8

92 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.6 (61.787 OY)

KONUSU
Dünyada tüm insanlar birdenbire bayılır. 2 dakika 17 saniye boyunca baygın kalırlar. Baygınlıkları boyunca bulundukları zamandan 6 ay sonraki hayatlarında 29 Nisan 2010 günü saat 10:00’da (amerikan saati ile) ne yaşadıklarını görürler (daha çok gelecekte geçen bir anılarını hatırlar gibidirler). Ken ... Devamı
Dünyada tüm insanlar birdenbire bayılır. 2 dakika 17 saniye boyunca baygın kalırlar. Baygınlıkları boyunca bulundukları zamandan 6 ay sonraki hayatlarında 29 Nisan 2010 günü saat 10:00’da (amerikan saati ile) ne yaşadıklarını görürler (daha çok gelecekte geçen bir anılarını hatırlar gibidirler). Kendilerine geldiklerinde dünyada birçok kaza ve patlama olmuştur. Zira, işleri başındaki ya da direksiyon arkasındaki birçok insanın bir anda bilincini yitirmesi çeşitli kazalara yol açmıştır. Başta fbi ajanlarımız Mark Benford ile Demetri Noh olmak üzere, dünya üzerinde birçok kişi bu olayın neden olduğunu anlamaya ve 29 Nisan’da ne olacağını, birbirlerinin gelecekteki hikayelerini birleştirerek bulmaya çalışmaktadır.
Joseph Fiennes

Mark Benford

John Cho

Demetri Noh

Courtney B. Vance

Stanford W...

Dominic Monaghan

Simon Campos

Sonya Walger

Olivia Ben...

Jack Davenport

Lloyd Simcoe

Brían F. O'Byrne

Aaron Stark

Zachary Knighton

Bryce Varley

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@ksantippe

11 yıl önce

ağıt yakmak istedim hep neden bitti diye.... çok sevdim seni bee ama çook!

@stratdoctor

12 yıl önce

Kaliteli bir yapım olmuş.

@khresimos

12 yıl önce

8.5 / 10

- lost'u izlemiş ancak henüz prison break'i izlememiş biri olarak- çok rahat söyleyebilirim ki izlediğim en güzel diziydi.

antik çağlardan beri insanların en çok bilmek istediği şeyi, geleceği görmeleriyle oluşan sonuçlar silsilesi bireyler bazında çok güzel işlenmiş. bunun yanı sıra çok güzel afganistan'a kadar varan çok güzel dokundurmalar da yapmamış değiller.

neden devam edilmemiş, lost gibi 6-7sezona çıkarmamışlar anlamamak mümkün değil.
L

@lanterne_magiqu

14 yıl önce

8.2 / 10

Daha ilk sezonu yayınlandı.İlgi çekici bir konuyu ele alıyor.Simon Campos'u ailecek seviyoruz.
B

@bomburr

14 yıl önce

lost room tadında bir dizi .. eğlenceli ve heyecanlı .. lostun yapımcılarınında içerisinde bulunduğu bir kadro izlemelik :)

@bezdim

15 yıl önce

şimdi gideri var, izleniyor, 45 dakika hemen akıp gidiyor demişler de neden her bölümde çok kere karşımıza mantık hataları çıkıyor; bunun arkasındaki sır nedir bilemiyorum, henüz anlamadım?

örneğin, son bölümlerin birinde kolunda üç yıldızlı dövme bulunan bir adamın öldürülmesi ve sonra başroldeki adamın karısına "ben geleceğimi değiştirebildim." demesi. kocca fbi başka üç yıldızlı dövme sahibinin olacağını düşünemiyor ve görüntü aniden üç yıldızlı onlarca adamın olduğu bir sahneye kayıyor. mantıklı mı?

ayrıca kuantum fiziğini bu kadar çok ilgi çekici yapan, kuantum fiziğini pek çok kişinin anlamaması ve insana süper güçler kazandırdığını falan düşünmesi olabilir mi?
B

@bavitsole

15 yıl önce

9 / 10

Yeni izlemye başladım. 45 dakiaklık bölümler ama bir anda akıp geçiyor.Senaryo üzerinde uğraşılmış. Bir anda sarıverdi. Bir bölüm bittiği zaman diğerini seyretmek için kendinizle mücadele ediyorsunuz.İzlenesi tavsiye edilesi bir dizi...

@hamlet

15 yıl önce

8.2 / 10

geleceği öngörme üzerine kurulu bir dizi. kurgu güzel izlettiriyor meret kendini.

kuantum fiziğine dayanaraktan yapılan bir deney sonucunda bütün dünya insanlığını etkisi altına alan bir güç ve bunu ortaya çıkarmaya çalışan ajanlar silsilesinden oluşur dizi. şimdiden lost un tahtını sallandıracak diyenler var olma ihtimali yüksek, nitekim lost son sozonuyla mart ayında gleiyor. (yanlış hatırlamıyorsam)yani filmin cezbedicilği fizik+bilinmeyen ve insan dürtüleriyle harmanlanınca seyri hoş bir dizi çıkıyor ortaya

daha bakalım ilk sezon bitene kadar nasıl bir çizgide ilerleyecekler. gün be gün olan bitenle karşınızda olacağız efenim.

@silencio

15 yıl önce

Kurgusu çok iyi. Götürü değil, üzerinde ince düşünülerek hazırlanmış, yeni bölümleri iple çekilen bağımlılık yapabilecek bir dizi.
E

@engorn

15 yıl önce

10 / 10

Tek kelime ile 10 numara bir fikir, 10 numara bir proje ve 10 numara bir başlangıç. Daha ilk dakikasında tansiyonu yükseltiyor ve bir daha inmiyor. MÜKEMMEL.

@tamara

15 yıl önce

9.5 / 10

Daha 3 böLümünü izLedim ama şimdiden etkiLi bir yapım oLacağını söyLeyebiLirim.. Zaten bu tarz biLim-kurgu iLe dramın brLeştiği diziLeri hep sevmişimdir :) tavsiye ediLir bir dizi yani :)
SPOILER

Flashforward dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Flashforward dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Flashforward dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL