9

235 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.7 (102.527 OY)

Süre

55 Dk.

Ülke

ABD

Yönetmen

Senaristler

Christian Williams

Yönetmen / Senarist

KONUSU

Los Angeles'ta Fisher & Oğulları Cenaze Evi'ni sahibi Nathaniel Fisher'ın bir otobüsün çarpması sonucu öldüğü haberi, aileyi beklenmedik bir anda şoka sokar. Hayatı fazla ciddiye almayan oğlu Nathaniel'in eve dönüşünün getirdiği sevincin üzerine kara bir bulut gibi çöker. Nate şimdi annesi Ruth, kardeşleri David ve Claire ile şimdi kendi ölülerine bakmak ve yaşamak için iş hayatını öğrenmek zorundadırlar. Bu arada tabii hayatına uçak yolculuğunun sonrasında giren Brenda ile ilişkisini de düzenlemesi gerekmektedir... Yaşama ve ölüme dair birçok şeyin anlatıldığı bir Alan Ball yapımı.

Peter Krause

Nate Fisher

Michael C. Hall

David Fisher

Frances Conroy

Ruth Fisher

Lauren Ambrose

Claire Fisher

Freddy Rodríguez

Federico Diaz

Mathew St. Patrick

Keith Charles

Rachel Griffiths

Brenda Che...

Ben Foster

Russell Co...

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (41)

@ursulaiguaran yazdı...

Paz, 07 Oca 2018, 20:36 (6 ay önce)

Yok, bir sürü diziye başladım ama bir türlü aynı tadı alamadım. Türünde tek diyebilirim o yüzden. İlk bölümde "Waiting" le başlayıp son bölümde "Breath Me" ye kadar bir çok sahnede içime öküz oturtmayı başardılar. Üçüncü sezonun sonlarına doğru mıç mıç ilişkileri tat vermemeye başlayınca yetti artık izlemiycem dedim ama bırakamadım bir türlü. Son sezonda ise ne kadar harikulâde bir dizi olduğunu misliyle kanıtladı. Teşekkürler Alan Ball ve daha niceleri!

@bazinngaa yazdı...

Çar, 12 Nis 2017, 00:16 (1 yıl önce)

9.5 / 10

Bitireli çok olmadı, yarım saat belki. Yazıyı yazmak için ekrana odaklanırken, gözlüklerimde kalan su izlerini fark ettim. Temizlemek için çıkarttığımda ise gözlerimin ve yanaklarımın da nemli olduğunu anladım. Hayal gibi geliyor sanki. Hep duyardım, derdim ki kendi kendime: Allah Allah neymiş ki bu dizinin son 10 dakikası, nasıl bi'şey bekliyor beni? Pek bedbahtmış meğer. İzlerken bir ara nefes alamadım ağlamaktan, ayağa kalktım sakinleşmek için. En çok Breaking Bad'in finalinde ağladığımı sanırdım, yanılmışım. Benim mi ağlamaya ihtiyacım varmış, yoksa bu başyapıtın bir meziyeti mi? Bilemiyorum. Ne yazacağımı da kestiremiyorum. Böyle kalakaldım, duvara bakıyorum sadece. Düşünüyorum, ben şu şu yaşımdayken daha, birileri bir yerde bu şaheseri çekiyormuş, birileri de zevkle ve her haftayı merakla bekleyerek Fisher'ları izliyormuş. Epey duygusallaştım. Etkisinden kurtulmak zaman alacak, ama memnunum. Sadece, bir daha breathe me dinleyebilecek miyim, muamma. Tavsiye etmek benim haddime değil, yorumları okudukça ilk bölümü açmaya daha çabuk gidecek eliniz zaten. 

@alimehmet yazdı...

Pzt, 03 Nis 2017, 18:44 (1 yıl önce)

ölüm kadar ciddi başka bir konu yoktur. ve sanmıyorum ki bu konuda bu diziden daha etkileyici bir dizi yapılır bu zamandan sonra. o yüzden yeri başkadır bu dizinin. izlerken sizi etrafınızdaki her şeyden soyutluyor, ve ölüm gerçeğiyle tanıştırıyor. sizin ve etrafınızdaki herkesin bir gün öleceğini kabul ediyor ve hayata o bilinçle devam ediyorsunuz.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Six Feet Under dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Six Feet Under dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Six Feet Under dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER