8.7

8 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.2 (32.869 OY)

KONUSU
1989’da yayınlanan ve başrollerinde Steve Martinin de bulunduğu sinema filminin TV uyarlaması olan Parenthood’da, Braverman ailesinin başına gelen acıtatlıolaylara tanık olacağız diyebiliriz kısaca.Kalabalık oyuncu kadrosunda pek çokbaşarılıisim mevcut. Fakat benim için en özel oyuncu Adam Braverman ... Devamı
1989’da yayınlanan ve başrollerinde Steve Martinin de bulunduğu sinema filminin TV uyarlaması olan Parenthood’da, Braverman ailesinin başına gelen acıtatlıolaylara tanık olacağız diyebiliriz kısaca.Kalabalık oyuncu kadrosunda pek çokbaşarılıisim mevcut. Fakat benim için en özel oyuncu Adam Braverman rolündeki Peter Krause elbette.Dizi bildiğimiz aile dizisi; hafif dram hafifkomedi, biraz gözyaşı biraz kahkaha. Pilot bölüm de tipik olarak hikayeye giriş şeklinde ilerliyor fakat hiç sıkmıyor.
Peter Krause

Adam Brave...

Monica Potter

Kristina B...

Lauren Graham

Sarah Brav...

Erika Christensen

Julia Brav...

Craig T. Nelson

Zeek Brave...

Bonnie Bedelia

Camille Br...

Mae Whitman

Amber Holt

Sam Jaeger

Joel Graham

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@elcinarican

6 ay önce

9.6 / 10

Six Feet Under’dan sonra Peter Krause hayranlığım sebebiyle izlemeye başladığım dizi. Dizideki diğer oyunculara hayran olmama sebep oldu özellikle Lauren Graham. Bana çok şey kattı bu diziyi izlemek, hayatın çok içinden çok gerçek. Dizi demek bile basit kalıyor. Sürekli izleyiciye ben olsam ne yapardım ı sordurtan senaryosuyla diziyi bitince çok güzel bir deneyim olarak hafızalarda kalıyor.
SPOILER

Parenthood dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Parenthood dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Parenthood dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL