8.8

21 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8 (11.681 OY)

KONUSU
İnsanları avlayan ve onların arasında kılık değiştirerek yaşayan Yoma adlı canavarların olduğu bir dünyada, insanlığın tek umudu Claymorelar olarak bilinen yeni bir savaşçı türüdür. Claymorelar; gümüş rengi gözleri olan ve gizemli bir organizasyon tarafından bu yaratıkları yok etmek için yarı-canava ... Devamı
İnsanları avlayan ve onların arasında kılık değiştirerek yaşayan Yoma adlı canavarların olduğu bir dünyada, insanlığın tek umudu Claymorelar olarak bilinen yeni bir savaşçı türüdür. Claymorelar; gümüş rengi gözleri olan ve gizemli bir organizasyon tarafından bu yaratıkları yok etmek için yarı-canavara dönüştürülmüş kızlardır. Ama bu doğaüstü güçlerini bir Claymore ne kadar kullanırsa, insan yanını sonsuza kadar kaybetmeye de o kadar yaklaşır
Junko Takeuchi

Noel (ses)

Emi Shinohara

Ophelia (ses)

Houko Kuwashima

Claire (ses)

Romi Park

Teresa (ses)

Kazuma Horie

Galk (ses)

Megumi Toyoguchi

Sophia (ses)

Kikuko Inoue

Miria (ses)

Aya Hisakawa

Priscilla ...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@kafamgzl

6 yıl önce

8.6 / 10

Taş gibi animedir. Ost si de çok iyidir. Lakin sevgili japonlar mangadan bağımsız bir sonla animeyi bitirerek bizi hüsrana uğratmıştır.

@macbeth

7 yıl önce

Yaratıcı bir senaryoya sahip gerçekten hoş aslında olayların altında yatan insan olmanın azizliği değil her ne kadar öyle gibi dursa da aslında insanların canarlardan bile tehlikeli olduğu.Şu kuruluş daha açığa çıkmalıydı benim anladığımın onaylamabilmesi için.Kesinlikle havada kalmış bir sona sahip.Belki devam yapılması gerekirken yapılmamıştır.

@wdyfml

7 yıl önce

Çizimler bu kadar kötü olmasa, hikaye de iyi geliştirilebilseydi efsane bir anime olabilirdi. Karakterler fena değil, özellikle Teresa karakteri ve hikayesi tek başına çok iyi ama animenin büyük bölümü ve karakterlerin çoğunda bir havada kalmışlık var. Eksikliklerle ziyan edilmiş bir anime, yine de izlemesi zevkliydi.

@lostadacayi

7 yıl önce

soluk gülüşlü Teresa

@ardem

7 yıl önce

8.5 / 10

Anime denince aklıma ilk geleceklerden olacak, çizimler biraz acemiceydi fakat konu ve sürükleyicilik olarak muhteşem.

@galadriel

8 yıl önce

keşke 2. sezonda yapılsa da devam etse.hikaye kaldı ortada.mangası devam ediyomuş ama manga okuma alışkanlığımda yok.umarım 2. sezondan itibaren yayınlanmaya devam eder.madem 2. sezon yapılmıycak o zaman neden ilk sezon yayınlanıpta beklentiye sokarlar izleyiciyi anlamam.

@civcobalik

10 yıl önce

9 / 10

Çok sürükleyici animelerden birisi daha...Oturup bir günde bitirilcek tarzda olayların akışı direk kendisine bağımlı yapıyor.Yer yer boğaz düğümletmiyo da değil.İnsanlığı,insan olma durumunu güzel bir bakış açısıyla yakalamışlar.Oldukça sevdim ,kısa olmasına da bi o kadar üzüldüm...
A

@asmin

10 yıl önce

yer yer skci ama genel olarak tum animelerdeki gibi basroldeki karakterin inanilmaz gelismini degisimini anlatan bir dizi.

begendim mi? kismen.. hikayesi daha saglam olabilirdi ancak bu hali ile de keyifle izletiyor.
O

@outcast

10 yıl önce

7.4 / 10

İlk birkaç bölümünü soluksuz seyredip tamamını 1 akşamda bitirdim. Ama baş karakterin daha güçlü olmasını dilerdim. İyiydi fakat bana yeterli gelmedi.

!--SPOILER--!!--SPOILER--!!--SPOILER--!

Teresa'nın soyunu taşıyan bir Claymore'un Teresa'nın gücünün yakınına bile yaklaşamaması kötü oldu. Ne savaşçıydı Teresa!!! Dizinin en güçlü ve sağlam karakteriydi, resmen hiç yoluna gitti.. :(

!--SPOILER--!!--SPOILER--!!--SPOILER--!
SPOILER

Kureimoa dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kureimoa dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kureimoa dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL