bu teste girmesi ve yapay zekanın ağlarken lehimlerinin akması bana biraz zorlama geldi.

@cessiebalik

3 ay önce

Gülmekten kırılığım bir komedi ya da izlerken aklımın uçtuğu bir bilim kurgu diyemeyeceğim ama minik, keyifli, minnoş bir dizi

@heisenberg1

7 ay önce

Çok keyifli

@dmlabrb

11 ay önce

başlayacağım dizi. güzel mi değil mi bilmiyorum pek. tanıtımını izledim güzel geldi bana. ama merak uyandırmadı. başlamasam mı lan.

@casus

11 ay önce

8 / 10

İzlerken kendimi rahatlamış hissettiğim bir dizi. Retro öğelerle yüklü olmasına rağmen günümüz teknolojisi ile ulaşılabilecek bir deneyin sonucunda basrollerimizin ve yan karakterlerinin zihninde dolastik. Bilinc altına itilen beklentiler ve sorunlarla yüzleşme tarzları güzeldi. 10 bölüm benim için çabucak geçti. Her bölümde farklı hikayeler ile sorunlarıyla yuzlesmeleri ilgi çekiciydi. Durağan bir seyir izlese de dizi de kendinizden bir parça bulduğunuz da kaptirip gidiyorsunuz. Blade Runner evrenindeki atmosferi seven bunu da sever.
SPOILER

Maniac dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Maniac dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Maniac dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL