Dexter: New Blood Yorumları

Dexter: New Blood dizisi detayları

@berlinj

1 ay önce

8 / 10

Her şeyden önce, gerçekten iyi bir sezondu. Beğendim. Fakat eleştirilerim var.
Dexter için yeni bir final sezonu yapmaya kalkıyorsunuz, hikaye muhteşem, oyuncular, yeni karakterler, gerilim, cinayetler; her şey beklenenden daha iyi ama sonra yine çat diye saçma sapan bir son bölüm yapıyorsunuz. Yine aceleye gelmiş bir final bölümü izledik. Sebep? Bu iyi bir Dexter sezonu izlediğimiz gerçeğini değiştirmiyor, o ayrı. Final hariç çok beğendiğimi yine belirtmek isterim. O kasabadan daha ne hikayeler çıkardı, öyle güzel çizilmişti ki tablo, en az bir sezonluk daha bölüm çekilebilirdi. Örneğin petrol zengini adam, havada kaldı. İlerleyen bölümlerde görmedik bile ki girişte onun da bir şeylerle bağlantısı çıkacak gibiydi. Batista yada... Madem yer aldı dizide, Dexter ile yüzleşmesi şahane olmaz mıydı? Gerekliydi de... Dexter'ı bir kasaba polisinin enselemesine girmiyorum bile... Dexter "Ay çok sıkıldım H. çek vur beni yaa" demiş de, H. de "Zaten sen
... Devamı
Her şeyden önce, gerçekten iyi bir sezondu. Beğendim. Fakat eleştirilerim var.
Dexter için yeni bir final sezonu yapmaya kalkıyorsunuz, hikaye muhteşem, oyuncular, yeni karakterler, gerilim, cinayetler; her şey beklenenden daha iyi ama sonra yine çat diye saçma sapan bir son bölüm yapıyorsunuz. Yine aceleye gelmiş bir final bölümü izledik. Sebep? Bu iyi bir Dexter sezonu izlediğimiz gerçeğini değiştirmiyor, o ayrı. Final hariç çok beğendiğimi yine belirtmek isterim. O kasabadan daha ne hikayeler çıkardı, öyle güzel çizilmişti ki tablo, en az bir sezonluk daha bölüm çekilebilirdi. Örneğin petrol zengini adam, havada kaldı. İlerleyen bölümlerde görmedik bile ki girişte onun da bir şeylerle bağlantısı çıkacak gibiydi. Batista yada... Madem yer aldı dizide, Dexter ile yüzleşmesi şahane olmaz mıydı? Gerekliydi de... Dexter'ı bir kasaba polisinin enselemesine girmiyorum bile... Dexter "Ay çok sıkıldım H. çek vur beni yaa" demiş de, H. de "Zaten sen iyi birini öldürdün, o zaman ben de seni şimdi kalbinden vuracağım dady" demiş gibi bir son sahneydi. Oraya kadar yine hazmedebilirdim belki ama o final gerçekten de "Bitsin de gidelim", oldu yine. N'apalım, finali görmezden gelip, iyi bir Dexter sezonu izledik, diye avunalım.
B

@buuura

3 ay önce

8.3 / 10

Dexter'ı yeniden izlemiş olmak yönünden evet güzeldi ama maalesef ki eski sezonlarda olduğu kadar keyif vermedi.
Bir efsane daha bitti mi yoksa devamı olur mu bilemiyorum ama sonu bu şekilde mi bitmeliydi ?
Bu mini dizinin başarılı bulduğum yönleri de vardı ama başarısız bulduğum yönleri de mevcuttu ,yine de keyifliydi beklentilerimi tam karşılamamış olmasına rağmen yine de tekrardan Dexter Morgan'ı izlemek hoşuma gitti.

@mehmetm

4 ay önce

çok iyi olmuş; ama buruk bir son var, ama her zaman bir umut vardır

@bthnrtll

4 ay önce

6.9 / 10

İlk dizinin sonunu düzeltmek isterlerken, daha da mahvetmişler. Ben, beklediğimi alamadım. Yine de Dexter'ı uzun aradan sonra görmek hoştu.

@elalala

5 ay önce

Özlemişim. Ama her devam yapımında olduğu gibi Dexter'da da, o eski tat yok. Diğer efsane karakterler yok. Yine de izlemeye değer buluyorum.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL