7.1

67 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.1 (162.655 OY)

KONUSU
Miami'de yaşayan ve Irak Savaşı süresince küçük işletmelerin ABD Ordusu'nun sözleşmelerine dahil olmasını sağlayan anlaşmadan faydalanan iki genç arkadaş, bu az bilinen hükümet girişimini suistimal etmekte ve giderek daha zengin olmaktadır. Ancak ikili Afgan Ordusu'yla 300 milyon dolarlık bir anlaşm ... Devamı
Miami'de yaşayan ve Irak Savaşı süresince küçük işletmelerin ABD Ordusu'nun sözleşmelerine dahil olmasını sağlayan anlaşmadan faydalanan iki genç arkadaş, bu az bilinen hükümet girişimini suistimal etmekte ve giderek daha zengin olmaktadır. Ancak ikili Afgan Ordusu'yla 300 milyon dolarlık bir anlaşmaya girdiklerinde başlarının dertte olduğunu anlarlar. Çünkü çalıştıkları kişiler oldukça şüpheli şahıslardır ve altlarında Amerikan hükümeti vardır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
B

@beng

1 yıl önce

5.9 / 10

Çerezlik bir film izlerken keyif alıyorsunuz cidden güzel zaman geçirmek için iyiydi :)
A

@apostle51

1 yıl önce

izlenmeye değer çerez bir film. Boş bir zamanda keyifle izleyeceğiniz ve neden arkanızda duvar olması gerektiğini bir güzel anlatan ama duvar kadar da sağlam insanların olduğunu anlatan bir filmdi.

@kahramansmt

1 yıl önce

6.5 / 10

Kesinlikle ''Savaş Tanrısı'' filmi ile kıyaslanacak kadar kaliteli olmadığını düşünüyorum. Boş vaktinizi dolduracak kadar iyi orası doğru.

@delahoya

2 yıl önce

6.7 / 10

İzlemeden evvel filmle alakalı duyduğum şeyden ötürü izlemek istedim. Duyduğum şey ise film de Tayyip Erdoğan ın silah kaçakçılığı filmin de görüntüsü olduğu için bu filmi ülkemiz de gösterime yasaklamış olmalarıydı.Fakat gelgelelim görüntü arşiv kayıtlarında 1 saniye önemsiz bir sahne de geçiyordu o yüzden pek bir önemi kalmadı...

Filme gelirsek ; Konusu itibari ile bana Savaş Tanrısı ( Lord Of War ) filmini hatırlattı ve savaşın iç yüzünü değil savaşın arkasında ki kirli para döngüsünü konu alan bir film. Bunu yer yer mizah yer yer eleştiri alarak yönetmen güzel bir şekilde bütün kitlenin izlemesine yol açmış ve gayet başarılı olmuş...

@mamcici

3 yıl önce

Üst ligde oynamaya çalışan amatörlerin hikayesi hem gerçek gibi, hem de gerçeği sulandıracak kadar eğlenceli gibi.. Dünya ekonomisinin en büyük pazarının işleyişini izlerken bunun yıkıcı etkilerini görmüyoruz örneğin. Ayrıca verilen cezanın azlığı gelecekte işimize yarar bu küçük yılanlar, fazla yıpratmayalım düşüncesinden mi acaba?

@stiff

3 yıl önce

7.9 / 10

Beklentimin üzerinde bulduğumu söylemeliyim. Gerçek bir hikayeden uyarlanması da oldukça etkileyici. Ancak bu hikayeyi bu denli akıcı ve espriye vurarak anlatabilmek de güzel iş olmuş. Eleştirel yanları var, ince espriler var, bolca mesaj ve tespit de içeriyor. Bazı tespitler oldukça doğruyken, bazıları güldüren ve düşündüren cinsten. Ürdün, Irak, Arnavutluk atmosferi de gayet başarılı işlenmiş. Keyifle izledim, tekrar bile izleyebilirim. Everybody Knows ile kapanışı da güzel bir tat bırakıyor.

@asdf-13

3 yıl önce

7 / 10

Filmden ziyade metacritic ve rotten puanları ilgimi çekti. Bariz bir şekilde ABD eleştirisine katlanamıyor bu iki sitenin eleştirmenleri.

Filmde kahkaha attırmayan, sakin bir mizah ve mevcut. Bunu bilerek izlenmesi daha iyi olur.
SPOILER

Vurguncular filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Vurguncular filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Vurguncular filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL