8.1

1,222 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.1 (566.649 OY)

KONUSU
Christopher McCandless üniversiteden mezun olduktan hemen sonra iş, aile ve sorumluluk gibi ağırlıkları geride bırakıyor. Bütün parasını yakıyor ve Alaska’da doğa ile birebir yaşamak için yola koyuluyor. McCandless, uzun yolculuğu boyunca bin bir tür macera ve bin bir tür insan ile karşılaşıyor. Gra ... Devamı
Christopher McCandless üniversiteden mezun olduktan hemen sonra iş, aile ve sorumluluk gibi ağırlıkları geride bırakıyor. Bütün parasını yakıyor ve Alaska’da doğa ile birebir yaşamak için yola koyuluyor. McCandless, uzun yolculuğu boyunca bin bir tür macera ve bin bir tür insan ile karşılaşıyor. Grand Canyon’da river rafting yapıyor, doğayı kendine ev ediniyor, orta yaşlı bir hippi çift ve özellikle yaşlı yanlız bir adamla unutulmaz birer ilişki kuruyor. McCandless, iki yıllık yolculuğu boyunca bir kez bile ebeveynleri ve en önemlisi her şeyden çok sevdiğine inandığımız kız kardeşi ile haberleşmiyor.
Emile Hirsch

Christophe...

Marcia Gay Harden

Billie McC...

William Hurt

Walt McCan...

Jena Malone

Carine McC...

Vince Vaughn

Wayne West...

Kristen Stewart

Tracy Tatro

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@jinxquinzel

3 ay önce

"Çantamı alıp gitsem şuralardan" diye düşündüğünüz zamanlarda izleyebilirsiniz. Güzel bir film, gerçek bir cesaret örneği.

@rei

3 ay önce

Happiness only real when shared.

@lareinasiva

6 ay önce

McCandless kadar cesur olmak diye bir tabir yarattım lügatıma. Gerçek bir hayatın yansıması olarak meydana gelen filmi, bu bilgiyle izlemek yarattığı etkiyi katlıyor. Görüntüler muazzam, çekim açıları oralara ait olma hissi ile çepeçevre sarıyor. Filmi bitirdiğim andan itibaren aylarca Eddie Vedder müzikleriyle bezendi hayatım. Seneler geçti hala da bayılarak dinlerim. Filmde kullanılması için alternatif bir müzik seçeneği göremiyorum bile. Hangi kategoride tasnif edilirse edilsin yaklaşığı olmayan bir film. Baştan sona her saniyesi bütünlük için gerekli olarak meydana gelmiş. Değişik görüşlere saygı duyarım fakat bu film hakkında karalar bağlayan tenkitlerde bulunanların kocaman bir hasetçi olduğunu sanıyorum :) Adam yaşamış işte özgürce ve ölmüş yine özgürce ! ’’Tek ihtiyacımız olan, alışkanlıklarla örülü şu yaşam tarzımıza sırtımızı dönüp yepyeni bir yaşama adım atmamızı sağlayacak cesaret.’’

@koraydiyebirisi

6 ay önce

7.5 / 10

Toy zamanlarımda izlemiş, hayatımın filmi addetmiştim. Eddie Vedder imzalı müzikleri enfestir. Hala sever, öneririm ama eskisi kadar hararetle değil.

@statistician

1 yıl önce

9.1 / 10

Öyle bir film ki tekrar izlersem radikal kararlar alırım.

@steed

1 yıl önce

İzlemek için değil de izlememek için neden bulabilirseniz ancak o zaman izlemeyin. 10/10

@wingsofgod

3 yıl önce

yıllar önce izlediğim ama şimdi yorum yaptığım film. çünkü yorum yapma gereği duydum.

film hayatımı değiştirdi diyebilirim. bende derin izler bıraktı. izlenmesi keyifli ve izlenebilir filmlerden...

filmin gerçek olması ve biraz araştırınca ortaya çıkan, filme katılmayan kısımları da okunması gerekiyor.

@kaktusum

3 yıl önce

yeni yıla dakikalar kala izlemeyi de bitirdim 2017’nin son izlenilecek filmi olarak çok başarılı bir tercihte bulunmuşum kendimi tebrik ediyorum
U

@ulkemesenn

3 yıl önce

10 / 10

Yanlış hatırlamıyorsam 4 yıl önce, liseye ilk başladığım zaman izlemiştim. Şöyle diyebilirim ki bu film hayatımı ve hayata bakış açımı değiştirdi. İçimdeki maceracı ruhu bu kadar erken çıkarttığı için Chris'e büyük bir teşekkür borçluyum. Her zaman yanındayız!

@zaferaltintas

4 yıl önce

Hikayesi ve görselliği çok iyiydi.Mükemmel!.Bide bu filmi beğenenler (127 Hours) adlı filme baksın.

Son sahneyi izlerken saat gece 02.00 civarlarındaydı.Bizim eleman son nefeslerini vermek üzere ve odamdaki duvar saatinin tik tak seslerini farkettim,sanki daha önce yoktu ama tam o sahnede duymaya başladım tik,tak,tik,tak...Böyle anların hastasıyım

@yesimus

4 yıl önce

Film hakkında yazılıp çizilmesi gereken çok şey var. Filmi henüz izlemiş, etkisinden çıkamamış, 'ne cesaret be, ben de yapabilsem keşke' diyen benim şuan bilgisayar başında oturup bu yazıyı yazmam da ayrı ironik tabii. İnto the wild'dan ziyade İnto the comments oldu benimkisi. Yorumlarda filmin abartıldığını söyleyen çok kişi gürdüm, ya da sonunu beğenmeyen. Bu kişiler sanırım filmin gerçek bir hayattan uyarlandığını bilmiyorlar. Buyursunlar kendileri bu cesareti gösterip daha iyisini yapsınlar, aptalca(!) zehirli bitki yemesinler, ya da ne bileyim, böyle bir yolculuktan dönmeyi başarıp gelip arkadaşlarına yaşadıklarını anlatsınlar. TebriklerChristopher Johnson McCandless, tebrikler güzel adam! Hepimizin bu modern hayatın içinde tıkılıp bu gidişata boyun eğip yaşadığımız ortalama 70-80 yıllık ömrünü toplasak senin yaşadığın 24 yıl etmez sanırım. Verdiğin ümitler, hayaller ve film bittiğinde yüzümde bıraktığın gözleri yaşlı gülümseme ifa
... Devamı
Film hakkında yazılıp çizilmesi gereken çok şey var. Filmi henüz izlemiş, etkisinden çıkamamış, 'ne cesaret be, ben de yapabilsem keşke' diyen benim şuan bilgisayar başında oturup bu yazıyı yazmam da ayrı ironik tabii. İnto the wild'dan ziyade İnto the comments oldu benimkisi. Yorumlarda filmin abartıldığını söyleyen çok kişi gürdüm, ya da sonunu beğenmeyen. Bu kişiler sanırım filmin gerçek bir hayattan uyarlandığını bilmiyorlar. Buyursunlar kendileri bu cesareti gösterip daha iyisini yapsınlar, aptalca(!) zehirli bitki yemesinler, ya da ne bileyim, böyle bir yolculuktan dönmeyi başarıp gelip arkadaşlarına yaşadıklarını anlatsınlar. TebriklerChristopher Johnson McCandless, tebrikler güzel adam! Hepimizin bu modern hayatın içinde tıkılıp bu gidişata boyun eğip yaşadığımız ortalama 70-80 yıllık ömrünü toplasak senin yaşadığın 24 yıl etmez sanırım. Verdiğin ümitler, hayaller ve film bittiğinde yüzümde bıraktığın gözleri yaşlı gülümseme ifadesi için teşekkürler.

@sonfecibisiklet

4 yıl önce

Bencil, topluma hiçbir şekilde yararı dokunmayan bir karakterin portresi. Filmi beğenmedim ama umutsuz vaka beyaz yakalıların ah yaa keşke bizde şöyle doğaya çıkabilsek diye seslendiğini duyar gibiyim. müzikleri güzeldi :)
D

@duyguresin

4 yıl önce

İzledikten sonraki etkisi inanılmaz.Filmde verilen mesajlar ise harika.Mutlaka izlenmesi gereken bir film olduğunu düşünüyorum.

@scarletcarson

5 yıl önce

10 / 10

into the wild etkisi diyorum şu an.. hayatımda izlediğim en iyi filmdi tartışmasız.
G

@gokcekahraman

5 yıl önce

9.5 / 10

toplumdan soyutlanmanın, öze dönüşün temelinde ahlaki kurallarımız toplumsal normlar, kalabalıklar içinde yalnızlığı barındıran yüzeysel ilişkilerin hakimiyet sağladığı dünya anlayışı sebep olmaktadır .

Aile kavramına, dostluk kavramına bakışımızın değişebileceği bir film. Bize biçilen hayatı reddedip kendi özümüzle örtüşen bir dünyada özgür ve mutlu olabiliriz . ebeveynlerimizi yahut evlatlarımızı seçme şansımız olsaydı çok farklı seçimlerle mutlu olabilecekken sırf kan bağımız olduğu için hayatlarımıza müdahele etme hakkını kendinde görebilmek..

buna sessiz kalmayı reddedişi barındıran oldukça etkili bir film

Görsellik olarakta şu fimi izleyip içinde bi parça huzur , doğaya hayranlık hissedemeyen insan en tabii duygularını çoktan modern dünyaya kurban etmiştir diyorm
SPOILER

Into the Wild filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Into the Wild filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Into the Wild filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL