en çok sevdiğiniz şeyler

Eğlenmeyi sevenlere kesinlikle öneririm: Ballı viski içimi çok rahat ama ne zaman nasıl sarhoş olduğunuzu anlayamıyorsunuz dikkat
Bu aralar pembe gözlük takmak, bulutların üstüne seyahat etmek:D
Mayışı çekip kafaları çekmeye gitmek. İlaç gibidir
Henüz yeni başlamış yağan yağmurda insanlar koşturup sığıncak yer ararken ellerimi açarak yağmura dokunmak, altında yürümek, damlaları hissetmek.
yağmur.. Hem de 6 ay sonra gelen yağmur sen ne güzelsin. Mis gibi toprak kokusu, işte huzur bu olsa gerek.
İnternet alışverişi
Evin muhtelif köşelerine saklanıp pek sevgili ev arkadaşımı korkutmak. Öldüremediler içimdeki çocuğu.
aslında bunlar en çok güldüğüm şeyler, ama az gülen bir toplumuz ben de bu başlığa yazayım dedim:) izlediklerinden çok etkilenenlere, TV karakterlerine bürünenlere, bir kötüyü bir iyiyi oynayıp üstüne yakıştıramayanlara, ama bu arada kötüledikleri, şeytani buldukları TV'den çok şeyler öğrenip adam olduklarına da rastlanan değişik türleri bulunan, kendinibulunmaz hint kumaşı sanan tiplere çok gülüyorum. Yazacak çok şey var, ama içimden gelmiyor:) Düşünüyorum da belki de ben insanoğlunun manyaklaşmasını izlemeyi seviyorum, ne de olsa haklı çıkıyorum...
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL