7.5

71 OY
PUAN VER
5

Imdb: 8 (37.583 OY)

KONUSU
Film, 1985 yılında iki genç ingiliz dağcının daha önce hiç kimsenin tırmanmayı başaramadığı Peru’daki Siula Grande zirvesine tırmanmaya çalışırken başlarına gelen akıl almaz kazanın gerçek hikayesini anlatıyor.İyi başlayan tırmanış gitgide bir kabusa dönüşüyor ve bu noktada dağcılardan biri yıllarca ... Devamı
Film, 1985 yılında iki genç ingiliz dağcının daha önce hiç kimsenin tırmanmayı başaramadığı Peru’daki Siula Grande zirvesine tırmanmaya çalışırken başlarına gelen akıl almaz kazanın gerçek hikayesini anlatıyor.İyi başlayan tırmanış gitgide bir kabusa dönüşüyor ve bu noktada dağcılardan biri yıllarca tartışılacak bir karar veriyor.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@mavimilena

2 yıl önce

9.5 / 10

Bunu karantinaya almak da ne bileyim :( Dağcılık üzerine izlediğim filmler içerisinde şüphesiz en iyiler arasında. Mücadele, yaşama içgüdüsü ve azim. Hepsi çok gerçekçi bir şekilde iç içe geçmiş çok ama çok etkileyici bir belgesel /film. İzlemeyenler için büyük bir kayıp. Daha fazla geç kalmayın!

@fishguts

7 yıl önce

8.3 / 10

İlk dakikalarından son dakikasına kadar ölümle yaşam arasındaki o ince çizgide geçen enfes film/belgesel.

"Dinine bağlı bir Katolik olarak yetiştirilmiştim. Ama Tanrı'ya inanmayı bırakalı uzun zaman olmuştu. Yine de işler iyice çığırından çıkarsa, baskı altındayken dua etmeye başlayıp Tanrı'ya beni buradan kurtarması için yalvarıp yalvarmayacağımı merak ediyordum. Ama bunu yapmak bir an bile aklıma gelmedi. Demek ki gerçekten inanmıyordum. Öldüğünde sadece ölmüş olacağına inanıyordum. Hepsi bu. Ölümden sonrası yok. Hiçbir şey yok."

@carpathia

8 yıl önce

8 / 10

Korkunç bir yaşam mücadelesi Joe ile birlikte kurtulmak istediğiniz bir trajedi.Eğer dağcıysanız izlemeyin çünkü vazgeçersiniz.Ben izlerken empati kurdum ve kesinlikle bu mücadelede öldürdüm.Bear Grylls'in kıskanacağı tek kişi sanırım Joe olabilir gerçekten inanılmaz kurtuluş......

@maverick16

9 yıl önce

8 / 10

Uludağ'a bakarak izledim, ağustos ayında içim üşüdü. 80/100

@harukosan

10 yıl önce

siiiiimooon!!

@bscglclk

10 yıl önce

8.3 / 10

Film gibi değil. Nolucagını gerçekten merak edyorsunuz. Sanki canlı yayınlanan bi belgesel gibi.
D

@dassmurf

14 yıl önce

8.6 / 10

nefes kesen bir belgesel. onlar susayınca siz de susuyorsunuz. onlar acı cwktikçe sizde çekiyorsunuz ve bunun benzerleri..
SPOILER

Boşluğa Dokunmak filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Boşluğa Dokunmak filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Boşluğa Dokunmak filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL