Yönetmen
|
François Ozon
|
Senarist
|
Philippe Piazzo
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zimsky
Cemetery Caretaker at Passy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yapım Sanatçısı
|
Michel Barthélémy
|
Kıyafet Sorumlusu
|
Ursula Paredes Choto
|
Işık Şefi
|
Dirk Hilbert
, Pierre Bonnet
|
Set Fotoğrafçısı
|
Jean-Claude Moireau
|
Dolly Sorumlusu
|
Jan Hagen
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Céline Goriot
|
Boom Operatörü
|
Benoît Guérineau
|
Ses Kayıtçısı
|
Florian Heine
|
Baş Kuaför
|
Franck-Pascal Alquinet
|
1. Yardımcı Editör
|
Carlos Pinto
|
Üretim Hizmetleri
|
Eric Altmayer
, Nicolas Altmayer
, Stefan Arndt
, Andreas Grosch
, Ulli Neumann
, Uwe Schott
|
Sinematografi
|
Pascal Marti
|
Operasyon Yöneticisi
|
Aude Cathelin
, Marc Grewe
|
Makyaj Sorumlusu
|
Franck-Pascal Alquinet
, Virginie Berland
, Gloria Göschel
, Catherine Ichou
, Ragna Jornitz
, Emmanuel Pitois
, Liliane Rametta
, Dorothea Wiedermann
, Frédéric Zaid
|
İnşaat Koordinatörü
|
Remo Stecher
|
İkinci Birim
|
Maria Ochs
, Mathieu Schiffman
, Marie-Amélie Steul
|
Ses
|
Martin Boissau
, Katia Boutin
, Valerio Brini
, Benoît Gargonne
, Benoît Guérineau
, Florian Heine
, Jean-Paul Hurier
, Charles Michaud
, Johann Nallet
, Florian Penot
, Pierre Simion
, Clémence Stoloff
, André Zacher
|
Özel Efektler
|
Bruno Lefebvre
, Claudius Rauch
, Lutz Zeidler
, Uwe Lehmann
|
Görsel Efektler
|
Jerome Binckly
, Marc Henry de Frahan
, Thierry Delobel
, Ludivine Ducrocq
, Céline Goriot
, David Gourmaud
, Jérome Lionard
, David Sanchez
, Florian Sanchez
, Mikaël Tanguy
|
Kamera Teknisyeni
|
Pierre Bonnet
, Mostefa Djebbari
, Antonin Gendre
, Jan Hagen
, Dirk Hilbert
, Agnès Letessier
, Jean-Claude Moireau
, Giovanni Quéné
, Hagen Raeder
, Virgile Reboul
, Jan Rubens
|
Editoryal Hizmetler
|
Charles Fréville
, Aude Humblet
, Carlos Pinto
, Clément Selitzki
|
Mekan Yöneticisi
|
Björn S. Breyer
, Arnaud Kaiser
, Mathieu Laemlé
, Marei Wenzel
|
Ulaşım Koordinatörü
|
René Janicke
|
Diğer
|
Tony Arnoux
, Emmanuelle Balestrieri
, Grit Belitz
, Olivier Kaczmarek
, André-Paul Ricci
|
Dublörler
|
Jan Böhme
, Alister Mazzotti
, Vanessa Wieduwilt
|
Teşekkürler
|
Denis Dercourt
|
Butafor
|
Tanja Arlt
|
Yapımcı
|
Stefan Arndt
, Uwe Schott
, Eric Altmayer
, Nicolas Altmayer
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Marielle Kiessig
|
Kostüm Sorumlusu
|
Catherine Boisgontier
, Marie Eynard
, Camille Joste
, Theresa Anna Luther
, Susanne Niedergall
, Ursula Paredes Choto
, Fanny Rappange
, Natalia Riede
, Justine Vivien
, David Werer
, Loïc Barnier
|
Senaryo
|
François Ozon
|
Müzik
|
Philippe Rombi
, Cécile Coutelier
, Stéphane Reichart
, Géraldine Rombi
, Marie Sabbah
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Mathieu Schiffman
|
Görüntü Yönetmeni
|
Pascal Marti
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Jean-Paul Hurier
|
Kostüm Tasarımı
|
Pascaline Chavanne
|
Senaryo Süpervizörü
|
Lydia Bigard
|
Editör
|
Laure Gardette
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Michel Barthélémy
|
Set Dekorasyon
|
Catherine Jarrier-Prieur
, Maresa Burmester
|
Tiyatro Oyunu
|
Maurice Rostand
|
Müzik Editörü
|
Cécile Coutelier
|
Set Kostümcüsü
|
Theresa Anna Luther
|
Oyuncu Seçimi
|
Simone Bär
, Sarah Teper
, Leïla Fournier
, Anaïs Duran
|
Sanat Yönetimi
|
Dominique Moisan
, Susanne Abel
, Bertrand Alberge
, Léa Alric
, Tanja Arlt
, Sébastien Chauvat
, Clément Colin
, Manuel Demoulling
, Peggy Dix
, Ulrike Eversmeier
, Cécile Hurlé
, Marielle Kiessig
, Emmanuel Lavrut
, Julia Roeske
, Susanna Schnibbe
, Remo Stecher
, Sabine Barthélémy
|
Steadicam Operatörü
|
Jan Rubens
|
Görsel Efekt Editörü
|
David Gourmaud
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Ludivine Ducrocq
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Claudius Rauch
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Mikaël Tanguy
|
Yapım Yöneticisi
|
Aude Cathelin
|
ADR ve Dublaj
|
André Zacher
|
Ses Editörü
|
Benoît Gargonne
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Clément Colin
, Julia Roeske
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Antonin Gendre
, Hagen Raeder
|
Ses Mühendisi
|
Martin Boissau
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Liliane Rametta
|
Genel
|
Katia Boutin
, Laure Gardette
|