@emrormn

5 ay önce

7.6 / 10

Ah o şişkoya bir tokat atmak için neler vermezdim

@kingcool

7 ay önce

8 / 10

Margot Robbie'nin efsane Tonya performansı ile senenin en iyi eserlerindendi I, Tonya...

@manuks

7 ay önce

Normalde biyografi filmleriyle aram olmadığı halde eğlenceli bulduğum, işleniş ve konu oyunculuğa da yansımış olan bir film.

@vegidemiyorum

9 ay önce

bu filmin neden bu kadar olay olduğunu bir türlü anlamadım. çerezlik bir filmdi. buz üstündeki çekimlerden çok umutluydum fakat sıradan bir reklam filmi kadar kalitesi vardı. sadece tek plan çekimler hoşuma gitti onları da şov buldum, senaryo gerektirdiği için değil HOŞ olduğu için çekmişler sanki. Margot Robbie iyi oyun vermiş fakat Amy Adams bu role çok yakışırdı. Sırf Robbie yüzünden bu kadar patladı. en iyi biyografi filmi lafları falan görüyorum şoklara giriyorum. ya siz hiç film izlemiyorsunuz ya da ben çok film izliyorum. blow'lar, içimdeki deniz'ler, motosiklet günlüğü, selma... hele hele piyanist'di, persepolis'di hiç demiyorum. ve daha aklıma gelmeyen nice biyografik film var. yapmayın allah aşkına.

@orkun17

1 yıl önce

Gördüğüm en güzel biyografilerden birisiydi.

Ben böyle hak yeme görmedim arkadaş resmen kadının bütün potansiyelini yok etmişler.

@uniqueen

1 yıl önce

Şişko ve tonyanın kocası 2 kafa yarım beyin
M

@max-manus

1 yıl önce

7 / 10

ortalamanın üstünde bir biyografi olmuş, farklı bir yönetmen ve daha farklı bir kurgusu olsaydı bir noktadan sonra sıkıcı gelebilirdi. sürükleyicilik açısından iyi denebilir. gerçi izledikten sonra filmin ne kadar iyi olup olmadığından daha çok margot robbie'nin yıllar içinde kendini ne kadar geliştirdiğini ve tonya harding'in enteresan hayatını düşündürtüyor film. 7/10
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL