Labor Day Yorumları

Labor Day filmi detayları

@stiff

2 ay önce

6.8 / 10

Sadece biraz gerilim ile başlamasını umuyordum. Sade ve güzel bir anlatıma sahip. Adele’in yalnızlığına üzülüp, Henry’nin olgunluğunu izliyorsunuz. Frank’in hayatlarına girmesiyle hikaye bambaşka bir hal alıyor. Oyunculukları da çok doğal buldum. Zaten çok tanıdık yüzler var filmde. Küçücük bir sahnede tanıdık bir isme denk gelebiliyorsunuz. Frank’in gençliğini oynayan oyuncuyla benzerlik de çok iyi kurtarılmış.

@dilarakrkmz

6 yıl önce

Başından sonuna kadar harikaydı. Hiç sıkılmadan izledim. Sonunun umduğum gibi olması benim için bir artıydı. Gördüğünüzde mutlaka kaçırmamanız gereken bir film.

@tutankhom

7 yıl önce

6.5 / 10

oyuncuların kalitesinden söz etmeye gerek bile yok. zaten filmde rollerin hakkını yeteri kadar vermişler. sakin dingin bir yapım olmasına ragmen dram tarzının keyfini yeteri kadar hissettirebiliyor. bu tarzı sevenlerin bu filmden memnun kalacağına eminim.

@poormf

8 yıl önce

7.5 / 10

Josh Brolin ile Frank’in geçliğini canlandıran Tom Lipinski’nin benzerliğinin ilginç olduğu filmde konu yeni değil aslında. Yerli sinemamızda benzer temayı ele alan başarılı bir film olan Şerif Gören’in Firar(1984) ını anımsatıyor.

Konu bildik ve biraz dağınık olsa da Kate Winslet’in yaşadığı ve yaşattığı tedirginlik. izlenmeye değer... 75/100

Not: Filme adını veren Labor Day (İşçi Bayramı) ABD’de her yıl Eylül ayının ilk Pazartesi büyük ölçüde tatil olarak kullanılan günmüş...
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL