Kutsal Örümcek

(2022)

Holy Spider

Film 1 Saat 56 Dk. Polisiye, Dram Fransa, Almanya 25 Kasım 2022

VİZYONDA

8.3

4 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.4 (6.151 OY)

KONUSU
Kutsal Örümcek, İran’ın kutsal şehri Meşhed’i ahlaksız ve yozlaşmış sokak fahişelerinden “temizlemek” için kendi dini arayışına girişen aile babası Saeed’i takip eder. Birkaç kadını öldürdükten sonra, ilahi görevinde halkın ilgisinin eksikliği konusunda giderek daha umutsuz hale gelir. Bu sırada bir ... Devamı
Kutsal Örümcek, İran’ın kutsal şehri Meşhed’i ahlaksız ve yozlaşmış sokak fahişelerinden “temizlemek” için kendi dini arayışına girişen aile babası Saeed’i takip eder. Birkaç kadını öldürdükten sonra, ilahi görevinde halkın ilgisinin eksikliği konusunda giderek daha umutsuz hale gelir. Bu sırada bir kadın gazeteci Meşhed’in karanlık sokaklarında kendisine Örümcek Katili diyen bu seri katilin peşine düşer.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@korgan

2 ay önce

7.5 / 10

İnanılmaz cesur bir iş.
Tam da İran'daki kadın protestolarının, Masha Amini'nin üstüne denk geldi. Şahane bir filmdi. ortalık bu kadar manyak doluyken cinayet sahnelerinin detayla verilmesi oldukça rahatsız etti beni tabii.
Tabii İran'daki protestolardan rahatsız olanlar, yapılan itirazları dine hakaret olarak algılayan hassas kalpler izlemesin. Duyguları incinir.
SPOILER

Kutsal Örümcek filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kutsal Örümcek filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kutsal Örümcek filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL