6.5

86 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.6 (177.190 OY)

KONUSU
O Avrupa halk masallarının en cingöz, en iş bitirici ve en insansı kedisi. Asalet ve güç sembolü olan sarı çizmeleri içerisinde Çizmeli Kedi aslında zenginlik ve ün peşinde koşan oldukça zeki bir canlı. Sinema perdesindeki yolculuğu ise meşhur Altın Yumurtlayan Kazı çalma macerası çevresinde şekille ... Devamı
O Avrupa halk masallarının en cingöz, en iş bitirici ve en insansı kedisi. Asalet ve güç sembolü olan sarı çizmeleri içerisinde Çizmeli Kedi aslında zenginlik ve ün peşinde koşan oldukça zeki bir canlı. Sinema perdesindeki yolculuğu ise meşhur Altın Yumurtlayan Kazı çalma macerası çevresinde şekilleniyor.

Zeka küpü Humpy Dumpty ve sokakların kraliçesi Kitty Softpaws’u bu kendi hırsızlık planına dahil eden dokuz canlı Çizmeli Kedi, arkadaşlarıyla cesaret isteyen ama bir o kadar da komedi dolu bir maceraya atılıyor...

Shrek üçlemesinin her filminde farklı karakterlere sesiyle hayat veren ve senaryoda da parmağı olan Chris Miller’ın Şrek 3 ’ten sonraki ikinci uzun metrajlı yönetmenlik çalışması olan Çizmeli Kedi’nin orijinal seslendirme kadrosunda Kedi’ye Antonio Banderas, Humpy Dumpty’ye perde gördüğümüz anda gülmeye başladığımız Zach Galifianikis ve Yumuşak Pati Kitty’ye Salma Hayek sesleriyle hayat veriyor.
Antonio Banderas

Puss in Bo...

Salma Hayek

Kitty Soft...

Zach Galifianakis

Humpty Dum...

Amy Sedaris

Jill (ses)

Constance Marie

Imelda (ses)

Mike Mitchell

Andy Beans...

Guillermo del Toro

Comandante...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@raphalleon

11 yıl önce

6.8 / 10

Animasyon filmlerindeki karakterleri çok ciddiye almak ve filmde mantık hatası bulmaya çalışmak mantıksızlık sayılabilecek davranışların başında gelir.Bu filmin türü sonuç itibariyle animasyon ve komedi,değil mi? Filmi de ona göre izlemek lazım.Kimse bu filme giderken bir Fight Club bir Godfather bir LOTR beklemesin.Eğer beklerseniz elmalarla armutları karıştırmış olursunuz.

Filme gelirsek,kendi türünde baktığımızda bence başarılı sayılabilecek bir film.Amaç ne? -Gülmek, O zaman film tam başarılı olmasa da başarıya yakın düzeydedir benim için.Ha tabii ki hayatımdaki en iyi 500 film arasına bu filmi almayacağım,orası kesin. :)

Saygılar..

@emy

12 yıl önce

7.3 / 10

bu kadar hareket bile beklemiyodum.çizmeli kediyi bilmeyen yok , yani daha ne gibi olaylar gelişebilirdi..gayet güzel bağlanmış bence akışta güzeldi ama kendimi gülmeye fazlaca hazırlamış olsam gerek ki çok güldürmedi.

yumurtanın kafasını kırasınız gelebilir.çizmelinin bebek hali çok şirindi hele o masum bakış... :)

ayrıca kesinlikle orjinal dilinde tavsiye ederim..

@rinas

12 yıl önce

7 / 10

Genelde olumsuz eleştiriler duydum ama filme gittikten sonra anlam veremedim yorumlara. Filmden ne bekliyorlardı hala anlamış değilim. İnanmayın çok basit, sıkıcı, sıradan diyenlere. Şirin bi'şiydi özellikle kedinin bebekliğini görmek için yine izlenir.

@zamon

12 yıl önce

7 / 10

tek sorunu senaryoda, biraz daha üzerinde çalışılsa daha yüksek bir puan alabilirmiş
SPOILER

Çizmeli Kedi filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Çizmeli Kedi filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Çizmeli Kedi filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL