Yönetmen
|
Cyrus Nowrasteh
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yazar
|
Freidoune Sahebjam
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Matthew J. Clark
|
1. Yardımcı Editör
|
Steve Sahagun
|
Makyaj Efekt Tasarımcısı
|
Christien Tinsley
|
Müzik Editörü
|
Jeff Carson
, Jim Harrison
|
Boom Operatörü
|
Baha Othman
|
Diyalog Editörü
|
Sarah Payan
|
Dış Sesler Editörü
|
Durand Trench
|
Ses
|
Dennis Baxter
, David Barnaby
, Ethan Beigel
, Evan Beigel
, Joel D. Catalan
, Mark Hensley
, Matt Hovland
, Melissa Kennelly
, Shawn Kennelly
, Iván Mayoral
, Baha Othman
, Sarah Payan
, Durand Trench
|
Ses Editörü
|
Evan Beigel
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Ethan Beigel
|
Animasyon
|
Frankie Stellato
, Lee McNair
|
Görsel Efektler
|
Martin Hesselink
, Paul Lemeshko
, Derick Loo
, Christopher C. Brown
, Dave Dean
, Christopher Dusendschon
, Michael Kowalski
, Erwin Lievre
, Allan Magled
, Ciaran O'Connor
, Mihaela Orzea
, David Rose
, Frankie Stellato
, Sarah Swick
, David Van Woert
|
Üretim Hizmetleri
|
Todd Burns
, Diane Hendricks
, Jason Jones
, Stephen A. Marinaccio II
, Stephen McEveety
, Thomas J. Papa
, Tracy K. Price
, David Segel
, John Shepherd
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Patty Connolly
, Mark Sussman
|
Sinematografi
|
Joel Ransom
|
Yapım Sanatçısı
|
Judy Rhee
|
Makyaj Sorumlusu
|
Jason Hamer
, Aimee Macabeo
, Mike Mekash
, Christien Tinsley
, Hiroshi Yada
, Sean Kenney
|
Operasyon Yöneticisi
|
Stephen A. Marinaccio II
, Steven E. Simon
|
İkinci Birim
|
Matthew J. Clark
, Tamir Naber
, Trevor Puckle
|
Özel Efektler
|
Diane Woodhouse
|
Kamera Teknisyeni
|
Hosni Al Baqa
, Sasha Proctor
, Peter Wilke
|
Editoryal Hizmetler
|
Brian Beard
, Carmen Del Toro
, Stephen A. Marinaccio II
, Michael Mintz
, Steve Sahagun
|
Mekan Yöneticisi
|
Jamal Al Adwan
|
Diğer
|
Christopher C. Brown
, Jeff Brue
, Otto Burnham
, Todd Burns
, Fahim Fazli
, Jennifer Haire
, Amna Al Hawaj
, Andrew Hyatt
, Soraya Kelley
, Roman Kopelevich
, Wayne Tidwell
|
Diğer
|
Betsy Giffen Nowrasteh
, Cyrus Nowrasteh
, Freidoune Sahebjam
|
Dublörler
|
Ian Eyre
|
Kast Asistanı
|
George Naouri
|
Işık Teknisyeni
|
Hosni Al Baqa
|
Yapımcı
|
Todd Burns
, Diane Hendricks
, Stephen McEveety
, John Shepherd
|
Makyaj Efektleri
|
Jason Hamer
|
Set Yapımcısı
|
Stephen A. Marinaccio II
|
Yönetici yapımcı
|
Thomas J. Papa
, David Segel
, Diane Hendricks
|
Müzik
|
John Debney
, Jeff Carson
, Sussan Deyhim
, Jim Harrison
, Kevin Kaska
, Michael Stern
, Frank Bennett
, Brad Dechter
, Don Nemitz
|
Editör
|
David Handman
, Geoffrey Rowland
|
Oyuncu Seçimi
|
Deborah Aquila
, Jennifer L. Smith
, Tricia Wood
, Lara Atalla
, Patty Connolly
, George Naouri
, Mark Sussman
, Lisa Zagoria
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Judy Rhee
|
Sanat Yönetimi
|
Bradley Schmidt
, Rime Al-Jabr
, Emad Al Muhtaseb
, Amin Charif El Masri
, Sana'a Jaber
, Samy Keilani
, Karim Kheir
, Rima Najdi
, Zeina Soufan
, Mona Sultan
, Samir Zaidan
, Nasser Zoubi
, Anees Maani
|
Set Dekorasyon
|
Rana Abboot
|
Kostüm Tasarımı
|
Jane Anderson
|
Görüntü Yönetmeni
|
Joel Ransom
|
Kostüm Sorumlusu
|
Sierra Robinson
, Kathryn L. Bucher
, Phaedra Dahdaleh
, Karma Hijjawi
, Abd Elfattah Rayyan
|
Ortak Yapımcı
|
Jason Jones
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Diane Woodhouse
|
Dublörler Koordinatörü
|
Ian Eyre
|
Kameraman
|
Peter Wilke
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Lisa Zagoria
|
Senaryo Süpervizörü
|
Heather Askew
|
Teşekkürler
|
Paul Kampf
, Fred Foote
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Michael Kowalski
, Allan Magled
|
Orkestra Şefi
|
Kevin Kaska
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Mona Sultan
|
Yardımcı Butafor
|
Sana'a Jaber
, Karim Kheir
|
İnşaat Koordinatörü
|
Samy Keilani
|
Butafor
|
Nasser Zoubi
|
Sahne Sanatçısı
|
Rime Al-Jabr
, Samir Zaidan
|
Senaryo
|
Betsy Giffen Nowrasteh
, Cyrus Nowrasteh
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Amin Charif El Masri
, Emad Al Muhtaseb
, Rima Najdi
|
Genel
|
Sasha Proctor
, Abd Elfattah Rayyan
, Kathryn L. Bucher
, Brian Beard
, Ethan Beigel
, Melissa Kennelly
, Shawn Kennelly
, Dave Dean
, Erwin Lievre
, Ciaran O'Connor
, David Rose
, Lee McNair
, David Handman
, Geoffrey Rowland
|