5.9

24 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6 (5.535 OY)

KONUSU
Çekici bir psikiyatr olan Dr. Samantha Goodman (Kate Greenhouse), eşi ve kızkardeşiyle dağ evlerinde huzurlu bir haftasonu geçirmek için yola çıkar. Ancak eski bir hastasının beklenmedik ziyareti Samanthanın planlarını alt üst eder. Hastası Harlan Pyneı (Aidan Devine) işlediği cinsel suçlardan ötürü ... Devamı
Çekici bir psikiyatr olan Dr. Samantha Goodman (Kate Greenhouse), eşi ve kızkardeşiyle dağ evlerinde huzurlu bir haftasonu geçirmek için yola çıkar. Ancak eski bir hastasının beklenmedik ziyareti Samanthanın planlarını alt üst eder. Hastası Harlan Pyneı (Aidan Devine) işlediği cinsel suçlardan ötürü tedavi etmiştir. Ancak Pyne, yasadışı olduğunu düşündüğü bu tedavinin intikamını almak için geri dönmüştür. Samantha ve ailesini gece boyunca tuhaf psikolojik oyunlar oynamaya zorlar. Genç doktor, Pyne ve suç ortağını alt etmeye çalışırken beklenmedik sırlar da açığa çıkar. Bu korkunç gece boyunca kaçmak imkansız, gerçek şüpheli ve intikam tatlı olacaktır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
M

@misty

9 yıl önce

Bunun "21. Yüzyılın En Sürükleyici 30 Kıyamet Filmi listesi"nde ne işi var?

@yorgun_nihilist

10 yıl önce

5 / 10

hakikaten kafa karıştıran filmler arasına almak lazım, kısa ama yeterince net değil, bu tarz filmler çoğaldı lakin izleyicilere iletisi yeterli olmuyor bence.

olayın son sahnelerinden anladığım dağ evine gelen eski hastanın olmadığı, ilaçlarından ötürü doktorun zihninde kurgulaması ve kocasını ve kız kardeşini dağ evine vakitsiz gelişlerinden birinde baltayla öldürüyor, üzerinde deneyler yaptığı hastası ile de haklılığını zihnine, benliğine kabul ettiriyor ya da bambaşka bir şeyler.

@fatalitly

11 yıl önce

Güzel bir uzaylı istilası filmi , fakat izlerken çok büyük beklentileriniz olmasın .
SPOILER

Karanlık Saatler filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Karanlık Saatler filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Karanlık Saatler filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL