en çok sevdiğiniz şeyler

aslında bunlar en çok güldüğüm şeyler, ama az gülen bir toplumuz ben de bu başlığa yazayım dedim:) izlediklerinden çok etkilenenlere, TV karakterlerine bürünenlere, bir kötüyü bir iyiyi oynayıp üstüne yakıştıramayanlara, ama bu arada kötüledikleri, şeytani buldukları TV'den çok şeyler öğrenip adam olduklarına da rastlanan değişik türleri bulunan, kendinibulunmaz hint kumaşı sanan tiplere çok gülüyorum. Yazacak çok şey var, ama içimden gelmiyor:) Düşünüyorum da belki de ben insanoğlunun manyaklaşmasını izlemeyi seviyorum, ne de olsa haklı çıkıyorum...
Balık tutmak denebilir. Her gün sabah 6 lara kadar balık tutuyoruz. Eğlenceli(rüyama bile griyor o çinnn sesi:)
Patlıcan..
gök mavisi vosvos, aşure, eski radyolar veya eski olan herhangi bir eşya, sarı sayfalı kitap kokusu, yağmur ve beraberinde getirdiği ne varsa, deniz , denizle ilgili olan her şey, beyaz rum evleri, dünyanın her yerinden tüm çocuklar, müzik ama yalnızca benim sevdiklerimi barındırdığı kadar, kar ve tabiki kış.
Nadal-Djokovic macları :) Nolur hic bitmesin
Ben de babaneme taze kahve çektirdim. Kahve kokusuyla mest oldum dayının dükkanında =)
Bugün bakkalda bayramlık cino buldum :)

Nası mutlu oldum,nası mutlu oldum...... :D
maraş dondurması.yarın yerinde yemek doyasıya yemek.nede olsa süt,sahlep ve şeker üçlüsünün( gerçek dondurma) hala bir arada olduğu tek leziz ve sağlıklı dondurma.

memleketim maraş.biraz daha gelişse ( insanlar bağnaz) daha çok seveceğim.dedim ya memleketim.ne yapim çöpe mi atim..
yolda bir yere para (demir 1 tl) bırakmak ve o parayı bir köşeden izlemek..

parayı görüp onu cebine atmaya çalışan biri geldiğinde de ona "onu oraya ben koydum" demek..

ardından münakaşaya tutuşmak için karşımdaki kişiye ters ters bakmak..
Melodi çikolataya bayılıyorum.

29 yıllık çikolata severim.

Annemin memesinden bile çikolatalı süt içtim bak. (İnanmayabilirsin)

Bunların barları kadar kaltieli bir çikolata yemedim.

Süper.

Bi de çakılları var. O da süper. Bence artık politikacılara taş yerine bunları atmalı. Ceza da yazmazlar.

Süpersin.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL