Talihsiz Serüvenler Dizisi 2017 -

a.k.a A Series of Unfortunate Events

7.1

19 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.9 (29.253 OY)

Süre

50 Dk.

Ülke

ABD

KONUSU

Baudelaire öksüzleri Violet, Klaus ve Sunny'nin trajik hikayesinin anlatıldığı yapımda, öksüzlerin kötü kalpli vasisi Kont Olaf, onların mirasına el koymak için elinden geleni ardına koymayacak. Üç kardeşin, anne babalarının gizemli ölümünü aydınlatacak ipuçlarını bulmak için zekalarını kullanarak Olaf'ı alt etmeleri, onun hain planlarını ve entrikalarını ortaya çıkarmaları gerekiyor.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (2)

@rinustalarin yazdı...

Paz, 22 Oca 2017, 22:59 (1 yıl önce)

2004 senesinde çekilen filmi mi, yoksa bu mu? Oldukça kararsızım, lakin ikisinin de başarıp başaramadığı bir sürü şeyler var. Ancak gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki ikisi de gayet izlemeye değer, ancak benim için filmin yeri çok ayrıdır. Belki de diziyi tek eleştirebileceğim yanı, o kadar zamanı olmasına rağmen, runtimeının 1/4üne sahip bir filmden sunması gerekenden daha az şey sunmuş olmasıydı. Bunun yanında, her ne kadar müthiş bir oyunculuk sergilemiş olsa da, Jim Carrey'nin sergilediği karakter ile fazla da farklılaşamamış, ancak bu kötü bir şey mi... bakış açısına göre değişir. Kötü bir şey, çünkü o canlandırmayı ileri taşıyamamış. İyi bir şey, çünkü Jim Carrey gibi bir oyunculuk dehasının gerisinde kalmamış. 1 günde bitirdim, ancak hiç de bitmesin istedim. Diziye yerleştirilmiş müzikler ve intro sahneleri birçok netflix dizisinden alışık olduğumuz gibi müthişti.

@gulnaz yazdı...

Per, 19 Oca 2017, 07:35 (1 yıl önce)

Neil Patrick Harris'in göz dolduran oyunculuğu yanında çocuk karakterlerde oldukça başarılıydı. Şahsi olarak favorim gördüğim en sevimli bebek olan Sunny'di

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Talihsiz Serüvenler Dizisi dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Talihsiz Serüvenler Dizisi dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Talihsiz Serüvenler Dizisi dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI