Yönetmen
|
David Cronenberg
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Robert Daprato
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Dan Wladyka
, Geoffrey Smith
, Doug Graham
, Robert E. Cross
, Jefferson Gonsalves
|
Dijital Ortam
|
Tom Mayclim
, Lee Hughes
, Nick Paulozza
, Mark Thorp
|
Boom Operatörü
|
Jonathan Acbard
|
VFX Sanatçısı
|
Jatinder Singh Manhas
|
Yardımcı Butafor
|
Michael Huschka
|
Başlık Tasarımı
|
Justin Stephenson
|
Yardımcı Editör
|
Mary Juric
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Christopher Richards
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
Gren-Erich Zwicker
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Jack Boem
|
Baş Kuaför
|
Paul R.J. Elliot
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Naomi Foakes
, Mike Borrett
, Chris Ross
, Suresh Rohit
|
1. Yardımcı Editör
|
Sandy Pereira
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Walter Gasparovic
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Stephan Dupuis
|
Dış Sesler Editörü
|
Pierre Bariaud
|
Yapım Muhasebecisi
|
John Gaskin
|
Kast Asistanı
|
Tovah Small
|
Marangoz
|
Paul Hamilton
, Andrew Dininio
, Stefan Holmberg
, Ted Ovans
, Gerrard Pace
, Hubert Peddle
, John Todd
|
Set
|
Robert Vigus
, Fabian MacDonald
|
Operasyon Yöneticisi
|
Joseph Boccia
, Melissa Girotti
, Anne Mattatia
, Robin M. Reelis
, Lori Waters
, Frederic Jupin
|
Dublörler
|
Dustin Brooks
, Chad Camilleri
, Brett Chan
, Lauro Chartrand
, Colin Decker
, Flint Eagle
, Brayden Jones
, Riley Jones
, Angelica Lisk-Hann
, Regan Moore
, Layton Morrison
, Efosa Otuomagie
, Dan Shea
, John Stoneham Jr.
, John Stoneham Sr.
|
Diğer
|
Jonathan Bronfman
, Jonathan Gardner
, John Gaskin
, Daniel L. Goldenberg
, Sara Holmes
, Joe Iacono
, Martin Jerome
, Chantal Kemp
, Jessica Lister
, Christopher Marren
, Eleanor Mendes
, Carla Meyer
, Tim Monich
, Catarina Sampaio
, Lisa Shamata
, Justin Stephenson
, Charles Taylor
, Christian Valsamidis
, Laurent Boyé
, Ken Dhaliwal
, Lon J. Hall
, Miriam Laurence
, Al Vrkljan
|
Editoryal Hizmetler
|
Peter Armstrong
, Thierry Beaumel
, Chris Blacklock
, Frédéric Casnin
, Benjamin Clement
, Kevin Downer
, Pietro Gallo
, Lee Hughes
, Isabelle Julien
, Frederic Jupin
, Mary Juric
, Marine Lepoutre
, Tom Mayclim
, Dave Muscat
, Eric Myles
, Nick Paulozza
, Sandy Pereira
, Patrick Perron
, Emma Sanders Finlayson
, Alison Schouten
, Mark Thorp
|
Kamera Teknisyeni
|
Barrett Axford
, David Breeze
, Gilles Corbeil
, Caitlin Cronenberg
, Robert Daprato
, Christopher Dean
, Tara Dixit
, Nigel Draper
, Sam Eldridge
, Tony Eldridge
, Robert Fayle
, David Foquin
, Jeff Hicks
, Patrick King
, Michael Kohne
, Fabian MacDonald
, Jason McGowan
, Sean Osadzuk
, Davidson Tate
, Ralph Thompson
, Robert Vigus
, Jasper Vrakking
, Michael Williams
, Rocky Brown
|
Görsel Efektler
|
Wasim Ali
, Mandy Au
, Vishal S. Bendre
, Barb Benoit
, Dennis Berardi
, Kristy Blackwell
, Mike Borrett
, James Bunk
, Wilson Cameron
, Andy Chan
, James Cooper
, Gary Couto
, Juan de Santiago
, Michael DiCarlo
, Eddie Englander
, Naomi Foakes
, Mahendra Golay
, Anuva Natarajan Iyer
, Anna Joukova
, Ashlesh Kotangale
, Matthew Lajoie
, Jatinder Singh Manhas
, Sarah McMurdo
, Perrine Michel
, Kelly Noordermeer
, Briana Nuttall
, Anna Pacchioni
, Alessandro Pantanella
, Riaz Patel
, Matthew Pellar
, Suresh Rohit
, Chris Ross
, V.W. Scheich
, Mahapatro Kalpana
, Tamara Stone
, Jim Su
, Aaron Weintraub
, Matt Philip Whelan
, Wojciech Zielinski
, Joseph Cheng Chen
, Jesh Murthy
, Ian Spriggs
, Kamal Kumar Tiwari
|
Özel Efektler
|
Warren Appleby
, Tim Barraball
, Sam Hudecki
, John MacGillivray
, Cameron Patterson
, Daniel White
|
Ses
|
Jonathan Acbard
, Pierre Bariaud
, Nicolas Becker
, Rob Bertola
, André Cappello
, Gavin Coford
, Mark DeSimone
, Nicolas Fioraso
, Alastair Gray
, Wayne Griffin
, Adrien Guillemot
, Michel Monier
, Jean-Paul Mugel
, Michael O'Farrell
, Julien Perez
, Brandon Prodger
, Jean-Yves Rousseau
, Orest Sushko
, Vendome Uhl
, Fanny Weinzaepflen
, Gren-Erich Zwicker
, Michael Miller
, Tim West
|
İkinci Birim
|
Jack Boem
, Walter Gasparovic
, Kevin Hennelly
, Gerrod Shully
|
Makyaj Sorumlusu
|
Chris Bridges
, Stacey Butterworth
, Stephan Dupuis
, Paul R.J. Elliot
, Sondra Treilhard
, Dorota Zajac
, Seth Rossman
|
Terzi
|
Roland Heizinger
|
Yapım Sanatçısı
|
Arvinder Greywal
|
Sinematografi
|
Peter Suschitzky
|
Müzik
|
Howard Shore
, Jennifer Dunnington
, James Sizemore
|
Üretim Hizmetleri
|
Joseph Boccia
, Paulo Branco
, Edouard Carmignac
, Walter Gasparovic
, Martin Katz
, Pierre-Ange Le Pogam
, Gregoire Melin
, Adam Shaheen
, Renee Tab
|
Modelleme
|
Juan de Santiago
|
Elektrikçi
|
Robert Fayle
, Sean Osadzuk
, Ralph Thompson
|
Dolly Sorumlusu
|
Jason McGowan
|
Ressam
|
Paul Dolgov
, Clive D'Oliveira
, Judy Kuntz
, Don Parks
|
Mekan Yöneticisi
|
Richard Hughes
, Jared Burton
, John Rakich
|
Senaryo
|
David Cronenberg
|
Ulaşım Koordinatörü
|
John Ozlins
, Mike Kieler
, Maurice Tremblay
|
Sanat Yönetimi
|
Joshu de Cartier
, Ken Clark
, Robert E. Cross
, Clive D'Oliveira
, Andrew Dininio
, Paul Dolgov
, Miro Dziwik
, Jefferson Gonsalves
, Doug Graham
, Paul Hamilton
, Ron Hewitt
, Stefan Holmberg
, Jon Hunter
, Michael Huschka
, Marc Kuitenbrouwer
, Judy Kuntz
, Matthew Lammerich
, Patricia Larman
, Erin Leslie
, Jennifer MacDonald
, Shaun Martens
, Mara McSweeny
, Matt Middleton
, Brad Milburn
, Ted Ovans
, Gerrard Pace
, Don Parks
, Hubert Peddle
, Steve Shewchuk
, Geoffrey Smith
, John Todd
, Dan Wladyka
, Vickie Yolevsky
, Vicki Pui
, Traceley Young
|
Yapım Yöneticisi
|
Joseph Boccia
|
Yönetici yapımcı
|
Edouard Carmignac
, Walter Gasparovic
, Gregoire Melin
, Renee Tab
|
ADR Editörü
|
Alastair Gray
|
Diyalog Editörü
|
Alastair Gray
|
Roman
|
Don DeLillo
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Wayne Griffin
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Michael O'Farrell
, Orest Sushko
|
Dublörler Koordinatörü
|
John Stoneham Jr.
, Layton Morrison
|
Steadicam Operatörü
|
Gilles Corbeil
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Arvinder Greywal
|
Kostüm Tasarımı
|
Denise Cronenberg
|
Ses Mikseri
|
Jean-Paul Mugel
|
Oyuncu Seçimi
|
Deirdre Bowen
, Zameret Kleiman
, Christopher Richards
, Tovah Small
, Jane Spencer
|
Yapımcı
|
Paulo Branco
, Martin Katz
, David Cronenberg
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Howard Shore
|
Editör
|
Ronald Sanders
|
Görüntü Yönetmeni
|
Peter Suschitzky
|
Set Fotoğrafçısı
|
Caitlin Cronenberg
|
Işık Şefi
|
David Breeze
|
Işık Asistanı
|
Tony Eldridge
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Warren Appleby
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Davidson Tate
|
Dolby Danışmanı
|
Michel Monier
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Patricia Larman
|
Baş Ressam
|
Miro Dziwik
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Shaun Martens
|
Yapım Sorumlusu
|
Melissa Girotti
|
Ses efektleri Editörü
|
Rob Bertola
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Wilson Cameron
|
Set Kostümcüsü
|
Christina Cattle
|
Birim Reklamcısı
|
Lisa Shamata
|
İnşaat Koordinatörü
|
Marc Kuitenbrouwer
|
Müzik Editörü
|
Jennifer Dunnington
|
Perukçu
|
Stacey Butterworth
|
Butafor
|
Ron Hewitt
|
Sahne Sanatçısı
|
Matthew Lammerich
|
Kostüm Sorumlusu
|
Patricia Boulden
, Christina Cattle
, Roland Heizinger
, Susan Nycz
|
Set Tasarımı
|
Matt Middleton
, Brad Milburn
|
Senaryo Süpervizörü
|
Dug Rotstein
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Wojciech Zielinski
|
Genel
|
Nicolas Becker
, Julien Perez
, Mark DeSimone
, Peter Armstrong
, Chris Bridges
, Jennifer MacDonald
, Christina Cattle
, Kevin Downer
, Dave Muscat
, Barb Benoit
, Isabelle Julien
, Kristy Blackwell
, Anna Pacchioni
, Dorota Zajac
, Trevor Pickard
, Vishal S. Bendre
, Andy Chan
, Zameret Kleiman
, Sondra Treilhard
, Jon Hunter
, Barrett Axford
, Christopher Dean
, Tamara Stone
, Mandy Au
, Ashlesh Kotangale
, Briana Nuttall
, Alison Schouten
, Catarina Sampaio
, Riaz Patel
, Tara Dixit
, Wasim Ali
, Brandon Prodger
, Michael Kohne
, Jasper Vrakking
, Susan Nycz
, Mahendra Golay
, Sam Eldridge
, Michael Williams
, Vendome Uhl
, Anuva Natarajan Iyer
, Benjamin Clement
, Ronald Sanders
|