7.6

985 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.9 (1.150.229 OY)

KONUSU
Teknolojinin son sürat ilerlediği bir dönemde, insanlar üstesinden gelemeyecekleri hiç bir sorun olamayacağına inanmaya başlamışlardır. "Titanic" adlı dev transatlantik ise, insanlığın doğaya karşı gövde gösterisi gibidir. Bu "Düşler Gemisi" nin yolcuları arasında Avrupa`da bir kaç yıl geçirdikten s ... Devamı
Teknolojinin son sürat ilerlediği bir dönemde, insanlar üstesinden gelemeyecekleri hiç bir sorun olamayacağına inanmaya başlamışlardır. "Titanic" adlı dev transatlantik ise, insanlığın doğaya karşı gövde gösterisi gibidir. Bu "Düşler Gemisi" nin yolcuları arasında Avrupa`da bir kaç yıl geçirdikten sonra Amerika`ya dönmekte olan, Jack adlı genç bir ressam ile nişanlısı ve annesiyle Philadelphia`ya giden Rose adlı genç bir kız da vardır. İki genç, şans eseri tanışacak, aralarındaki sınıf farkına aldırmaksızın birbirlerine yakınlaşacaktır.
Kate Winslet

Rose Dewit...

Leonardo DiCaprio

Jack Dawson

Billy Zane

Cal Hockley

Kathy Bates

Molly Brown

Frances Fisher

Ruth Dewit...

Bill Paxton

Brock Lovett

Bernard Hill

Edward Smith

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@alchan

1 yıl önce

8.8 / 10

çocukken seve seve izlemiştim ama ikinci izleyişimde biraz uzun geldi hem olayları da biliyorum ya o yüzden neyse filmi seviyorum. nerede benim jack’im. rose seninde alacağın olsun çocuğa azıcık yer açmadın.

@egemenkaratas

1 yıl önce

Elimde bir resmi bile yok. O sadece anılarımda yaşıyor...
M

@mahi

1 yıl önce

9.7 / 10

Buyuk bir cast var ortada ve gerçek hayattan esinlenilmiş bir film ama beni duygusal olarak hiç etkilemedi.Yalniz olmadığımı bilmek isterdim :)
M

@mervenur94

2 yıl önce

8.7 / 10

"Elim bir resmi bile yok. Sadece anılarımda yaşıyor."

@hrarchon

3 yıl önce

I see you...
I feel you...

@iamgzde

4 yıl önce

Titanic Jack, That's Titanic...
T

@tyfngkts

4 yıl önce

gerçek bir hikayeden uyarlanması. filmin çekim teknikleri, oyunculuk. iyi bir filmdi. hele birde o yılların imkanlarında. gerçekten başarılı.

@erhan_baba

4 yıl önce

Orta şeker.
K

@kahramansmt

5 yıl önce

8.1 / 10

Filmin sonunda Jake ölüyor.. Peki sen neden öleceğini bile bile Jake olsaydım diye hayal kuruyorsun ? Peki ablacim sen neden sevdiğini kaybeden o kız olma hayalini kuruyorsun

İşte bu James Cameron, Kate winslet ve di Caprio başarısı 8+

@nurisenrecper

5 yıl önce

Tüm duyguları yaşatan bir başyapıt.

@alisesen

5 yıl önce

9.5 / 10

Belki 10. defa tekrar izledim. Yine ilk izlediğim heyecanla, gerilerek izledim. Yeri geldi gözlerim doldu. Beni en çok sarsan filmlerin başında geliyor. Her izlediğimde yaşımın ilerlemesinin verdiği bilgi artışı ile filmde yeni yeni ayrıntılar görüyorum. Bu sefer evli olarak izledim filmi ve eşim fazlasıyla etkisinde kaldı hıçkırarak ağladı sonunda ve gece rüyasına girdi. En sevdiğim 10 film arasında yerini daha da sağlamlaştırdı. Tek kelimeyle mükemmel bir film.
L

@lovehurts

7 yıl önce

9.3 / 10

Kendini tekrar tekrar izleten bir film. En sevdiğim film ünvanına hiç çekinmeden koyacak kadar beğeniyorum,her canım sıkkın olduğunda açıp açıp izliyorum. Kesinlikle başyapıt.

@senacaaan

8 yıl önce

Bu filmi karantinaya almak? Garip.

@inuit

8 yıl önce

Okyanuslar kadar derin duygularla izlediğinizde ruhunuzun bütün karanlık noktalarına dokunacaktır..

@wafflee

8 yıl önce

Bu filmi çok kez izledim ve her izlediğimde beni etkilemiştir.Dram ve romantik,iki yönüyle de akıllardan hiç çıkmayacak kadar etkileyiciydi.Senaryosu,sahip olduğu iyi kadro ve müzikleriyle aldığı ödüllerin ne kadar haklı olduğunu ispat eden bir başyapıt.Yıllar sonra bile izlendiğinde heyecanını yitirmeyecek kadar iz bırakan nadide filmler arasında.James Cameron'un ve emeği olan herkesin gönlüne sağlık!
SPOILER

Titanik filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Titanik filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Titanik filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL