7.5

366 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.2 (37.588 OY)

KONUSU

Restoranında sunduğu özensiz ve ucuz yemeklerden para kazanamadığı için başı derde giren Zinosun sevgilisiyle de arası açılır. Star bir aşçıyı işe alarak yeni bir müşteri kitlesine kavuşur. Eski sanayi bölgesinde hangardan bozma lokanta, yeni aşçı sayesinde gözde bir gurme restoranına dönüşür.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@comeche

3 yıl önce

Gaumenrassisten!

Alles Gaumenrassisten!

Adamım ya.. Sanarsın gestapo..
P

@papurika

4 yıl önce

7.5 / 10

fatih akın'a karşı ön yargım vardı nedense. ilk kez bir filmini izledim. konu olarak fazla felsefi sorgulama gerektirmiyor soul kitchen. ama samimi bir film. özellikle zinos'un bazı halleri beni gülümsetti. zinos'a sempati bile beslediğimi söyleyebilirim hatta.

@haoff

5 yıl önce

8.9 / 10

bu adam bu işi biliyor.

ya man!

@airking

7 yıl önce

7.5 / 10

Kemikkıran Kemal hahahhah . Baya iyiydi bea. :D
Y

@yesim033

7 yıl önce

8.5 / 10

her zamanki gibi sıcak, sevimli, eğlenceli, romantik bir Fatih Akın filmi.. Çok güzeldi.

@ezacr

7 yıl önce

Bence film izlemeye değerdi.Türk kültüründen esintiler olması beni çok mutlu etti.Mesela mantı :)Tabii karizmatik aktörümüz Birol Ünel'den bahsetmesek olmaz.İyi bir performanstı,özellikle son bölümleri çok sevdim şimdiden iyi sehirler
C

@civcivv

7 yıl önce

Biraz kopuk aile baglari, biraz göcmenlik, biraz kaybolmusluk, cok az miktarda kafa karisikligi, biraz da karabiber. İste filmimiz hazir. (Her sekilde tüketebilirsiniz, icinde bolca da karizmatik Birol Ünel barindirir)

@amip

8 yıl önce

7.9 / 10

film güzeldi,sempatikti.akan bir konusu var,ilk sahnelerden filmin içine giriyosunuz ve hiç çıkmadan devam ediyosunuz. filme başlarken yüzümde oluşan gülümse film boyunca devam etti ve öylede bitirdim.bide film boyunca aynı tempoda (hem filmin temposu hemde duygusal tempo) kalıyosunuz,buda çok hoşuma gitti.film bittiğinde ' gayet hoştu be' diyeceksiniz emin olun.

filmin müzikleri on numara,oyunculuklar on numara ,ugur yüceli görmek güzeldi,keyifli seyirler .

@jduygu

8 yıl önce

8 / 10

Sadece Moritz Bleibtreu'nun çakal carlos karakteri icin bile izlenir. =) Eglencelidir, garsonun evini gordukten sonra insanda Hamburg'a tasinma istegi uyandirir. Tavsiye edilir.

@stiff

9 yıl önce

6.5 / 10

Bence Fatih Akın Soul Kitchen'da; Solino'da yarım bıraktığını düşündüğü şeyleri yansıtmaya çalışmış. Çünkü hikaye çok benzer. Yine bir göç etme durumu var. Yine iki erkek kardeş ve Moritz Bleibtreu yine çakal kardeş rolünü oynuyor. Solino'daki küçük kardeşin tutkusu sinema. Soul Kitchen'daki küçük kardeşin tutkusu ise yemek. Küçük kardeşler iki filmde de batıp batıp yükseliyor. Soul Kitchen'a Solino'da olmayan komedi öğesi de katılmış. Diğer Fatih Akın filmlerinden aldığım tadı alamadım ama izlenebilirliği var tabi ki.

@poormf

10 yıl önce

5 / 10

Güzel müzik ve özellikle başta Moritz Bleibtreu olmak üzere genelde iyi oyunculuğa rağmen suya sabuna dokunmayan, hiçbir derinliği olmayan Fatih Akın’ın en sıradan filmi... 5/10
Z

@zigotterk

10 yıl önce

Bu kadar tatlı birşey hemide sürükleyiciyse işte o zaman tadından yenmiyor..

@meaningless_59

10 yıl önce

8.5 / 10

en sevdiğim fatih akın filmi
M

@mujdear

11 yıl önce

trilyon kere olsa yine izlerim. o moritz yok mu o moritz., her filmine ayrı ayrı hastayım. herif hakikaten çok iyi. yaaa ayrıca birol ünel var, bu adam hakiki psikopat. ya da bana öyle geliyor.
W

@wicca

11 yıl önce

9 / 10

fatih akından insan yaşamına dair güzel bi yapım daha :)
SPOILER

Aşka Ruhunu Kat filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Aşka Ruhunu Kat filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Aşka Ruhunu Kat filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL