çocukluğuma dair hatırlayamadığım bir film. SORU

lolablack

Konuyu Açan: lolablack

03.11.2014 18:54

çocukluğumdan beri adını hatırlayamadığım ve tırım tırım aradığım bir film var.

annesinin mesleği olmasından dolayı anne baskısıyla aşçı olmaya zorlanan bir kız, filmin ana karakteridir. kızımız bu yüzden bir aşçılık okuluna gider fakat zoraki gittiği için her anlamda berbat bir iş çıkarır. hatta hazır yiyecekler alarak hocaları kandırmaya bile çalışır. Hatta bununla ilgili net bir sahne var aklımda. Pişirdiği hamurdan tatlı şerbetten çıakrılıp hocası kontrol için içini kesitiğinde içi yanık oluyordu ve bir dahaki sefere hazır tatlı alıp şerbete atıyordu. Hocasından takdir alıyordu ama sonunda hazır tatlını paketi bulunup feci şekilde hocaları tarafından haşlanıyordu.

neyse... sonunda yakalanır, küsküyü yer, hırs yapar. bayağı sağlam bir aşçı olarak bitirir okulu. zengin bir iş adamının evine aşçı olarak girer. adam kızı aracı kullanarak almıştır. resmidir ve aşçısıyla yüz göz olmak istemez. kız sadece yemekleri pişirir ve gider. ne patronu aşçısını, ne de aşçısı patronunu hiç görmez.

aşçı kız ve patron sivil hayatta tanışır ve bir sürü macera ve yaşanan şeyden sonra birbirlerine aşık olurlar. elbette hala ikisi de birbirlerinin kimliklerinden habersizdirler.

konusu kısmen bu olan filmin adını bilen varsa müteşekkir kalacağım.
maalesef breakfast at tiffany's değil. zaten breakfast at tiffany's aşçılıkla ilgili bir film değil. :)
Maalesef değil. :(
Ne yazık ki hiçbiri değil. Sanırım kaderimde bu filmi bulamamak var. :(
Ben bu filmi bulalı aylar oluyor.ama sen ısrarla sorduğun sitelere geri dönüş yapmadığın için kendini cevaptan mahrum bıraktın.

Tafelspitz(1994)

http://www.imdb.com/title/tt0108279/

filmin tamamı: http://kinofilms.tv/film/vkus-specij/36689/
Soru 5 yıllık ama bir teşekkür dahi yok.Bu filmi bulduğuma gerçekten üzüldüm.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL