7.2

31 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.8 (5.192 OY)

KONUSU
Başrollerinde Paul Dano ile Brian Cox’un yer aldığı film evsiz bir adamı kendi kanatları altında alan bir bar sabinin hikayesini anlatıyor. Dano filmde Lucas isimli bir evsizi canlandırıyor. Lucas intihar ettiği için kaldırıldığı hastanede kalp krizi geçirdiği için tedavi gören Jacques isimli varlık ... Devamı
Başrollerinde Paul Dano ile Brian Cox’un yer aldığı film evsiz bir adamı kendi kanatları altında alan bir bar sabinin hikayesini anlatıyor. Dano filmde Lucas isimli bir evsizi canlandırıyor. Lucas intihar ettiği için kaldırıldığı hastanede kalp krizi geçirdiği için tedavi gören Jacques isimli varlıklı bir adamla ile tanışıyor.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@enik_kral

11 yıl önce

''brokoli, osuruğun şekle bürünmüş hali.

osuruğu elimizle tutabilseydik !..

gözünde canlandır...

bence bunun gibi bir şeye benzerdi.

osuruğun maddeleşmesi.''

''kalp tesadüfleri sever(miş)''

@slavesusar

12 yıl önce

film ilk anda komedi gibi başlayıp ağır bir dramla son buluyor.türk filmlerine de konu olmuş bir mevzuyu türk filmlerinin aksine sündürmeden,tiyo verip ağlaklaştırmadan anlatıyor. ÇOK SEVDİĞİMİZ paul dano üzerine cuk oturan masum hatta saf karakter lucas ile yine harikalar yaratıyor ve bana söyleyecek tek şey bırakıyor; güzel filmdi :)

@ilginch

12 yıl önce

8.1 / 10

Dagur Kari en sevdiğim yönetmenlerden olmakla birlikte filmlerinde mutlu son beklemeyin,adam dramatizenin dibine vuruyor genellikle.Ayrıca oynatacağı oyuncuları da iyi seçiyor yani bu film ve diğer filmleri de başarılı ve izlenmeli

@salvia_divinoru

12 yıl önce

çok güzel filmdi çok sevdim.dagur'u bilenler bunuda izlemeden geçmemeli bence.ayrıca paul dino yu little miss sunshineden beri takip ediyorum sayılır yaşı genç ve çok iyi oyuncu burdada çok sağlam oynamış.
SPOILER

İyi Yürek filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

İyi Yürek filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

İyi Yürek filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL