6.9

143 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7 (3.674 OY)

KONUSU
Başarılı bir mühendis olan Harun, karısı Nilgünün kendisini aldattığını öğrenir. Ancak inanmak istemediğinden, ya da hala aşık olduğu güzel karısını kaybetmemek için önce bu durumla yüzleşmeyip, bildiklerini karısına söylemez.
Ama zaman ağır ve acılı geçmektedir ve belirsizlik dayanılır gibi değildi
... Devamı
Başarılı bir mühendis olan Harun, karısı Nilgünün kendisini aldattığını öğrenir. Ancak inanmak istemediğinden, ya da hala aşık olduğu güzel karısını kaybetmemek için önce bu durumla yüzleşmeyip, bildiklerini karısına söylemez.
Ama zaman ağır ve acılı geçmektedir ve belirsizlik dayanılır gibi değildir.
Sonunda yüzleşmeye, karısına herşeyi itiraf ettirmeye karar verdiğinde uzun bir gece sorgusu başlar.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@zenobiaa

1 yıl önce

7.1 / 10

izlemesi çok zor filmlerden.

@melihkaya

2 yıl önce

Nedense listemde bu aralar Marriage story, C blok, Harry Sally ile tanışınca ve İtiraf gibi evlilik ve ilişkiler temalı filmler üst üste geldi ve hepsi de iyi ki izlemişim dediğim yapımlar oldu. Yerli yapım olan Zeki demirkubuz’un elinden çıkan filmlerin farkı, olayların daha negatif tarafları ile ilgilenmesi ve karamsar bir yapıda olması. İlişkilere, güzel ve mutlu hikayelerin yaşanıp bittiği, canım cicim zamanlarının son bulduğu, o son noktanın konma kısmında dahil ediliyoruz. Bunu ne iyi ne de kötü anlamda yazıyorum sadece yönetmenin bakış açısı ama ben çok seviyorum. Filme gelecek olursam izleyin izlettirin.
B

@baknedeycem

7 yıl önce

Taner Birsel'in, ağlayarak kadının ayaklarını öptüğü sahne-der ve susarım.

Ayrıca ayrı odalarda ağlarken Taner amcamızın yer çekimine karşı koyan sümükleri keşke bu kadar yakından izlettirmeseydi kendini.

@yozyol

10 yıl önce

8 / 10

Demirkubuz'un gizli hazinesi. Zor, sancılı bi film.

"Hiçbir şey geçmiyor, geçen yalnızca zaman"

@barine

11 yıl önce

filmin sonunda -afişte de görülen- kapı sahnesi bana Kader'i anımsattı, Bekir'in kapıyı çalışı ve Uğur'un kapıda belirişi de aynıydı. kötü bir film değil, ama son sahne biraz yavan repliklere rağmen, belki daha yakın bir çekim ya da arkada bir müzik alabilirdi bu yavanlığı.

@gevende

12 yıl önce

9 / 10

Neden bilmiyorum ama Zeki Demirkubuz filmlerinde bu filmin yeri bende ayrı. Taner Birsel’in oyunculuğu çok iyi gerçekten. İzlenmesi gereken bi film daha.

@zett

12 yıl önce

Hiçbir şey geçmiyor, geçen yalnızca zaman.
H

@herseyyolunda

12 yıl önce

Harun’un Taylan’ın ailesine olanları itiraf etmesi ve Nilgünle kavga sahneleri dışında oldukça yavan olan film.Bol bol Ankara sessizliği var.Bir de Zeki Demirkubuzun diğer filmlerinde de olan televizyon sesi...
M

@maritza

13 yıl önce

5 / 10

Bana göre bu puanı haketmeyen bir filmdi. Amatör bir kameraman eline kamerayı almış da sokaklarda rastgele dolanmış gibi bir hali vardı. Hikaye bildik bir hikaye idi aslında. En yakın arkadaşının karısıyla ilişkisi olan bir adam, durumu anlayan ama hiç bir şekilde dile getirmeyip sonunda intihar eden yakın arakadaş ve bütün bunların ardından birlikte yaşamaya başlamış ama güven sorununu çözememiş bir çift.. Zaten hikaye çiftin bir arada oldukları zamandan başlayıp geçmişe doğru sorgulayarak gidiyor. Nereden ileriliyor nereden geriye gidiyor anlaşılmıyor bile. Çekimler berbat. Ev içerisinde bile sokaktan geçen arabaların sesinden bir şey anlaşılmıyor. Diyaloglar sürekli telefonla, ama o da tam bir rezalet. Karşı tarafın ne dediğini anlamak çok zor. Üstelik iletişimler çok kopuk. Sanki "zeka düzeyi yüksek olan kişilere sesleniyoruz diğerleriniz izlmese de olur" mesajı vermiş gibi. Kötüydü 10/5
SPOILER

İtiraf filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

İtiraf filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

İtiraf filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL