8.8

113 OY
PUAN VER
5

Imdb: 9 (356.993 OY)

KONUSU
Tanıtımı: İnsanoğlunu soyunun tükenmesi tehlikesiyle karşı karşıya bırakan Titanlar, yani metrelerce yükseklikte insan formunda ama ilkel dev yaratıklar, insanları yiyerek yok etmektedir. İnsan neslinin son temsilcileri kendilerini yüksek duvarların içine hapsederek korunmuş ve 100 yıldır tek bir Ti ... Devamı
Tanıtımı: İnsanoğlunu soyunun tükenmesi tehlikesiyle karşı karşıya bırakan Titanlar, yani metrelerce yükseklikte insan formunda ama ilkel dev yaratıklar, insanları yiyerek yok etmektedir. İnsan neslinin son temsilcileri kendilerini yüksek duvarların içine hapsederek korunmuş ve 100 yıldır tek bir Titan bu duvarı aşamamıştır. Ne var ki, bu huzur daha fazla sürmeyecek, insanoğlu nerden geldiklerini bilmedikleri bu düşmanla savaşmak zorunda kalacaktır. Eren, hayatını duvarların içinde geçirmek istemeyen bir genç, Titanlardan insanoğlunun intikamını almaya yemin eder

Shingeki no Kyojin, 4. Taisho Manga Ödülüne aday gösterilmiştir.
Yuki Kaji

Eren Yeage...

Yui Ishikawa

Mikasa Ack...

Marina Inoue

Armin Arle...

Kisho Taniyama

Jean Kirst...

Hiro Shimono

Connie Spr...

Yoshimasa Hosoya

Reiner Bra...

Tomohisa Hashizume

Bertholdt ...

Yu Kobayashi

Sasha Blou...

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@ezrakus

1 yıl önce

10 / 10

"SHINZOU WO SASAGEYO !"

@mecnun_cgs

1 yıl önce

7.8 / 10

Hayatımda izlediğim ilk anime ama her dizi gibi 25 dakikada olsa gereksiz duygusallıklar gereksiz sahneler çok ama iyi anime.

@uresnoozin

1 yıl önce

9.1 / 10

son sezonu merakla bekliyorum, eğer son sezonda da böyle harika ilerlerse efsanevi bir anime olarak kalacak. ki şu an bile yeri benim için apayrı

@wingsofgod

3 yıl önce

keşke kategoriler kısmında "gizli anlamlar yüklü" kutucuğu olsa da ben bu filmde onu işaretlesem.

izlemek konusunda şüphe ediyorsan hemen izle. şüphe edeceğin zamana yazık

@dilarakrkmz

5 yıl önce

normalde anime izleyen biri değilim özellikle ama internette ilk bölümün bir kısmını görünce merak edip başladım kısa sürede de bitirdim her bölüm 24 dakika zaten. Beklediğimden de güzel çıktı yeni bölümlerini heyecanla takip ediyor olacağım.

@snijeg

9 yıl önce

8.2 / 10

Hikaye güzel, sürükleyici. Çizimler şahane. Bir FMA değil benim için şimdilik ama izlerken aynı heyecanı hissetim. Dev falan hikaye esas kötü, insan çıkacak yine... Hırsları ve iğrenç deneyleri ile her şeyin sorumlusu... Merakla bekliyorum devamını, fma daki gibi ağlaya ağlaya izleyeceğim bölümler istiyorum ve tabii iyi bağlanmış bir son.

@havlayankuzu

9 yıl önce

9.2 / 10

Yıl 2008,Çanakkale'de okurkene,Japon öğrenciler vardı. Onlar da,karpuza aynı bu dizideki devlerin,insanlara baktıkları gibi bakıyolardı. O öğrenciler,karpuz yerken öyle bir iştahlılardı ki,tıpkı bu devler gibi. Gerçekten o devlerin korkunçluğu ancak bu anımla karşılaştırılabilir.

Burdan tüm Japonlar'a selam ediyorum. Hepsini olmasa da bir kısmını seviyorum.

@themis

9 yıl önce

5.bölümle birlikte Eren de Eren diye ağıt yaktırmış, 3 bölüm dolu gözlerle Eren'in yolunu gözletmiş ve vallahi de devlere yem ettiler çocuğu derken sonradan önüne gelen deve saldıran ve diğer paçoz devlerin yanında karizmatikliğini konuşturan ve şöyle bir bakınca yavv bu biraz bizim Eren'i andırmıyor mu dediğimiz yeni bir dev ortaya çıkarmıştır. Şüphelerimiz haklı çıkmış ve 8. bölüm sonunda devimiz Eren çıkmıştır. Bilmiyorum ama bu kısımlar hevesimi kaçırdı biraz. Akıldaki sorulara iyi bir cevap verilebilirse sorun ortadan kalkacaktır. Ama 9un sonunda iyice çorba ettiler. Bizim Eren bildiğin canavarın önde gideni çıkmış gibi. Hayırlısı bakalım iyi bir yerlere bağlarsınız umarım.

@themis

9 yıl önce

Anime oldukça sürükleyici olarak ilerlemekte. Daha sonra yazmayı planlayıp 4.bölümden sonra aravermeyi düşünürkensonu itibariyle şaşkın gözlerle ve büyük bir merakla bırakıvermiştir.

4.bölümde o dev nasıl öyle şıp diye yanlarında bitti yahu. o.O Dur daha bunlar dışarı çıkar kamp kurar devlere inlerinde pusu kurarlar filan heralde diye beklerken pat diye o kızıl mahlukat yanlarında bitiverdi ya resmen. Neye uğradığımı şaşırdım yerimden doğruldum yemin ediyorum. Onun ayak sesleri niye gelmedi ya da surun üstünde bunlar nasıl geldiğini göremedi. Orayı bir katakulliye getirdiniz hayırlısı..

Ayrıca ben bunların takıma bayıldım. Eren liderliğinde bayağı bir devin üstesinden gelirler diye umudum var.Hadi bakalım çocuklar hepinizin gözlerinden öpüveriyorum.

@kaede

10 yıl önce

10 / 10

8. Bölüm resmen insanı koltuğuna mıhlıyor. Önemli uyarı: Kesinlikle bu diziyle ilgili yorumları okumayın çünkü spoiler yeme olasılığınız yüksek. Death note'un yapımcılarından da bu beklenirdi diyebileceğiniz bir olay örgüsü var. İzlerken sabırlı olun, önünüzdeki anime ileride çok popüler olacak ve gerçekten bu popüleriteyi hakkeden bir anime. Pazartesi game of thrones pazarlarıda attack on titan iki sevimsiz günü çekilebilir kılıyor:)

Not: animeye ilk başladığımda imdb'de puanı 6.7 lerdeydi. sanırım 7-8.ci bölümler puanının artmasına sebep oldu, imdb de puanı 8.3 şu anda. (Dizi ve anime olunca imdbnin puanlarına güvenirim)

http://www.imdb.com/title/tt2560140/?ref_=sr_1

@kaede

10 yıl önce

10 / 10

death note’un yapımcılarından mitolojik bir hikaye. ilk bölümü itibariyle göz doldurmuştur. gerek şehrin atmosferi, gerek orta çağ teması gerekse uçuk icatlarıyla insanı etkileyen bir anime.
SPOILER

Attack on Titan dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Attack on Titan dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Attack on Titan dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL