Kim Demiş Kötüyüz Diye?

(2022)

The Bad Guys

Film 1 Saat 40 Dk. Animasyon, Macera ABD, İngiltere 29 Nisan 2022

7.3

14 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.8 (58.722 OY)

KONUSU
Daha önce hiçbir beş arkadaş, bu kötüler kadar kötü bir şöhrete sahip olmamıştır. Atik yankesici Bay Kurt, görmüş geçirmiş kasa hırsızı Bay Yılan, sakin kılık değiştirme ustası Bay Köpek Balığı, çabuk sinirlenen “güçlü” Bay Piranha ve sivri dilli uzman hacker Bayan Tarantula, nam-ı diğer “Sekizbacak ... Devamı
Daha önce hiçbir beş arkadaş, bu kötüler kadar kötü bir şöhrete sahip olmamıştır. Atik yankesici Bay Kurt, görmüş geçirmiş kasa hırsızı Bay Yılan, sakin kılık değiştirme ustası Bay Köpek Balığı, çabuk sinirlenen “güçlü” Bay Piranha ve sivri dilli uzman hacker Bayan Tarantula, nam-ı diğer “Sekizbacak.” Ancak, yıllarca süren sayısız soygundan ve dünyanın en çok aranan kötü adamları olduktan sonra, çete sonunda yakalandığında, Bay Kurt hepsini hapisten kurtarmak için (tutmaya hiç niyeti olmadığı) bir anlaşma yapar: Kötüler, iyi olacaktır. Kötüler, kibirli (ama sevimli!) kobay faresi olan akıl hocaları Profesör Marmelat’ın gözetimi altında dünyayı, değiştikleri konusunda kandırmak üzere işe koyulurlar. Fakat Bay Kurt, bu yolda gerçekten iyi olmanın kendisine her zaman içten içe arzu ettiği şeyi verebileceğinden şüphe eder; onaylanma. Acaba yeni bir kötü karakter şehri tehdit ettiğinde Bay Kurt, çetenin geri kalanını İyiler olmaları için ikna edebilecek midir?
Sam Rockwell

Wolf (ses)

Marc Maron

Snake (ses)

 Awkwafina

Tarantula ...

Craig Robinson

Shark (ses)

Anthony Ramos

Piranha (ses)

Richard Ayoade

Professor ...

Zazie Beetz

Diane Foxi...

Alex Borstein

Police Chi...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
D

@daryl_dixon

2 hafta önce

9 / 10

Animasyon filmi deyip geçilmemesi gereken
bir değer çoğu aksiyon filmine taş çıkartacak düzeyde Her yaş grubuna hitap eden
bir film yapıp kolay iş olmamasına rağmen
çokta başarılı yapmışlar kesinlikle mükemmel ötesi seyir zevki arşlarda kaliteli bir yapım 9/10

@sinefilmovie

2 yıl önce

7 / 10

Açıkçası çocuklar için bir soygun ve suç filmi yapmak enteresan bir fikir ama zor bir iş diğer yandan. George Clooney’li “Ocean’s Eleven” filmlerine bolca gönderme yapan film güneşli Los Angeles atmosferi, caz tonlu müzikleri ve havalı animasyon tekniğiyle son derece parlak. İyi bireyler olmaya, bencillikten sıyrılmanın önemine ve arkadaşlığa vurgu yapan hikayesi de güzel. Ancak çok ince bir denge tutturmak gerek bu tip hikayelerde. “Kim Demiş Kötüyüz Diye?”

bazen sınırları birazcık zorluyor. Çizgi film şiddeti dediğimiz düşme, çarpma, vurma zaten epey var. Daha en başta kahramanlarımızın gerçekleştirdiği banka soygunu sırasında yaşanan ve değme aksiyon filmlerine taş çıkartan bölüm “Hızlı ve Öfkeli” filmlerini hatırlatan hızlı çarpışma sahneleriyle dolu.
SPOILER

Kim Demiş Kötüyüz Diye? filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kim Demiş Kötüyüz Diye? filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kim Demiş Kötüyüz Diye? filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL