6.3

89 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6 (28.161 OY)

Süre

2 Saat 15 Dk.

Yönetmen

KONUSU

25 yaşındaki Murphy etrafında genç karısının ve 3 yaşındaki çocuğunun olduğu bir odada uyanır. Telesekreterindeki mesajı dinlemeye başlar. Mesajda Electra’nın annesi endişeli bir ses tonuyla kızı Electra’dan haberdar olup olmadığını sormaktadır. Electra uzun zamandır kayıptır. Annesi kızının ciddi bir kazaya kurban gittiğinden korkmaktadır. Uzun, gri bir günün sonunda Murphy apartman dairesinde yalnız başına kalmış şekilde, iki yıl boyunca sürmüş olan ilişkisini, en büyük aşkını, Electra’yı düşlerken bulur: akla gelebilecek her türlü sözün verildiği, oyunların ve uçların yaşadığı tutkulu bir aşktır bu.

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (27)

@ed-crane yazdı...

Sal, 18 Tem 2017, 15:13 (11 ay önce)

Gercek bir aşk filmidir. Sevgiliyle izlenmeli,film bitince dünyanın en iyi çifti olmaya söz verilmelidir:) Sözler tutulur mu bilemem. film birazda bundan bahseder.

@sinebiyat yazdı...

Cum, 31 Mar 2017, 01:21 (1 yıl önce)

5.5 / 10

Çok iyi bir film değil aslında ama nasıl desem; hem konusuna hem de 'konusuna' çok hakim bir film. Müzikleri harika -ki zaten diğer yorumcu arkadaşlar da belirtmiş. Çok sarıp sarmalayan bir film olmasa da ilgimi çekti. Ha, ikinci kez izler miyim? Sanmıyorum...

@gunesirem yazdı...

Pzt, 06 Mar 2017, 19:17 (1 yıl önce)

Aşk konusu gerçekten farklı şekilde işlenmiş, güzel de olmuş bence. Durağan, ağır ilerleyen filmleri sevmiyorsanız tavsiye etmem. Ek olarak; film içerisinde kullanılan müzikler gerçekten çok iyi.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Love filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Love filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Love filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI