en çok sevdiğiniz şeyler

21. yüzyılda, herkesin akıllı telefonu olduğu hâlde, isteyen çalarsaatini kurup istediği saatte uyanabilme olanağına sâhipken, İstanbul gibi milyonların mâbat mâbada yaşadığı sıkışık bir kentte hâlâ ramazan davulcularının dolaşmasına bayılıyorum. Hasta mı var, düzensiz mesâide çalıştığı için az sonra kalkıp işe gidecek insan mı var; boşver bunları. Tam şu anda sokağımdan geçiyor muhterem. Yanından geçtiği tüm arabaların alarmları tek tek çalıyor ama dumbada dum dum, aralıksız çalıyor sevimli şey. Çok seviyorum ben bu eski âdetlerin hiçbir güncelleme almadan sürmesini ve bilhassa metropollerde bile uygulanıyor olmasını.
Eğlenmeyi sevenlere kesinlikle öneririm: Ballı viski içimi çok rahat ama ne zaman nasıl sarhoş olduğunuzu anlayamıyorsunuz dikkat
Bu aralar pembe gözlük takmak, bulutların üstüne seyahat etmek:D
Mayışı çekip kafaları çekmeye gitmek. İlaç gibidir
Henüz yeni başlamış yağan yağmurda insanlar koşturup sığıncak yer ararken ellerimi açarak yağmura dokunmak, altında yürümek, damlaları hissetmek.
yağmur.. Hem de 6 ay sonra gelen yağmur sen ne güzelsin. Mis gibi toprak kokusu, işte huzur bu olsa gerek.
İnternet alışverişi
Evin muhtelif köşelerine saklanıp pek sevgili ev arkadaşımı korkutmak. Öldüremediler içimdeki çocuğu.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL