7.6

421 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.2 (14.380 OY)

Vizyon Tarihi

27 Kasım 1998

Süre

1 Saat 47 Dk.

Ülke

Türkiye

Senaristler

Hakan Haksun

Yönetmen / Senarist

KONUSU

Altan, gereksiz yere karıştığı bir kavga sırasında üç yıldır görmediği kardeşi Nuri ile karşılaşır. Bu rastlantı, aradan geçen bunca zamandan sonra bu iki kardeş için sürpriz olmuştur. Birbirleriyle tamamen zıt iki karakteri simgeleyen bu kardeşler kaderin oyunu sonucu bir takım olaylara gireceklerdir.

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (33)

@ursulaiguaran yazdı...

Sal, 23 Oca 2018, 18:36 (6 ay önce)

en azından hayattayız bu da bir şey be abi!

@sandel yazdı...

Cmt, 08 Tem 2017, 20:54 (1 yıl önce)

7 / 10

İnşaat (2003) ve Kabadayı (2007) filmlerini de yöneten Ömer Vargi'nin ilk uzun metrajlı filmi ''Her şey çok güzel olacak'', ilginç senaryosu ve oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. 2000'li yıllarda çekilen romantik-komedilere bakıp bu filmi mumla aramamak elde değil. Cem Yılmaz ve Mazhar Alanson ikilisinin performansları oldukça başarılı. Cem Yılmaz faktörü bu filmin prestijinde etkili oldu. Cem Yılmaz konusunda herkesin ortak bir noktası var; stand up gösterilerindeki başarıyı sinemada gösteremiyor.   ''Her şey çok güzel olacak'', kara-mizah açısından da Türk sinemasına katkı yaptığını düşünüyorum. Geriye doğru baktığımızda o kadar az film-noir, kült, western tarzı filmlerimiz var ki; bu tür yapımları en azından durumu biraz kurtarıyor. Senaryo ve oyunculuk performansları güzel fakat aynı şeyi yönetim kadrosu için söyleyemeyeceğim. Basit kamera teknikleri, sıradan geçişler ve renk tonlarındaki ayarsızlıklar hemen göze çarpıyor. 1998 yılına göre belki de bu eksiklikleri doğal karşılamak lazım.   Sabey Sandel

@quijote yazdı...

Çar, 30 Kas 2016, 11:47 (1 yıl önce)

alttaki yorumlara göre  bu filmi izleyip insanlar moral buluyormuş. bir doz alıyorlamrış falan filan :) ya bu filmin neyi sizin moralinizi yerine getiriyor anlamadım .başka filmlerin çakma sahneleriyle dolu bir film.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Her Şey Çok Güzel Olacak filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Her Şey Çok Güzel Olacak filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Her Şey Çok Güzel Olacak filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER