7.9

71 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.4 (23.339 OY)

Süre

2 Saat 22 Dk.

Yönetmen / Senarist

KONUSU

Christian, Stockholm’de bir modern sanat galerisinde çalışmaktadır ve projelerinden biri de The Square olarak adlandırılan alandır. Bu alan büyük bir toplumda farklı katmanlardan, farklı sosyal sınıflardan gelen insanların küçük bir yansımasıdır ve Christian ziyaretçileri insanlara güvenmeli mi güvenmemeli mi sorusu ile iki farklı yoldan birini seçmeye davet etmektedir ve bu soru bizi tüm film boyunca takip eder.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (7)

@emrechik yazdı...

Pzt, 26 Şub 2018, 22:10 (2 ay önce)

8.2 / 10

Olumlu yorumların hepsine eksi gelmiş şaşırdım.Hem de bu sitede. Filimadamı yorumlarına bakmadan izledim. İyikide izlemişim. Klişe bir film değil içerdikleri doyurucu izleyin bir parçasını alın yaşamınızda lazım olacaktır.

@uludaghabermas yazdı...

Paz, 11 Şub 2018, 18:45 (2 ay önce)

7.5 / 10

Bu filmi bizim çakma aydınlar izlesin, hiç sanmam ama olur ya belki bi bok olmadıklarının farkına varırlar. 

@yoko-o-noo yazdı...

Per, 21 Ara 2017, 20:41 (4 ay önce)

6.2 / 10

herzaman bir filmin 'overrated' olma ihtimalini gözetirim ama bu film gerçekten şişirilmiş - beyaz avrupalıların vicdanına yüzeyden dokunarak popüler bir konum kapmış kendine..  yönetmenin çok fazla derdindeymiş gibi herşeyden bahsetmek istemesi de canımı sıktı.. film dağınık ve kopuk sahnelerle dolu.. e o mevzuları da sonraki filmlerinde anlatırdın - niye buralara serptin yaydın batırdın ortalığı..  zaman göreceli bir kavram - yani filmin bana hayli uzun gelmesinin sebebi 142 dakika olması değil - yönetmenin tamamen beceriden yoksunluğu..  yine de herşeye rağmen izleyin siz görün derim..

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Kare filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kare filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kare filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI