Hitman: Ajan 47 2015

Hitman: Agent 47

5.9

53 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.7 (75.528 OY)

KONUSU

Uzun yıllar süren bir araştırma sürecinin ürünü olan, üst düzey yeteneklere sahip bir ölüm makinesi, boynunun arkasında yer alan barkod dövmesinin son iki hanesinde yazan numarayla, "Ajan 47" olarak tanınmaktadır. Güç, hız ve zeka anlamında tam bir başarı örneği olan bu suikastçının yeni görevi ise kendisinin gizemini çözüp aynı formül üzerinden bir katil ordusu yaratmaya çalışan bir mega şirkete karşı harekete geçmektir. Katia adında genç bir kadının yardımını alacağı bu süreçte Ajan 47 şaşırtıcı köklerini keşfedecek ve epik bir savaşın içine atılacaktır.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (6)

@kuluhtera yazdı...

Pzt, 23 Nis 2018, 18:32 (1 ay önce)

5 / 10

Hitman serisinin tüm oyunlarını oynamış biri olarak yetersiz buldum. Ajan 47 aksiyonla değil, zekasını kullanarak sessizlikle hedeflerini öldürür. Hatta oyunda asıl hedef "sessiz suikastçı" unvanı almaktır. Karakterin kafasının usturalanmamış olması, susturucusuz silahtan susturuculu silah sesi çıkması ve daha bir çok mantık hatası filmi ajan 47 ile ilgisi olmayan, 3.sınıf bir aksiyon filmi havasına sokmuş.

@serkan-aydemir yazdı...

Paz, 14 Ağu 2016, 15:20 (1 yıl önce)

5.5 / 10

Hitman demek, gizlilikle orduyu yok etmek demektir. Şimdi zeka ve gizlilik ararken bildiğin paldır küldür dalan bir insan var karşımızda. Bu yönüyle tahminimden kötü çıktı yapım. Tabi bu filmin izlenmemesine neden olmuyor. Öyle düşük puanlık bir film yok karşımızda. Düşük derken 2-3 puanlık yani. Oyunculuk vasat. İzle sil sınıfına yakışan bir film. Zamanınız varsa ve Hitman seven biriyseniz izleyin derim. Senaryo olsun kurgu olsun öyle bağlayıcı bir etki bırakmıyor. Genel anlamda 5-6 puanlık bir yapım çıkmış ortaya.   İyi seyirler. P: 5

@sonercan7 yazdı...

Paz, 10 Oca 2016, 15:41 (2 yıl önce)

Tamamen zaman kaybı. 

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Hitman: Ajan 47 filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Hitman: Ajan 47 filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Hitman: Ajan 47 filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI