en çok sevdiğiniz şeyler

veletleri ve veletlerin aralarında küfürleşmelerini izlemeyi severim..

veletler iyidir..
Sabah uyandığımda caddede yağmur görmek veya mis kokusunu duymak. Yağmurla ilgili ne varsa en sevdiğim aslında. Penceremden naif bir şekilde inişi bile huzur verir.
benambalajlıdondurmalarıhiçsevmemamatwisterdiyebirdondurmavaronuçok seviyorum.hergünbirtaneyiyorum.ekşiekşiçokgüzel.
takip edilen dizinin son bölümünü torrentten indirmek, altyazısını beklemek, çıkınca converterdan geçirmek, iphone'a atmak ve bütün bunları ayin ritüeli ile yapmak
Meybuzu çok seviyorum.

Her gün kendim yapıp kendim emiyorum.

:D

Süper.
SARSmayı severim..Tıpkı Haneke gibi..
*zamanın önüne geçip onu kontrol etmek..

*beni alt etmek isteyen, benim yüzümün şeklini şemalini belirlemek isteyen kimseleri dumura uğratmak..

*yolda karşıdan karşıya geçerken ters yönde gelen iki arabanın arasında olacağım şekilde yürümek..

*basket maçlarında artislik hareketlerle, sololarla egosunu yükseğe çeken kişiye blok yapmak ve onu salağa bağlamak..

*herhangi bir kadının ihtiyacı olduğunda yanıma gelmesi ve "beni düz" demesi karşısında ona "siktir git" diyebilmem..

*birine emanet vermek ve o emaneti geri vermeyeceğini bildiğim kişiye vermek ve sonrasında o kişiyi saatlarce aşağılamak..

*uzak bir yerden tenis topunu evlerin bahçesine fırlatmak ve sonrasında onu bahçede aramak..

*bir kadının erojen bölgelerini elimle ve ayağımla tahrik etmek ve sonrasında tahrik olduğunda ona kapıyı göstermek..

*sorduğu sorular karşısında makul ve mantıklı cevaplar alacağını sanan kişilere sürekli ters ve hoşlarına gitmeyecek cevaplar vermek.

*bir şeyi önceden tahmin etmek ve sonrasında o şeyin tahmin ettiğim gibi çıkması..
*Bir kadına gülümseyici bir bakış fırlatmak ve sonrasında onun yüzündeki tebessümü ters-yüz etmek için bakışlarımı sertleştirmek..

*Uçurumlarrı arşınlamak..

*Bir şeyi , zor bir şeyi, imkansız olarak gösterilen bir şeyi gerçekleştirmek ve bunu kamuoyuna sunmak..
Ekler.Çocukluğumdan beri en sevdiğim şeylerden biri.
üşümek, kalın kalın yumuşak kazaklar giyip mutlu olmak. evet bahar çok güzel kokular filan mutlu ediyor insanı ama gece olsun da çok rüzgar olsun ben de kazağımı giyip sahile gideyim istiyorum,elimde değil! =)
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL