Taziye Duvarı

:) eksik olmayınız efendim.

bende sevgili yoko hnm dün gece uykusuz kaldığı ve sabah erken saatte işe gitmek zorunda kaldığı için taziyelerimi kendisine iletmek isterim bol uykulu bir gece dilerim:)
taziyeler.. baskaa evett,

yeni yilin yaklasmasi ile calisma sartlari zorlasan titem'e, sefa icinde bir omur diliyorum..
heh! 1az ilgi bütün hastalıkların devasıymış:) cin gibiyim maşallah:) tıp benim gibilerin tehşisine ilgisizlik hastalığı (repkesnasıomnertarkepuantakyaseveryapariçer) demiş. ne de güzel demiş dilini sevdiğimin tıpı.
size ne olabilir (?) hala aklim almiyor aforozum - in de siz, cin de siz! o kadar eminim ki :)
nasıl yani ya?? ne oldu şarjıma:S:S:S:S yahu telefon kırmızı alarm verıo:S

üşüyorum sayın yoko :( ellerim kalem tutmaz oldu sıcaklık nafile.. kan değerim 10'un altına düştü.. az kalsın ölüyordum:( çorba diye dolanıyorum etrafta:( annecimmm:(:(:(
batarya doldurma cihazinizin başına gelenlerden sizin de haberiniz yok, toprağı bol olsun diyorum..

nereye ölüyorsunuz aforozum??
yoko o nooo ölüyorum haberin yok!
bruce parkus'un başına gelen acı olayı paylaşıyoruz, uzun ömürler diliyorum.
hem grip, hem soğuk algınlığından muzdarip olduğunu öğrendiğimiz sayın bestreaction, gecmis olsun.. acil şifalar diliyorum.
..bir durum karşısında belli bir kitlenin veya şahsın, fena şeyler (vefat, hastalık, ayrılık, kayıp vb..) yaşayan kimseye veya kimselere üzüntülerini bildirmek için seçtikleri resmi ağız..
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL