Yönetmen
|
Kevin Macdonald
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yapımcı
|
Kevin Macdonald
, Charles Steel
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Luan Placks
, Gleb Nechaev
, Arina Pakhomova
|
Pilot
|
Will Samuelson
|
Set
|
Ed Lancaster
, Sergio Bernuzzi
, Damian Roberts
|
Hava Koordinatörü
|
Lucia Foster Found
|
Başlık Tasarımı
|
Matt Curtis
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Ines Li
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Mervyn New
|
Hava Görüntü Yönetmeni
|
John Marzano
|
Yapım Koordinatörü
|
Jo Wallett
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Ed Smith
|
Yapım Muhasebecisi
|
Isaac Sananes
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Theo Park
|
İlave Set Fotoğrafçısı
|
Giles Keyte
|
Butafor
|
Neil Ellis
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Dominic Channing-Williams
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Charlie Reed
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Louise Seymour
|
Boom Operatörü
|
Simon Bysshe
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Matthew Penry-Davey
|
Butafor Tasarımcısı
|
Gary Merrington
|
Marangoz
|
Bruce Barnes
, Jack Dehaan
|
Protez Makyaj Sanatçısı
|
Adrian Rigby
, Bill Turpin
|
Ses
|
Niv Adiri
, Mark Appleby
, Dillon Bennett
, Simon Bysshe
, Gillian Dodders
, Dickie Earll
, Glenn Freemantle
, Glen Gathard
, Rashad Omar
, Peter Hanson
, Eilam Hoffman
, Matt Hovland
, Rob Huckle
, Andrea King
, Rolf Martens
, Andy Stallabrass
, Jason Swanscott
, Ian Tapp
, Mike Tehrani
, Will Whale
, Paul Wrightson
, Kirill Bodrov
, Jemma Riley-Tolch
, John St. Denis
, Peter Warnock
, Ben Baker
, Danny Freemantle
, Nick Freemantle
, John Skehill
, Derek Trigg
|
Teşekkürler
|
Walter Donohue
, Rob Garvie
, Alison Thompson
, David Van Der Gaag
|
Diğer
|
John Alfred
, Sara Briggs
, Rory Broadfoot
, Jo Cameron Brown
, Matt Chambers
, Jessica Corlett
, Matt Curtis
, Shayne Fiske
, Lucia Foster Found
, Rose Garnett
, Dan Hillsdon
, Waléra Kanischtscheff
, Tom Leggett
, Malcolm Pearce
, Shane Roberts
, Will Samuelson
, Isaac Sananes
, Andy Stephens
, Ewan Taylor
, Ian Thomson
, Kevin K. Vafi
, Jo Wallett
, Ashley Wild
, Jannika Öberg
, Laura Crowley
, Mick Hurrell
, Jamie Newton
, Lara Sargent
, Sue Bruce-Smith
, Clyde Lane
, Liza Marshall
, Dave Shaw
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Mark Crowley
, Rob Hempenstall
, Brian Kelly
|
Editoryal Hizmetler
|
Herbert Butler
, Kira Fitzpatrick
, Adam Inglis
, James Long
, Keith Mason
, Claire McGrane
, John Quartel
, Pete Conlin
, Romain Kedochim
, Ben Baker
, Dan Helme
, Erin McGookin
, Laura Pavone
, Gordon Pratt
, Aurora Shannon
, Laurent Treherne
|
Kostüm Sorumlusu
|
Gleb Nechaev
, Arina Pakhomova
, Luan Placks
, Oliver Southall
, Viveene Campbell
, Mark Sutherland
, Esme Young
|
Kamera Teknisyeni
|
Tasha Back
, Anca Badita
, Alex Bailey
, Tim Battersby
, Theo Berman
, Sergio Bernuzzi
, Neil Blackman
, Tony Christie
, Mark Clayton
, Warwick Drucker
, Emma Edwards
, Pete Gilmour
, Lee Godfrey
, Benny Harper
, James Harrison
, Peter Hodgson
, Darren Howton
, Adam Ings
, Giles Keyte
, Ed Lancaster
, John Lee
, Iain Mackay
, John Marzano
, Tom McFarling
, David Mills
, Alice Pennefather
, Felix Pickles
, Bernie Prentice
, Damian Roberts
, Maiya Rose
, Andrey Schtaff
, Tony Shults
, James Summers
, Agnieszka Szeliga
, Mustafa Tyebkhan
, Simon Baker
, Andy Munday
, James Smith-Pryor
, Rob Walton
, Amy Silk
, Mark Silk
, Matt Wesson
|
Görsel Efektler
|
Maxwell Alexander
, Fiorenza Bagnariol
, Lizzie Bentley
, Tim Caplan
, Marta Cañavate
, Matthew Chan
, Adriano Cirulli
, Mitch Crease
, Lucas Manuel Cuenca
, Agueda Del Castillo
, Alexander Ha
, Patrick Hall
, Shani Hermoni
, Simon Hughes
, Taskin Kenan
, Ines Li
, Keith Mason
, Kaveh Montazer
, Mervyn New
, Noel O'Malley
, Laura Pavone
, Maria Peralta Ramos
, James Roberts
, Aurora Shannon
, Noga Alon Stein
, Filip Sustek
, Janis Vaitilavics
, Alonso Varela
, Ben Wilson
, Finola O'Brien
|
Özel Efektler
|
James Bainger
, David Caunce
, Peter Haran
, Casper Lailey
, Daniel Massett
, Ed Smith
|
İkinci Birim
|
Dominic Channing-Williams
, James Evered
, Saul Metzstein
, Matthew Penry-Davey
, Charlie Reed
, Lance Roehrig
|
Elektrikçi
|
Tony Christie
|
Operasyon Yöneticisi
|
Ashley Harrington
, Louis Phillips
, Josh Rappaport
, Louise Seymour
, Ben Urquhart
, John David Gunkle
, Tracey Josephs
|
Makyaj Sorumlusu
|
Kay Bilk
, Alex King
, Marese Langan
, Adrian Rigby
, Matthew Smith
, Bill Turpin
|
Yapım Sanatçısı
|
Nick Palmer
|
Sinematografi
|
Christopher Ross
|
Müzik
|
Ilan Eshkeri
, Peter Clarke
, Josine Cohen
, Jessica Dannheisser
, Stephen McLaughlin
, Paul Saunderson
, Graham Sutton
, Richard Harwood
, Christine Bergren
, Jason Elliott
|
Üretim Hizmetleri
|
Jim Cochrane
, Alexander Dostal
, Alasdair Flind
, Merve Harzadin
, Kevin Macdonald
, Jane Robertson
, Tessa Ross
, Charles Steel
|
Post Prodüksiyon Yöneticisi
|
Ashley Harrington
|
Senaryo Editörü
|
Tom Leggett
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Warwick Drucker
, Andrey Schtaff
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
John Lee
|
Editör
|
Justine Wright
|
Ses efektleri Editörü
|
Dillon Bennett
|
Müzik Editörü
|
Peter Clarke
, Graham Sutton
|
Işık Şefi
|
Mark Clayton
|
Kameraman
|
Iain Mackay
|
Dublörler Koordinatörü
|
Jamie Edgell
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Simon Hughes
|
Görsel Efekt Editörü
|
Keith Mason
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Tim Caplan
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Ian Tapp
|
Ses Tasarımcısı
|
Glenn Freemantle
, Niv Adiri
|
Şive Koçu
|
Jo Cameron Brown
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Glenn Freemantle
|
Dış Sesler
|
Andrea King
, Jason Swanscott
|
Dolby Danışmanı
|
Rob Huckle
|
Kostüm Tasarımı
|
Natalie Ward
|
Set Dekorasyon
|
Sophie Phillips
|
Sanat Yönetimi
|
Hattie Storey
, Bruce Barnes
, Chris Cull
, Jack Dehaan
, Robert J. Dugdale
, Neil Ellis
, James Enright
, Jed Evans
, Carmelo Grasso
, Emma Claire Johnson
, Robin Lawrence
, Chris Lunney
, Alejandro Mackay
, Jonathan Maris
, Sergey Maximov
, Gary Merrington
, Rowena Oven
, Mia Summerville
, James Waddingham
, Carl Wilson
, Joe Withers
, Lee Biggs
, Scott A. Riley
, Dan Bryant
, Dave Creed
, Dan Maslen
, Keith Pitt
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Nick Palmer
|
Oyuncu Seçimi
|
Nina Gold
, Alena Garetovskaya
, Hattie Mark
, George Moss
, Theo Park
|
Senaryo Süpervizörü
|
Rory Herbert
|
Birim Reklamcısı
|
Ian Thomson
|
Senaryo
|
Dennis Kelly
|
Yapım Yöneticisi
|
Louis Phillips
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Marese Langan
|
Saç Tasarımcısı
|
Marese Langan
|
Dublörler
|
Andy Wareham
, Chris Newton
, Richard Bradshaw
, Justin Denton
, Jamie Edgell
, James Grogan
, Paul Kennington
, David Newton
|
ADR Editörü
|
Gillian Dodders
, Paul Wrightson
|
Diyalog Editörü
|
Gillian Dodders
, Paul Wrightson
|
Ses Kayıtçısı
|
Rashad Omar
|
Butafor
|
Chris Cull
|
1. Yardımcı Editör
|
Keith Mason
|
Mekan Yöneticisi
|
Ben Mangham
, Carn Burton
, James Player
, Matthew Lane
|
Dijital Ortam
|
Kira Fitzpatrick
, Herbert Butler
|
Işık Teçhizat Şefi
|
James Summers
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Emma Claire Johnson
|
Görüntü Yönetmeni
|
Christopher Ross
|
Eş Yapımcı
|
Alasdair Flind
, Jane Robertson
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Ilan Eshkeri
|
Yönetici yapımcı
|
Jim Cochrane
, Merve Harzadin
, Tessa Ross
|
Set Fotoğrafçısı
|
Alex Bailey
|
Dış Sesler Editörü
|
Peter Hanson
|
Genel
|
Saul Metzstein
, Paul Kennington
, Glen Gathard
, Theo Berman
, Tim Battersby
, Tasha Back
, Rowena Oven
, Alex King
, Alena Garetovskaya
, Adam Inglis
, Agnieszka Szeliga
, Kay Bilk
, Joe Withers
, James Harrison
, Matthew Chan
, Agueda Del Castillo
, James Bainger
, Shayne Fiske
, Robin Lawrence
, Alice Pennefather
, Mustafa Tyebkhan
, Jed Evans
, Carmelo Grasso
, Sergey Maximov
, Alejandro Mackay
, Jonathan Maris
, Anca Badita
, Adam Ings
, Felix Pickles
, George Moss
, Hattie Mark
, Lucas Manuel Cuenca
, Marta Cañavate
, Kaveh Montazer
, Shani Hermoni
, Daniel Massett
, Mark Appleby
, Justine Wright
|