5.6

147 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.9 (157.717 OY)

KONUSU
Vampir avcısı Blade, yıllarca gecelerini vampirlere karşı savaşarak geçirmiştir. Son dönemde FBI' ın Blade' in peşine düşmesi, onun kaçmasına ve gündüzleri de faal olmasına sebep olur. Bir grup vampir yılların efsanevi ve korkunç yaratığı Dracula? yı yeniden canlandırır. Üstelik Drake artık eskisind ... Devamı
Vampir avcısı Blade, yıllarca gecelerini vampirlere karşı savaşarak geçirmiştir. Son dönemde FBI' ın Blade' in peşine düşmesi, onun kaçmasına ve gündüzleri de faal olmasına sebep olur. Bir grup vampir yılların efsanevi ve korkunç yaratığı Dracula? yı yeniden canlandırır. Üstelik Drake artık eskisinden de güçlüdür ve gün ışığından etkilenmeyecektir. Bir yandan FBI? nın güçleriye mücadele eden Blade, Gece Avcıları adındaki vampir avcısı bir grupla işbirliği yapar. Çünkü karşısındaki düşmanları çok güçlüdür. Baş dişi vampir Danica Talos, yardımcıları Asher ve Grimwood? Gece avcıları ve Blade? in işi bu sefer gerçekten zordur. Dehşet saçan Dracula ve onun ölümsüzler çetesiyle karşı karşıya gelmelerinin sonucu bütün insanlığı ilgilendirmektedir.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@warriorpoet

3 ay önce

Efsanevi, tarihi bir karakterin dahil edilmesiyle film gölgede kalmıştı. Bence serinin başarısız filmi

@vfv

7 yıl önce

david goyer yönetmenliğinde gayet iyi bir film.drakulayı daha ürkütücü ve güçlü olarak gösterselerdi daha heyecanlı olurdu sanki.
B

@biberim

8 yıl önce

8.5 / 10

serinin en iyi filmiydi bence.çünkü oyuncular önceki filmlere göre daha kaliteliydi.filmde jessica biel inde olmasıı beni ayrıca sevindirmişti. birde müzikleri çok güzeldi.rza fatal favorimdi.
T

@turan-sert

9 yıl önce

7 / 10

Wesley snipes'tan hep the art of war'daki performansını bekliyorum maalesef. Espri, aksiyon, zeka, risk alma, insan davranışını önceden tahmin etme, ama konu vampirler olunca sadece aksiyon önde kaldı.

@havlayankuzu

10 yıl önce

5.6 / 10

Eksik bir Blade filmi. İnsansı hareketler bu adama yakışmıyor. Ve her nedense biz son iki filmdir,Blade'de sever o da sevilir finaliyle muhatap ediliyoruz. Başka platformlarda buluşmak üzere sayın abim.
SPOILER

Blade: Trinity filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Blade: Trinity filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Blade: Trinity filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL