5.7

161 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.2 (176.144 OY)

KONUSU
Gözde bilgisayar oyunlarından Hitman’ın sinema uyarlaması olan filmin kahramanı Ajan 47 (Timothy Olyphant) profesyonel bir tetikçi olmak için eğitilmiştir ve en güçlü silahları agresif yapısı ve işindeki kararlılığıdır. Bu kez Ajan 47 tuzağa düşürülmüştür ve Doğu Avrupa’da kendisini oyundışı bırakma ... Devamı
Gözde bilgisayar oyunlarından Hitman’ın sinema uyarlaması olan filmin kahramanı Ajan 47 (Timothy Olyphant) profesyonel bir tetikçi olmak için eğitilmiştir ve en güçlü silahları agresif yapısı ve işindeki kararlılığıdır. Bu kez Ajan 47 tuzağa düşürülmüştür ve Doğu Avrupa’da kendisini oyundışı bırakmak isteyenleri ve bunun sebeblerini ararken Interpol ve Rus ordusu da 47’nin peşindedir.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@evrimpalabiyik

2 yıl önce

Türkiye’nin Rusya ile sınırının olduğu karantinalık film.

@hrarchon

3 yıl önce

6.6 / 10

"Tanrı’ya güven. O sana yol gösterecektir."

Hitman (2007)

@vfv

10 yıl önce

Oyununu çok fazla oynamadım fakat oynamışlığım vardır. Bundan dolayı oyuna göre degerlendirme yaparsam yanlış yerlere varabilirim. Sinema adına Hitman beni sıkmayan bir aksiyon filmi havasındaydı. Hitman rolünde Timoty olyphant gayat iyi bir seçim olmuş ilk başta tanıyamamıştım onu. Kellik bir insana ne kadar da yakışıyormuş meğersem. Neyse yapımcısı ise Banliyo 13, taşıyıcı serisi gibi bir sürü aksiyon filminin altında adı bulunan Leon gibi efsane bir filmin yönetmenliğini yapmış olan Luc Besson. Bu ismi çok severim ve onun adını gördüğüm her yapımı da severek izlemişimdir. Hitman kendi kuralları olan bir seri katilin bazen mantığıma uymayan bir hikayesini konu alıyor. Senaryo sıradandı fakat çekimleri, montaj ve aksiyon sahneleri çok iyi. Ayrıca film gişede 24 milyon dolarlık bütçesine karşılık 124 milyon dolar kazanç elde etmiş bu da büyük bir başarıdır açıkcası devam filmini de bekliyorum tabi oyuncu ekibi üzerinde fazla oynanmamalı
... Devamı
Oyununu çok fazla oynamadım fakat oynamışlığım vardır. Bundan dolayı oyuna göre degerlendirme yaparsam yanlış yerlere varabilirim. Sinema adına Hitman beni sıkmayan bir aksiyon filmi havasındaydı. Hitman rolünde Timoty olyphant gayat iyi bir seçim olmuş ilk başta tanıyamamıştım onu. Kellik bir insana ne kadar da yakışıyormuş meğersem. Neyse yapımcısı ise Banliyo 13, taşıyıcı serisi gibi bir sürü aksiyon filminin altında adı bulunan Leon gibi efsane bir filmin yönetmenliğini yapmış olan Luc Besson. Bu ismi çok severim ve onun adını gördüğüm her yapımı da severek izlemişimdir. Hitman kendi kuralları olan bir seri katilin bazen mantığıma uymayan bir hikayesini konu alıyor. Senaryo sıradandı fakat çekimleri, montaj ve aksiyon sahneleri çok iyi. Ayrıca film gişede 24 milyon dolarlık bütçesine karşılık 124 milyon dolar kazanç elde etmiş bu da büyük bir başarıdır açıkcası devam filmini de bekliyorum tabi oyuncu ekibi üzerinde fazla oynanmamalı. 10/ 8.0

@bucar1

10 yıl önce

5.5 / 10

Güzelim oyunu hiç etmişler, oyuna da sadık kalmamışlar, Hitman de oyunun en önemli özelliği Agent 47'nin işi gizli gizli mümkün olduğunca adam öldürmeden halletmesidir, ama filimde maşallah adam önüne çıkana sıkıyor. Filmin adı Hitman olmasa izlenmez de.

@hunterr

11 yıl önce

Hitman Oyun uyarlamalarının en iyilerindendir.
B

@biberim

13 yıl önce

özel olarak yetiştirilen bir tetikçi ve kendisine kurulan bir tuzak. agent 47 kurulan bu tuzaktan kurtulmaya çalışacak ve olayın derinliklerine indikçe kendisine karşı kurulan tuzağın sebeplerinide öğrenecektir. bu filme bu karakter olarak en iyi timothy olyphant giderdi herhalde. ve olga kurylenko. bu kadını bu filmle tanıdım ve bence güzelliğini en iyi gösterebildiği film buydu

@alone

14 yıl önce

7.4 / 10

Hollywood'un aksiyon anlayışını sonuna kadar içinde barındıran, gerilimi düşmeyen fakat hitman'e ihanet etmiş olan film. 47'nin ulu orta adam indirdiği görülmüş,görülecek şey değildi onu da gördük. Klasik hollywood aksiyonu adına 10/7.

47'nin kaçarken bir odaya uçup hitman oynayan 2 gençle karşılaştığı sahne ve gençlerin yüz ifadesi her haliyle görülesidir.
B

@batanga

14 yıl önce

max payne ile birlikte iki efsane oyun, beyaz perdede nasıl mundar edilir sorusunun cevabı. iki efsaneyide mundar edenlere selamlar saygılar.

@havlayankuzu

15 yıl önce

Leblebi gibi adamın öldüğü bir film. Adam, tetikçi nihayetinde,bir yere kadar anlarım ama suyunun suyu çıkmış. Oyununu bilmem de, filmi benden ırak kalsın.
SPOILER

Hitman filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Hitman filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Hitman filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL