6.9

365 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.1 (321.401 OY)

KONUSU
Carlin, polis teşkilatında çalışan önemli bir ajandır. New Orleans’ta meydana gelen bir patlamanın soruşturması kendisine verilince şimdiye kadar yaşadığı belki de en ilginç soruşturmanın bir parçası olacaktır. Amerikan polis teşkilatının geliştirmiş olduğu bir teknoloji, insanların geçmişleri dahil ... Devamı
Carlin, polis teşkilatında çalışan önemli bir ajandır. New Orleans’ta meydana gelen bir patlamanın soruşturması kendisine verilince şimdiye kadar yaşadığı belki de en ilginç soruşturmanın bir parçası olacaktır. Amerikan polis teşkilatının geliştirmiş olduğu bir teknoloji, insanların geçmişleri dahil hayatlarını gözetleme imkanı vermektedir. Fakat şimdiye kadar hiç denenmemiş olan, zamanda geriye giderek olayların akışını değiştirme işlemidir. Patlamanın öncesine dönerek çok kısa bir zaman dilimi içerisinde herşeyi geri döndürebileceğini düşünen Carlin, çok riskli bir işe girişecektir. Son derece kısa bir zaman dilimi içerisinde bütün yaşananları geri döndürebilmek için Carlin’in tek bir şansı vardır. Gazap Ateşi’ndeki işbiliğinden sonra Tony Scott-Denzel Washington birlikteliği yeniden bir aksiyonla beyazperdede yerini buluyor.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
K

@korkutan

1 yıl önce

Senaryoyu takip etmek zordu benim diyaloglar çok akıcı, Denzel Washington yine bildiğimiz gibi en iyi DW filmi diyemem ortalama bir film, bu türün daha iyi örnekleri var.

@filmist

2 yıl önce

7.1 / 10

Evet birşey değiştirdik ama birşey değiştirerek hiç birşeyi değiştirmedik.
Farklı bir hava barındırıyor.Filmin kurgu ve işleyişi de farklı geldi.Çünkü tempo hiç beklenilmeyen yerde yükseliyor ve yine bıçak gibi aniden kesiliyor.Yani çok dalgalı ilerliyor.Bir hızlı bir yavaş.İlk defa böyle bir filme denk geldim ve beğendiğimi söyleyebilirim.İçindeki merakıda korumayı güzel başarmış.Hal böyle olunca sıkılmadan izleyebiliyorsunuz.
Yalnız beklenti çok yüksek olmasın ki filmden alacağınız zevk o kadar yüksek olsun.

@altuneli

9 yıl önce

7.6 / 10

Kader ve zamanda yolculuk üzerine yapılmış en mükemmel filmlerden biri. Bu tür filmleri seviyorsanız duyduğunuz boş yorumlara aldanmayın. Kesinlikle zaman ayırıp izleyin.
I

@insomnia_vnm

13 yıl önce

7 / 10

isminden dolayı "aa dejavu oldu" "aa bak yine" falan diye düşünüp ilerleyen bi senaryo beklememek lazım. zaman kavramını farklı bi şekilde ele almıs adam hoşuma gitti şahsen oldukça, bfly effect tarzı filmleri seven insanların izlemesi gerek diye düşünüyorum
N

@ninaa

13 yıl önce

digiturk'ün müthiş kıyağıydı diyebilirim. saçma sapan filmler arasında böylesini nasıl yayınladılar hala şaşmaktayım.

neyse efendim, ilginçti, kesinlikle sürükleyiciydi, alışılagelmiş değildi, sürekli acaba nolcak lan? diye düşündüre düşündüre izletmekteydi kendini. sanki bir saniye ayrılsanız başından herşeyi kaçıracakmışız hissi veriyordu. izleyin, izletin. sevaptır.

ve kıymetli dipnotum; Denzel, yine hayran bıraktın.

@giza

14 yıl önce

Herşeyde mantık aramadan kendinizi filme verirseniz zevk alırsınız.Ben öyle yaptım ve çok beğendim.
D

@dullgrey

15 yıl önce

7.7 / 10

hani bazen bizde de oluyor. kendi kendimize "ben bunu daha önce yaşamıştım" diyoruz. belki gelecekte dejavuyu daha anlamlı yaşayabiliriz.
K

@kremedios

15 yıl önce

5.2 / 10

en azından dejavu oldum gibi bir tabirin dilimize geçmesine bile bu film yardımcı oldu, izlenmeye değer. bir de o zamanı geriye alıp, uzay zaman sürekliliğinde oynamaya çalışan o kötü kurgu olmasa:) o zaman film de olmazdı gerçi ama:)) izlenmeye değer.
SPOILER

Deja Vu filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Deja Vu filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Deja Vu filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL