7.2

29 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.7 (17.902 OY)

KONUSU
Craig (Pat Healy) işten çıkarılma darbesi aldığında bara gider ve soluklanmak için şişenin dibini bulur. Bu sırada, en son gördüğünde hapishanedeki hayatından çıkıp şimdi dışarıda tefecilikle uğraşan eski arkadaşı (Ethan Embry) ile karşılaşır. İkili, arada geçen zamanı yakalamaya çalışıyormuş gibi y ... Devamı
Craig (Pat Healy) işten çıkarılma darbesi aldığında bara gider ve soluklanmak için şişenin dibini bulur. Bu sırada, en son gördüğünde hapishanedeki hayatından çıkıp şimdi dışarıda tefecilikle uğraşan eski arkadaşı (Ethan Embry) ile karşılaşır. İkili, arada geçen zamanı yakalamaya çalışıyormuş gibi yaptıkları sırada, kendileri ile içki içmek isteyen ilginç ve zengin bir çifte, Colin (David Koechner) ve Violet’e (Sara Paxton), rastlarlar. Eğlenceli ve bir o kadar da esrarengiz olan bu çift, onları kazanç getiren bir tür üstünlük sağlama oyununun içine sokar. Partiyi eve taşıdıklarında ise her şey kontrolden çıkar ve gece korkunç bir hal alır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@levent_bk

5 yıl önce

5 / 10

"ucuz heyecanlar" ismi cuk oturmuş. bence puanı abartılmış, tv filmi ayarında.

@naksidil

5 yıl önce

Para için insanlar dünyada neler yapıyorlar neler..

Bazı sahnelerde yüz ifadelerine gerçekten çok güldüm :)

Dünya ağlanacak hallere güldüğümüz bir dünya işte ...

@delahoya

6 yıl önce

8.7 / 10

Gece gece "ne filmdi" dedirten bir film oldu...

Paranın insanlar üzerin de olan etkisini aile kavramı ve arkadaşlık ilişkileri üzerinde bizlere aktarmış yönetmen...Yönetmen o kadar akıllı ki 90 dakikalık bir filme çok şey sığdırmış.Çaresiz bir insanın neler yapabileceğini ve kimin ne mal olduğunu hiç bir zaman öğrenemeyeceğimiz göndermeleri çok iyiydi.2013 filmi olmasına rağmen adını belki bir çok kişinin yeni duyacağını ve bu filme kimsenin geç kalmaması gerektiğini düşünüyorum...Bol bol kan ve iğrenç sahneler bulundursada izlemeye değer görüyorum.Kesinlikle başucum oldu...

@zeynep_esses

7 yıl önce

7.5 / 10

tarantino kıvılcımları ve ilhamının ipuçları beraberinde kan para(bir insan senin için daha ne kadar ileri gidebilir değil mi?) ve kadın eksenli bilindik hikayelere göz kırpan bir yapım.kısacası para merkezli bir dünyada umut için varolabilme mücadelesi.

@rogue

7 yıl önce

Paranin gozu kor olsun!

Para ugruna kukla niyetine oynatilan insanlar var bu filmde.

Kesinlikle etkileyici bir film, fakat bazi sahnelerinden dolayi hassas insanlarin sinemada izlemesini tavsiye etmiyorum.
SPOILER

Ucuz Heyecanlar filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Ucuz Heyecanlar filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Ucuz Heyecanlar filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL