Ben, Tonya (2017)

I, Tonya

Film 2 Saat Dram, Komedi ABD 16 Şubat 2018

7.6

79 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.5 (141.249 OY)

KONUSU
Tonya Harding buz patenine gönül vermiş ve hırslı bir sporcudur. Buz pateni sporunda giderek yükselen Tonya, memnun edilmesi zor annesi, eski eşi Jeff Gillooly ile dengesiz ilişkileri ve hep daha iyi olmak adına kendini zorlaması gibi gerekçelerle stres içindedir. İki defa Olimpiyat ve iki defa da S ... Devamı
Tonya Harding buz patenine gönül vermiş ve hırslı bir sporcudur. Buz pateni sporunda giderek yükselen Tonya, memnun edilmesi zor annesi, eski eşi Jeff Gillooly ile dengesiz ilişkileri ve hep daha iyi olmak adına kendini zorlaması gibi gerekçelerle stres içindedir. İki defa Olimpiyat ve iki defa da Skate America Champion ödülünü kazanan Tonya, eski eşinin de yardımıyla 1994 yılında ABD Şampiyonası öncesinde aynı dalda yarıştığı sporcu Nancy Kerrigan'ı sakatlaması için birini tutar. Ancak komplonun ortaya çıkması ile birlikte ödeyeceği bedeller Tonya için bir hayli zorlu olacaktır.
Margot Robbie

Tonya Harding

Sebastian Stan

Jeff Gillooly

Allison Janney

LaVona Golden

Julianne Nicholson

Diane Rawl...

Paul Walter Hauser

Shawn Eckh...

Bobby Cannavale

Martin Maddox

Bojana Novaković

Dody Teachman

Caitlin Carver

Nancy Kerr...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@emrormn

5 ay önce

7.6 / 10

Ah o şişkoya bir tokat atmak için neler vermezdim

@kingcool

7 ay önce

8 / 10

Margot Robbie'nin efsane Tonya performansı ile senenin en iyi eserlerindendi I, Tonya...

@manuks

7 ay önce

Normalde biyografi filmleriyle aram olmadığı halde eğlenceli bulduğum, işleniş ve konu oyunculuğa da yansımış olan bir film.

@vegidemiyorum

9 ay önce

bu filmin neden bu kadar olay olduğunu bir türlü anlamadım. çerezlik bir filmdi. buz üstündeki çekimlerden çok umutluydum fakat sıradan bir reklam filmi kadar kalitesi vardı. sadece tek plan çekimler hoşuma gitti onları da şov buldum, senaryo gerektirdiği için değil HOŞ olduğu için çekmişler sanki. Margot Robbie iyi oyun vermiş fakat Amy Adams bu role çok yakışırdı. Sırf Robbie yüzünden bu kadar patladı. en iyi biyografi filmi lafları falan görüyorum şoklara giriyorum. ya siz hiç film izlemiyorsunuz ya da ben çok film izliyorum. blow'lar, içimdeki deniz'ler, motosiklet günlüğü, selma... hele hele piyanist'di, persepolis'di hiç demiyorum. ve daha aklıma gelmeyen nice biyografik film var. yapmayın allah aşkına.

@orkun17

1 yıl önce

Gördüğüm en güzel biyografilerden birisiydi.

Ben böyle hak yeme görmedim arkadaş resmen kadının bütün potansiyelini yok etmişler.

@uniqueen

1 yıl önce

Şişko ve tonyanın kocası 2 kafa yarım beyin
M

@max-manus

1 yıl önce

7 / 10

ortalamanın üstünde bir biyografi olmuş, farklı bir yönetmen ve daha farklı bir kurgusu olsaydı bir noktadan sonra sıkıcı gelebilirdi. sürükleyicilik açısından iyi denebilir. gerçi izledikten sonra filmin ne kadar iyi olup olmadığından daha çok margot robbie'nin yıllar içinde kendini ne kadar geliştirdiğini ve tonya harding'in enteresan hayatını düşündürtüyor film. 7/10
SPOILER

Ben, Tonya filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Ben, Tonya filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Ben, Tonya filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL