6.5

183 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.2 (190.371 OY)

KONUSU
Victoria ve Lilly anne ve babası ormanın derinliklerinde öldürüldüğünde henüz çok küçük iki kız kardeştir. Vahşi doğada yapayalnız kalırlar ve 5 yıl boyunca nasıl hayatta kaldıklarını kimse çözemez. Kızların amcası Lucas kız arkadaşı Annabel ile kızları sahiplenirler ve mahkeme kararıyla evlerine al ... Devamı
Victoria ve Lilly anne ve babası ormanın derinliklerinde öldürüldüğünde henüz çok küçük iki kız kardeştir. Vahşi doğada yapayalnız kalırlar ve 5 yıl boyunca nasıl hayatta kaldıklarını kimse çözemez. Kızların amcası Lucas kız arkadaşı Annabel ile kızları sahiplenirler ve mahkeme kararıyla evlerine alırlar. Fakat insanlıktan uzak büyümüş çocukların rehabilitasyon süreci de oldukça zor olacaktır. Çocukların uyumsuz davranışları ve evden kaçmalarının ardında travma ve stresten başka bir etken olduğunu fark eden Annabel, geceleri kızlara seslenen bir fısıltı olduğunu fark eder. Evdeki tek misafirler küçük çocuklar değildir, dudaklarından dökülen "Mama" nereye gitseler arkalarında olan bir hayalettir.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@zepuhian

2 yıl önce

7.2 / 10

Anne olmak, annneni acısını yaşamak, annenin intikamını izlemek.
Tür olarak sadece gerilim diyebiliriz, birazda fantastik. Konusu itibariyle film sizi hiç sıkmıyor boş vaktinizde değerlendirebileceğiniz ortalama bir yapım olmuş. Siz de biliyorsunuz ki bu türde başarılı film yapmak gerçekten zor. İzleyici daha farklı, klasik korku gerilim öğelerini beğenmiyor. Bu sebeple ki bu tarz filmleri sevenlerin es geçmemesi gerektiğini düşünüyorum. 10/6.75

@neleus

7 yıl önce

7 / 10

Korku filmi olmasının yanı sıra, filmin bir dram hikayesi var... Başarılı bulduğumu söyleyebilirim...

@seinfeld

7 yıl önce

Babadook, Korku Seansı ve bu film son zamanlarda beğendiğim korku filmlerinden.
N

@nysa

8 yıl önce

Son sahnede gözden akan yaşlara engel olunamamıştır. Lily karakterini canlandıran küçük kızı kucaklayasım geldi. O nasıl masum bir gülümseme.

@tendopain

8 yıl önce

Victoria.Come.MAMA
F

@filmdahi

9 yıl önce

6.3 / 10

Öbür Korku Filmlerine Nazaran Çok Daha İyi bir film oldugu kesin diyebilirim

puanım:6.3
G

@gaspar_noe

10 yıl önce

filmi tekrar izlemek zorunda kaldım ortam sebebiyle, yorumumu da yapayım. ortalamanın biraz üzerinde bi korku filmiydi bunu tüm arkadaşlar yazmış zaten geçiyorum burasını; rüya sahnesi mükemmeldi. artık nasıl çekilmiş, ne derecede animasyon kullanılmış bilemicem ama cidden etkileyici bi sahneydi. rüya ve kabuslarla arada sırada sorun yaşayan birisi olarak; rüyada ki ortam ve görüş açısı anca bu kadar güzel yansıtılır diyorum. (başroldeki hanımefendinin rüyasından bahsediyorum)
E

@ezgi2595

10 yıl önce

Diğer korku filmlerine göre gerçekten çok daha iyiydi. Mama sayesinde hayaletlere vs. sempatim arttııı :D

@serayhsky

10 yıl önce

9.5 / 10

Mükemmel derecede sinir bozucu.korku falan sevmeyen bir kişilik olan beni hem zıplatmış hem duygulandırmış hem inanılmaz keyif vermiş bi filmdir. Izliyyyniz

@wafflee

10 yıl önce

Son günlerde izlediğim en iyi gerilim filmiydi.Filmin her anında ayrı bir tedirginlik sezmek mümkün oluyor ve bu da sizi germeyi güzel başarıyor.Minik oyuncuların oyunculukları çok iyiydi.Efektler,çekim teknikleri ve filmin senaryosu kesinlikle görülmeli.Film yabana atılmayacak kadar güzeldi.

@aleste

10 yıl önce

scary movie 5 ten önce izlenmeli kesinlikle. adam gibi tat alamadım arkadaş :/

@delahoya

10 yıl önce

5.3 / 10

Günümüzde ısıtıp sunulan klişe konulu filmlerin bir yenisi daha mı ? diye sorarken sonradan sonraya farkını hissettirdiğini söylemeliyim.Son dönem İspanyol korku filmlerinin en büyük özelliği gerilim ve dramı çok güzel harmanlayıp müthiş efektlerle bize sunmaları sanırım , bu özelliğiyle Hollywood sinemasından farklarını belli ediyorlar bu filmde bize en büyük örneklerinden biri olmuş.Eksileri ve artıları bu filmi ortantılamış bana göre en büyük eksiği son kısmı biraz filmin gidişatını bozmuş?Hunharca korkutulmayı bekleyen beni duygusallığa bağlayan bu filme bakış açım iyi diyerek izlenmesi gerektiğini düşünüyorum.

@theotherside

10 yıl önce

9.4 / 10

Son sahne çok iyiydi :D

@tambenlik

11 yıl önce

6.2 / 10

beni duygulandıran ilk korku filmidir.

final sahnesi iki boyutlu olmasa daha iyi olabilirdi.

@oziloz

11 yıl önce

3.5 / 10

Klişeye doymadık mı hala?
SPOILER

Anne filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Anne filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Anne filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL