8.8

27 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.8 (55.070 OY)

KONUSU

Başrollerinde Mandy Moore (Red Band Society), Milo Ventimiglia (Gilmore Girls, Heroes) ve Sterling K. Brown (The People v. O.J. Simpson)'un olduğu bu yapım, yolları birbirine keşisen eşsiz insanların hayat öykülerini meraklı bir biçimde gözler önüne sürüyor. Bu bir grup insanın aynı doğumgününü paylaştığını ve herkesin beklediğinden çok daha fazlası keşfedilmeyi bekliyor.

Milo Ventimiglia

Jack Pearson

Mandy Moore

Rebecca Pearson

Sterling K. Brown

Randall Pearson

Chrissy Metz

Kate Pearson

Justin Hartley

Kevin Pearson

Chris Sullivan

Toby Damon

Ron Cephas Jones

William Hill

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (11)

@hanife08 yazdı...

Cmt, 17 Şub 2018, 22:35 (3 ay önce)

Flashbacklere dönüşün en gerçekçi olduğu dizilerden biri bu dizidir bence. Geriye dönüldüğünde o kadar iyi bir cast seçimi olmuş ki hiç kimse bu dizide sırıtmıyor gözümüze. Dizi gerçekçi olmasına rağmen senaryoya bir tane de super kahraman eklemisler zira jack gerçek olamayacak kadar mükemmel bir eş,baba ve dost. Karakteri oynayan oyuncuya iki kat aşık oldum. Mandy moore ile kimyasi çok iyi gerçekten. Hepimizin hayatinda jack gibi bir adama ihtiyacı var diye düşünüyorum. Aslinda dizi ailenin nasıl olması gerektiğini gösteriyor bizlere. Belki hayatında cok fazla kötü seyler, seni üzen olaylar başına gelmiş olsa da bir yaprak gibi savrulsan da oradan oraya sen koca bir Çınardan düşmüş bir yapraksın bunu unutma. Geldiğin yerin kökleri sağlam ve hep yeni bir umutla bir gün mutlaka tekrardan yeşeriyor. Herkesin kendinden bir parça bulabildigi dizidir. Izlemediyseniz vakit kaybetmeden başlayın bu diziye.Drama türünün en iyi dizilerinden biri ve ilk üç dizi sıralamamda yerini almış bulunuyor artik.

@lith yazdı...

Paz, 04 Şub 2018, 18:53 (3 ay önce)

9.9 / 10

Lost?tan bu yana hiç bir diziyi böylesine beklemedim! Çok sevdiğin birinin göğsünde ağlamak gibi dizi... üzse de hançerlemiyor!

@ezgi124 yazdı...

Cum, 25 Ağu 2017, 11:10 (9 ay önce)

şu an 10. bölümde falanım. normalinde iddialı ve kurgusu sağlam dizileri tercih ederken bu dizi birçok açıdan daha sade kaldı belki ama yine de izlediğim diziler içinde hoş sadeliğiyle bende yer etti çoktan. çünkü dizinin kendisi de , anlatılmaya çalışılanlar da oyuncular da çok fazla içtenler. e bu bile fazlasıyla yetiyor içim sıcacık oluyor izlerken. o yüzden kesinlikle tavsiye ediyorum (:

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

This Is Us dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

This Is Us dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

This Is Us dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI