Yönetmen
|
Bret Haaland
Christo Stamboliev
|
Senarist
|
Katherine Nolfi
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Diğer
|
Janina Overley
|
Sanat Yönetimi
|
Jonathan Pyun
, Kelly Gollogly
, Max Lawson
|
Işık Süpervizörü
|
Adrian Ferrari
, David Lee-DuVoisin
, Muttanagouda Binjawadagi
|
Yapım Yöneticisi
|
Rebecca Goldberg
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Taylor Page
, Daniel Futcher
|
Işık Teçhizat Süpervizörü
|
Belal Ballout
|
İlave Ses Yeniden Kayıt Karıştırıcısı
|
Jacob Salerno
|
Senaryo Koordinatörü
|
Thomas Yang
|
Hikaye Editörü
|
Ben Glass
|
Yapım Stajyeri
|
Brisa Parra
|
Baş Animatör
|
Tanmoy Kumar Das
|
Animasyon
|
Kyle Bennett
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Taylor Strait
|
Editör
|
Kishore Naik
|
Dış Sesler Editörü
|
Mitchell Kluge
|
Yardımcı Editör
|
Jessica Shobe
|
Yapım Muhasebecisi
|
Rita Provencio
|
Üretim Hizmetleri
|
Shaun Avnet
, Aaron Blabey
, Bret Haaland
, Patrick Hughes
, Katherine Nolfi
, Brent Hutchins
|
Müzik
|
Daniel Futcher
, Taylor Page
, Alexandra Nickson
|
Ses
|
Matthew Festle
, Dustin Burford
, Jeff Halbert
|
Editoryal Hizmetler
|
Tom Sanders
|
Görsel Efektler
|
Russell Richardson Jr.
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Eric Skala
|
Roman
|
Aaron Blabey
|
Animasyon Yönetmeni
|
Nilesh Kadu
|
Görsel Geliştirme
|
Alex Lay
, Kelly Gollogly
, Julie Hang
, Sergio Lorenzo
, Jaemin Yoo
|
Diğer
|
Lisa Schaffer
, Stephanie Sheh
, Alexandra Nickson
, Brandon Liew
|
Yönetici yapımcı
|
Bret Haaland
, Katherine Nolfi
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
D.J. Lynch
|
Oyuncu Seçimi
|
Ania Kamieniecki-O'Hare
, Katie Galvan
, Malia P. Russell
|
Finans
|
Katie Ely
, Sue Brunell-Edwards
, Robert Duban
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Rob McIntyre
|
Ses Tasarımcısı
|
Lawrence Reyes
, Marc Schmidt
|
Animasyon Süpervizörü
|
Ernest Chan
|
Diğer
|
Michael William Miles
|
Ses Editörü
|
Matthew Festle
, Grace Stensland
, Laria Martinez-Deleon
|
Danışman Yapımcı
|
Aaron Blabey
, Patrick Hughes
|
Karakter Tasarımcısı
|
Chase Standley
|
Yapım Koordinatörü
|
Elaine Figueroa
, Emily Ryker
, Bryce Marrero
, Elizabeth Jordan
, Ross Reagan
, John Liverance
, Vy Phan
, Amatullah Roowala
, Shreya Godha
|
Set Yapımcısı
|
Shaun Avnet
|
Diğer
|
Christo Stamboliev
|
Diyalog Editörü
|
Anna Adams
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Jessica Ayala
|
Müzik Süpervizörü
|
Vivian Aguiar-Buff
, Matt Manna
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Ryan Munk
, T.G. Sathesh
|
VFX Sanatçısı
|
Brent Tyler
|
Yapım Sorumlusu
|
Krutika Shinde
, Katie Canadas
|
Yapım Yöneticisi
|
Mahendra Upadhyay
, Joel Trager
, Krishna Dey
|
Genel
|
Shane Lynch
, Alvin Antony
, Arno Stephanian
, Sanaa Kelley
, Matt Salib
, Carl Vazquez
, Jordan McClain
, Manish Kumar
, Marcelo de Souza
, Santosh Shetty
, Lukas Jackson
, Elizabeth Chun
, Steven Tarin
, Daniel Tal
, Max Lawson
, Iris Dutour
, Kyel White
, Adrian Ferrari
, Taylor Page
, Daniel Futcher
, Arina Yu
, David Lee-DuVoisin
, Isaiah Tadros
, Chris Meinen
, Olivia Baylor
, Megan Swason Greene
, Dominic Peters
, Sateesh Malla
, Chinmayi S. Navada
, Rupal Mistry
, Rahul Monga
|