Taziye Duvarı

Hoş çakal Liz Taylor.
http://www.ntvmsnbc.com/id/25195515/

Elizabeth Taylor vefat etmiş.. Who's afraid of virginia woolf filmindeki muhteşem performansıyla her zaman hatırlayacağım bir isim..
Biricik grubum Alice in Chains'in eski üyesi Mike Starr "da" ölmüş. Yüce tanrım, AIC'den ne istiyorsun?
yoldaelma çöpünebasıp düşüp nasıl oldu anlamadım
Yine seni üzmeyi becerebildim bi şekilde ya :((

Kozmoz belamı versin :(

Saygılar
Mekanı cennet olsun... Mutsuzum...

Evet şarkıyı hakkaten çalmışın Havlayankuzu... Kötü..
İrlandalı gitarist Gary Moore'un, 7 şubat günü açıklanan bir haberle öldüğü duyuruldu.

Kendisini çok sevdiğim bir insan vasıtasıyla son anda tanıyabildim.

Haberin detaylarına burdan erişebilirsiniz.

Gary Moore anısına çalıyorum : Always Gonna Love You

Toprağı bol olsun, yakınlarının başı sağolsun.

Saygılar.
yahu daha geçen gün canlı yayında deli deli dans ediyordu bu kadın, milleti güldürüyordu ediyordu! nasıl yani? "o gün beni elediniz diye şaka yaptım olum, ölmedim ki ehe" diye çıkacak gibi geliyor bir yerlerden..

hayat çok acayip, vapurlar falan.. oğlum nereye gidiyorsunuz lan hepiniz? bi ses verin? delirmemek zor cidden.

bunun dışında, muhtemelen hiçbirimizin tanımadığı biri için de buraya bir şeyler yazmak istiyorum, zira görüntüler bir filme ait değil:http://www2.dha.com.tr/mado-patlama-aytekin-yucel-olume-terk-edildi_139765.html

insanın içindeki en ilkel "hayatta kalma" dürtüsü, nasıl da o amcanın orada canlı canlı yanmasına seyirci kalıyor ama.. görmemişler midir acaba belki? öyle olmuştur ya tabii diyerek kendimi avutuyorum son 15 dakikadır.
hayatında karşı karşıya gelmediği, muhabbet edemediği ünlülerin ölümüne üzülen insanları hep eleştirmişimdir. fakat aynı duyguları şimdi ben yaşıyorum! televizyonda her gördüğümde yüzümü güldüren, neşe abidesi Defne Joy Foster log out olmuş beyler. Kendisine buradan şaplalığını tekrar belirtiyor ve oğlu Can'a taziyelerimi gönderiyorum..
yeni yılda kar yağmasını bekleyenlere taziyelerimi sunuyorum..
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL