Bonkis Yorumları

Bonkis dizisi detayları

@snbysl

4 ay önce

8.8 / 10

2. sezon ilk sezonun da üzerinde olmuş, çok tatlı bir atmosferi var. Yerli ve milli fleabag diyebiliriz evet ama çiğ bir özentilik hissettirmiyor bence, aşırı keyifli.
A

@aertx

1 yıl önce

5.8 / 10

Fleabag havası var fakat o çapta iddialı bir iş değil tabii ki. Tam anlamıyla çerezlik, güzel vakit geçirmek için ideal bir süreye sahip dizi.

@korgan

1 yıl önce

Nett fleabag esintisi var ancak kahramanlar arası en büyük fark fleabag’imizin hayran bırakan onuru. Yine de güzel zaman geçirtti dizi.

@asdf_13

1 yıl önce

6.7 / 10

Fleebag esintisini göz ardı etmek imkansız, yine de ilk 2 bölümü beğenmiştim ben. Ama sonraki bölümlerde kalite düştü gibi hissettim. Hele bazı bi kaç sahnede arka plan müziği filan eklemişlerdi. Bildiğin atv dizisine benzeyen kısımları vardı. Komikli notalar filan çalıyor gülelim diye.
Devamı gelecekse umarım daha karanlık bir tona sahip olur. Madem esinlendiniz tam esinlenin.

@zorba

1 yıl önce

4.3 / 10

Maalesef karakterler çok fazla karikatürize edilmiş bu da seyir zevkini sıfıra indiriyor. Kendinizden bir şeyler bulamadığınız yapımlarla olmuyor. Bartu ben de benzer bir yapım fakat samimi bir yanı vardı.

@mehmetm

1 yıl önce

blutv çok güzel işler çıkarıyor, sansür ya da otosansürden doğan bir paradigma değişimine şahit oluyoruz, aslında çok yönlü çok güzel bir konu çalışmak için.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL