Ben, Tonya Yorumları

Ben, Tonya filmi detayları

@jessamina

1 ay önce

Güzel bir biyografiydi. Zaten filmin hikayesi gerçek oluşuyla en başından ilgi çekmeyi başarıyor. Filmin havası belsegel tadında olsada bu haliyle çok beğendim.Margot Robbie'nin oyunculuğu da mükemmeldi.

@poormf

2 yıl önce

3 / 10

Yarı yaşındaki bir karakteri canlandıran oyuncu, gerçeklik duygusunu yok eden karikatürize tipler ile hiçbir fikri olmayan zaman gaspçısı boş bir film... 30/100

@sakurazensen

2 yıl önce

Her ne kadar günümüzde kafamızı her çevirdiğimiz işte adını duymaktan bıkmış olsam da - ki gerçekten günümüz kıstasında oldukça yetenekli bir oyuncu olmasına karşılık kendine bir iş portföyü çizememesi beni gerçekten çok üzen- Margot’ın tartışmasız en kaliteli işlerinden birisidir bu film, biyografi içeren işleri izlemeyi genel olarak seven biriyim ve bu film diğer bütün şaşalı alkışların, filme hayatını konu eden insanların çok kötü şeyler yapmış olsalar bile "ay yazık, bak bu kadar şeye rağmen hayatta kalmış hadi ona destek çıkalım" durumundan oldukça uzakta bir bakış açısı oluşturmaktadır. Filmde söylendiği gibi Amerika sevmediğini dışlamak konusunda oldukça başarılı ki döneminin gerçekten en başarılı buz patencisini ailevi durumu, fakir oluşu o zengin, havalı Amerikan figürüne uymadığı için tamamen yeteneğinin göz ardı edilişini vurgulamaktadır. Bu yüzden kendi türü içinde bir ayrı güzelliğe sahiptir bu film ve oyunculuklar da bu anlamda başarılıdır.

@emrormn

4 yıl önce

7.6 / 10

Ah o şişkoya bir tokat atmak için neler vermezdim

@kingcool

4 yıl önce

8 / 10

Margot Robbie’nin efsane Tonya performansı ile senenin en iyi eserlerindendi I, Tonya...

@iamgzde

4 yıl önce

Normalde biyografi filmleriyle aram olmadığı halde eğlenceli bulduğum, işleniş ve konu oyunculuğa da yansımış olan bir film.

@vegidemiyorum

4 yıl önce

bu filmin neden bu kadar olay olduğunu bir türlü anlamadım. çerezlik bir filmdi. buz üstündeki çekimlerden çok umutluydum fakat sıradan bir reklam filmi kadar kalitesi vardı. sadece tek plan çekimler hoşuma gitti onları da şov buldum, senaryo gerektirdiği için değil HOŞ olduğu için çekmişler sanki. Margot Robbie iyi oyun vermiş fakat Amy Adams bu role çok yakışırdı. Sırf Robbie yüzünden bu kadar patladı. en iyi biyografi filmi lafları falan görüyorum şoklara giriyorum. ya siz hiç film izlemiyorsunuz ya da ben çok film izliyorum. blow’lar, içimdeki deniz’ler, motosiklet günlüğü, selma... hele hele piyanist’di, persepolis’di hiç demiyorum. ve daha aklıma gelmeyen nice biyografik film var. yapmayın allah aşkına.

@orkun17

5 yıl önce

Gördüğüm en güzel biyografilerden birisiydi.

Ben böyle hak yeme görmedim arkadaş resmen kadının bütün potansiyelini yok etmişler.

@uniqueen

5 yıl önce

Şişko ve tonyanın kocası 2 kafa yarım beyin

@max_manus

5 yıl önce

7 / 10

ortalamanın üstünde bir biyografi olmuş, farklı bir yönetmen ve daha farklı bir kurgusu olsaydı bir noktadan sonra sıkıcı gelebilirdi. sürükleyicilik açısından iyi denebilir. gerçi izledikten sonra filmin ne kadar iyi olup olmadığından daha çok margot robbie’nin yıllar içinde kendini ne kadar geliştirdiğini ve tonya harding’in enteresan hayatını düşündürtüyor film. 7/10
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL