Yönetmen
|
Robert Rodriguez
Frank Miller
|
Senarist
|
Frank Miller
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kea Ho
Old Town Girl (uncredited)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yapımcı
|
Robert Rodriguez
, Sergey Bespalov
, Aaron Kaufman
, Alexandr Rodnyansky
, Mark C. Manuel
, Stephen L'Heureux
|
İkinci Birim
|
Brian Bettwy
, Vanessa Gaitan
, David Rimer
|
Kameraman
|
P.K. Munson
|
Işık Teknisyeni
|
Scott Cremeens
|
Şive Koçu
|
Debra Bruce-Nazarian
|
Senaryo Süpervizörü
|
Monika Petrillo
|
Birim Reklamcısı
|
Shara Storch
|
Üretim Hizmetleri
|
Elizabeth Avellan
, Marina Bespalov
, Sergey Bespalov
, Mark Brooke
, Alastair Burlingham
, Sam Englebardt
, Marty P. Ewing
, Adam Fields
, Wayne Marc Godfrey
, Samuel Hadida
, Victor Hadida
, Jere Hausfater
, Kia Jam
, William D. Johnson
, Aaron Kaufman
, Stephen L'Heureux
, Marci Madison
, Mark C. Manuel
, Frank Miller
, Kipp Nelson
, Ted O'Neal
, Tom Proper
, Frank Rainone
, Alexandr Rodnyansky
, Robert Rodriguez
, Tim Smith
, Allyn Stewart
, Boris Teterev
, Silenn Thomas
, Bob Weinstein
, Harvey Weinstein
|
Müzik
|
Robert Rodriguez
, Carl Thiel
, George Oldziey
|
Sinematografi
|
Robert Rodriguez
|
Yapım Sanatçısı
|
Caylah Eddleblute
, Steve Joyner
|
Makyaj Sorumlusu
|
Gino Crognale
, Chelsea Carpenter
, Meredith Johns
, Carey Jones
, Jenny Lin
, Angela Maldone
, Gregory Nicotero
, Evelyne Noraz
, Joe Rivera
, Alex Rouse
, Sasha Camacho
|
Operasyon Yöneticisi
|
Tom Proper
, Carrie A. Tyson
|
Sanat Yönetimi
|
Jeff B. Adams Jr.
, Paul Alix
, Steve Allen
, Kamen Anev
, Jelmer Boskma
, Court Chu
, Francesco Corvino
, Travis Eisenberg
, Ken Gaston-Kilgore
, Drew Guajardo
, Mark Gutierrez
, Slav Kravchenko
, Elizabeth McClellan
, Mike McCutchen
, Joshua Min
, Alex Nice
, Steffen Reichstadt
, Aaron Sims
, Clare Surgeson
, Matt Tkocz
, Kurt Volk
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Robert Rodriguez
, Carl Thiel
|
Ses
|
Dusty Albertz
, Ethan Andrus
, Gregg Barbanell
, Clark Crawford
, Brad Engleking
, Paula Fairfield
, Catherine Harper
, Ryan Juggler
, Benjamin Lowry
, Darrin Mann
, Michael Miller
, Chris Navarro
, Angelo Palazzo
, Martin Quiñones
, Tim Rakoczy
, Benjamin Rauscher
, Robert Rodriguez
, Seva Solntsev
, Tom Sturgis
, Byron Wilson
|
Özel Efektler
|
Tom Allen
, Richard W. Clot
, Robbie Clot
, Brian Cross
, Hong Kyoung Kim
, Samantha Inoue Harte
, Jeffrey Knott
, John McLeod
, Brian Montgomery
, Dirk Rogers
, Rashmi Salvi
|
Görsel Efektler
|
Sushant Acharekar
, Kate Adams
, Pranay Agarwal
, Tom Allen
, Isa Alsup
, Naline Amaral
, Vishal Anand
, Jon Anastasiades
, Sagar Aphandkar
, Thai Bach
, Debajit Barman
, Peter Bartfay
, Darren A. Bell
, Joel Berg
, Giorgio Bertolone
, Nitesh Bhalerao
, Indranil Bhattacharya
, Baljot Bhatti
, Yogesh Bhavsar
, Gaurav Bhira
, Shidhyesh Bhogle
, Prakash Bhoir
, Kunal Biswas
, Ann-Marie Blommaert
, Jelmer Boskma
, Matt Bouchard
, Jillian Brooks
, Marc Brzezicki
, Yogendra Bundela
, Benjamin Burr
, Doug Campbell
, Francesco Capone
, Jessica Carrington
, Yashvhanth Chandrasekaran
, Ed Chapman
, Vikki Chapman
, Abhisek Chatterjee
, Abhishek Chauhan
, Vishal Chauhan
, Arvind Chaurasiya
, Jayesh Chavan
, Freddy Chavez Olmos
, Dhirendra Chhatpar
, Jeremy Chinn
, Phil Chornohus
, Santosh Choudhary
, Andy Cockrum
, Webster Colcord
, Stephanie Cooper
, Chad Cortvriendt
, Christopher Courtland
, Jon Cowley
, Shome Dasgupta
, Bryan Davies
, Amber Davy
, Bharat De
, Andrew Dela Cruz
, Amit Desai
, Rohan Desai
, Thomas Devorsine
, Aritra Dey
, Souvik Dey
, Ujwal W Dhankute
, Prashant Dhotre
, Mark Divekar
, Shreyas Dorwat
, Piyush Dugad
, Dylan Dunford
, Claire Duthie
, Eddie Englander
, Stefen Fangmeier
, Jordan Fast
, Godwin Fernandes
, Oniel Fernandes
, Raphael Fernandes
, Brody Fikkert
, Jordan Flanagan
, Crys Forsyth-Smith
, Sarah Fricker
, Prag Gargatte
, Mohamed Ghouse
, K.G. Ginu
, Mahendra Golay
, Ranjit Gosavi
, Arushi Govil
, Yash Gowda
, Pradeep Gownipuram
, Luke Gray
, Michael Grobe
, Gregory C. Haas
, Harishkumarv
, Joseph Hayden
, Tulio Hernandez
, William Higgins
, Luke Hippely
, Hong Kyoung Kim
, Velichko Ivanov
, Omkar Iyer
, Kyle Jefferson
, Janet Jensen
, Senthilnathan Jeyabalan
, Amit Jhamb
, Mehul Jhaveri
, Case Johnson
, Asha Joseph
, Rushikesh Joshi
, Vinay Kadam
, Dhaval Kakadiya
, Pratik Kalbende
, Anand Kambli
, Megumi Kanazawa
, Nishtha Kantharia
, Sanat Kapoor
, Vivek Karmarkar
, Michael Karp
, Vinay Karunakar
, Dushyant Kashyap
, Darpan Kataria
, Sudheesh Kattil
, Rajesh Kaushik
, Devika Kawle
, Jon Keene
, Sudheesh Kk
, Rohit Korgaonkar
, Jaye Krebs
, Jai Krishnaswamy
, Sagar Kudle
, Swapnil Kulkarni
, Deepak Kumar
, Nitesh Kumar
, Vishal Kushwah
, Daniel Laczkowski
, Peter Lasrado
, Kang Sub Lee
, Rachel Litz
, Alex Llewellyn
, Richard Mahon
, Deepa Makhija
, Zachary Mallett
, Shilpesh Mane
, Andrea Matamoros
, Vibhas Mathkar
, Christopher Lucas Maw
, Zack Mazerolle
, Will McCrate
, Tim McGovern
, Brooke McGowan
, Sarah McLauchlan
, Lewis Menga
, Midhun
, Neil Miller
, Ryan Mintenko
, Souvik Mitra
, Raj Mittal
, Udit Mohan
, Stephanie Molk
, Vishram Mondkar
, Achal Muchhala
, Gayle Munro
, Anoop M. Nair
, Nishant Narang
, Anand Nayak
, Jeremy Nicolaides
, Gosai Nirajgiri
, Fraehan Pagdiwalla
, Mohit Pal
, Viviana Palacios
, Mile Panic
, Dhananjay Parab
, Abhijit Parsekar
, Riaz Patel
, Sagar Patil
, Provash Paul
, Rodgers Paul
, Doug Penner
, Jimmy Philip
, Nilesh Pobatti
, Ganesh Poojari
, Suyog Pore
, Richard Pring
, Vivek Pundir
, Jason Quintana
, Bochare Rahul
, Nitin Raja
, Mrinal Ranjan
, Dan Rankin
, Shrivardhan Rao
, Kunal Rasal
, Ankitsingh Rathor
, James Rees
, Stephen Robertson
, David Rose
, Rajat Roy
, Chris Ryan
, Heather MacPhee Ryan
, Josh Saeta
, Dhumal Sagar
, Preetam Saha
, Sajeer Abdul Salam
, Kevin Sheldon Saldanha
, Jorge Sanchez Fresno
, Pat Sandston
, Ronak Sanghadia
, Hemant Parshuram Sawant
, Tanner Scott
, Anik Seguin
, Debapriya Senanayak
, Hussain Shaikh
, Amanraj Sharma
, Mohak Sharma
, Ruchira Sharma
, Timothy John Sharp
, Misato Shinohara
, Yadav Shridhar
, Murugan Siju
, Kasey Simpson
, Abhishek Singh
, Mrityunjay Singh
, Nitin Singh
, Parteek Singh
, Christopher Sinnott
, Adam Smith
, Travis Smith
, Sumit Chatterjee
, Richard Sur
, Suryaji Suryavanshi
, Shailendra Swarnkar
, Matthew Talbot-Kelly
, Merzin Tavaria
, Katrina Taylor
, Abu Thahir
, Chiranjeev Thakur
, Abraham Thomas
, Anoop Thomas
, Stevenson Thomas
, Joel Thompson
, Rohan Tirkey
, Alex Toader
, Neel Trivedi
, Parikshat Tyagi
, Sathishkumar Vadivelu
, Ryan Valade
, Mark Van Ee
, Akshay Vichare
, Vignesh Govindaraj
, Sachin Vishwas
, Vinod Vyas
, Caleb Wagner
, Andy Wang
, Bob White
, Katie Williams
, Jody Wilson
, Sunil Kumar Yadav
, Yogita Narsian
, Michael Zavala
, Tong Zhou
, Dale Stelly
, Yuri Vasilyev
, Shivesh Gehlot
, Manish Khatiwada
, Ozen Sayidof
, Swapnil Halarnkar
, Tony Zhang
, James Carson
, Marc Roumi
, Vikas Surajbali Nag
|
Kamera Teknisyeni
|
Roger Basquette
, Amanda Bruce Parker
, Scott Cremeens
, Wes Dixon
, Neil Fraser
, Michael Gillespie
, Chip Huntington
, Robert Janecka
, Peter Kuttner
, Mitch Martinez
, Rob McGrath
, Jason McKnight
, P.K. Munson
, Mike 'Chewie' Pappas
, Eric Pickett
, Balint Pinczehelyi
, Robert Rendon
, Froylan Reyes Jr.
, Ferrell A. Shinnick
, Todd Smiley
, Louis Smith
, Rico Torres
, Leif E. Ulvog
, Sebastian Vega
, Chris Wittenborn
, Joaquin Gonzalo Avellán
|
Animasyon
|
Yogendra Bundela
, Kyle Jefferson
, Anukalp Kulshreshtha
, Richard Smith
|
Kostüm Sorumlusu
|
Ashlyn Angel
, Juliana Hoffpauir
, Amy Maner
, Stephanie A. Steel
|
Editoryal Hizmetler
|
Thomas J. Cabela
, Dhirendra Chhatpar
, Gregg Garvin
, Vahe Giragol
, Daniel Hawley
, Steve Hernandez
, T.J. Larson
, Natasha Leonnet
, Priyal Mahadik
, Jay Mahavier
, Neelkanth Mapara
, Vaibhav Marathe
, Jason Modica
, Dan Muscarella
, Ismael Salas
, Ian Silverstein
, Mark Smirnoff
, Girish Takle
, Smeet Vedant
, Abhijeet Yerunkar
, Mariah Breitel Hembree
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Joe Llanes
, Russell E. Scott
|
Diğer
|
Greg Bernstein
, Samantha Bonilla
, Parisse Boothe
, Jessica Bradley
, Paul Brett
, Debra Bruce-Nazarian
, Alastair Burlingham
, Joe Canik
, Kelsey Coggin
, Marty Elfalan
, Anders Erdén
, Justin Groetsch
, Deuce Cheryl Hedrick
, Jennifer D. Johnson
, Tilu Khalayi
, Michael Kupisk
, Derrick Landry
, Kevin Landry
, Graeme Law
, Tracey McCarrick
, Jeff D. Miller
, Kristin M. Miller
, Anthony Montanino
, Bradley Montesi
, Paul Nye
, Immanuel Salas
, Tiffany Renee Shreve
, Shara Storch
, Tim Swain
, James Swarbrick
, Manning Tillman
, Kurt Volk
, Janet L. Wattles
, Aaron V. Williamson
, Heath Young
, Stephen Latham
|
Dublörler
|
Chad Dashnaw
, Jeffrey J. Dashnaw
, Nicholas Dashnaw
, Steve M. Davison
, Yan Dron
, Guy Fernandez
, Dick Hancock
, Riley Harper
, Freddie Hice
, Josh Kemble
, Matt Leonard
, John McLeod
, Freddie Poole
, Dana Reed
, Immanuel Salas
, Dena Sodano
, Kym Stys
, Billy Tilk
, Boni Yanagisawa
, Brian Thornton
|
Teşekkürler
|
Chris Pettit
|
Set Fotoğrafçısı
|
Rico Torres
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Christopher Sinnott
, Darren A. Bell
|
Görsel Efektler Sanat Yönetmeni
|
Jelmer Boskma
|
Görüntü Yönetmeni
|
Robert Rodriguez
|
Yönetici yapımcı
|
Bob Weinstein
, Harvey Weinstein
, Frank Miller
|
Editör
|
Robert Rodriguez
|
Çizgi Roman İllüstratörü
|
Frank Miller
|
Oyuncu Seçimi
|
Mary Vernieu
, Lacey Gordon
, Michelle Wade Byrd
|
Dış Sesler
|
Catherine Harper
, Gregg Barbanell
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Steve Joyner
, Caylah Eddleblute
|
Kostüm Tasarımı
|
Nina Proctor
|
Dublörler Koordinatörü
|
Jeffrey J. Dashnaw
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Stefen Fangmeier
, Doug Campbell
, Josh Saeta
, Ed Chapman
, Jon Cowley
, Tim McGovern
, Travis Smith
|
Ses Tasarımcısı
|
Paula Fairfield
, Clark Crawford
, Angelo Palazzo
|
Ses efektleri Editörü
|
Paula Fairfield
|
Kuaför
|
Joe Rivera
|
Koreograf
|
Jennifer D. Johnson
|
Animasyon Yönetmeni
|
Kyle Jefferson
|
Set Tasarımı
|
Jeff B. Adams Jr.
|
Görsel Efekt Editörü
|
Zack Mazerolle
, Joel Thompson
, Baljot Bhatti
, Abhishek Chauhan
, Arvind Chaurasiya
, Sarah Fricker
, Omkar Iyer
, Dhananjay Parab
, Anik Seguin
|
Set Dekorasyon
|
Bart Brown
, Jennifer Long
|
Perukçu
|
Alex Rouse
|
Makyaj Sanatçısı
|
Angela Maldone
|
Yapım Sorumlusu
|
Nikki Taylor
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Mike McCutchen
|
Butafor
|
Drew Guajardo
|
Set Şefi
|
Ken Gaston-Kilgore
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Brad Engleking
, Tim Rakoczy
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Brad Engleking
|
Genel
|
Robert Rodriguez
, Dena Sodano
, Kym Stys
|