7

23 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.4 (31.888 OY)

KONUSU
Suların altında yolculuk etmekte olan bir denizaltıda geçen film, bu birimde çalışmakta olan insanların birbirlerinin kusurlarını kabul ederek yaşamayı öğrenmesine odaklanıyor. Buradaki zorlu yaşam koşullarında hayatta kalmaya çalışan insanlar, korku ve insanoğlunun karanlık karakteristikleriyle baş ... Devamı
Suların altında yolculuk etmekte olan bir denizaltıda geçen film, bu birimde çalışmakta olan insanların birbirlerinin kusurlarını kabul ederek yaşamayı öğrenmesine odaklanıyor. Buradaki zorlu yaşam koşullarında hayatta kalmaya çalışan insanlar, korku ve insanoğlunun karanlık karakteristikleriyle baş etmek zorundadır. Gittikçe gerginleşen atmosfer, ekip üyelerinin de vahşete doğru ilerlemesine neden olur. İnsanlıktan uzaklaştıkça, yaşadıkları bu macera içerisindeki tek düşmanlarının kendileri olduklarını fark eden birkaç görevli, hayatlarını kurtarmak için mücadele etmeye başlar.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@vegidemiyorum

8 ay önce

8.6 / 10

bir arkadaşımın, Tolga Karaçelik'in 'Sarmaşık' filminde bundan esinlendiğini iddia etmesi sonucu izlediğim güzel bir film fakat alakaları pek yoktu. filmde karakterlerin motivasyonları farklıydı. izlemenizi tavsiye ederim, gizli kalmış filmlerden. harika bir senaryo örneği.

@mustafaemir

4 yıl önce

6.5 / 10

Aslında beklenen şekilde gelişse ve tahmin ettiğim gibi bitse de izlemekten keyif aldım.Paranın(ki burda altın) getirisi ile değişen psikolojileri de güzel anlatmış.Jude Law gerçekten çok iyiydi.İzlemeyipte izlesem mi diyenlere kesinlikle öneririm.
SPOILER

Kara Deniz filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kara Deniz filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kara Deniz filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL