8.7

93 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.4 (336.055 OY)

KONUSU
Bu belgesel nitelikli şov; Mitchell, Cameron ve kızları Lily’den oluşan gay; Phil, Claire, çocukları Haley, Alex, Luke’dan oluşan heteroseksüel; Jay, Gloria ve oğulları Manny’den oluşan etnik yapıları birbirinden farklı tiplerdeki modern aile ilişkilerini araştırmaktadır. Bu üç farklı aile, Hollanda ... Devamı
Bu belgesel nitelikli şov; Mitchell, Cameron ve kızları Lily’den oluşan gay; Phil, Claire, çocukları Haley, Alex, Luke’dan oluşan heteroseksüel; Jay, Gloria ve oğulları Manny’den oluşan etnik yapıları birbirinden farklı tiplerdeki modern aile ilişkilerini araştırmaktadır. Bu üç farklı aile, Hollanda’da yayımlanacak olan realite şova bağlı Hollandalı bir belgesel ekibi tarafından kayıt altına alınmaktadırlar.
Ed O'Neill

Jay Pritchett

Sofía Vergara

Gloria Del...

Julie Bowen

Claire Dunphy

Ty Burrell

Phil Dunphy

Jesse Tyler Ferguson

Mitchell P...

Eric Stonestreet

Cameron Tu...

Sarah Hyland

Haley Dunp...

Ariel Winter

Alex Dunphy

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tambenlik

1 yıl önce

hakkında yapılan yorumları okuyup izlemeye başladığım, beklentimi fazlasıyla karşılayan dizi.

favori karakterim luke. sahneye çıkıp da güldürmediği hiç olmadı sanırım.
en gözüme batan karakter ise claire oldu. daha ilk bölümde görüntü olarak bana friends'in sevmediğim tek karakteri olan monica'yı hatırlatmıştı. sonradan karakterinin de monica'nınkiyle paralel yazıldığını fark ettim. her ikisi de evcimen, fakat takıntılı derecede mükemmeliyetçi, dominant, kontrol manyağı. claire, monica'dan oyunculuk bakımından bir gömlek üstün olsa da onun saçlarını sarıya boyatmış hali olmaktan bir türlü kurtulamıyor gözümde.


onun dışında gerçekten güzel bir aile dizisi. karakterleri bakımından birbirleriyle hiç alakası olmayan insanların aile olarak aynı çatı altında bir araya gelebilmeleri, bütün anlaşmazlıklarına rağmen gün sonunda birbirlerine sarılabilmeleri çok güzel.

@basribabam

4 yıl önce

9.5 / 10

Bu güne kadar izlediğim en muhteşem birkaç diziden biri. Sadece bir komedi dizisi değil; yaşamın ta kendisi. Genç iseniz de bundan birşeyler bulursunuz, yaşlı iseniz de. Hetero iseniz de birşeyler bulursunuz gay iseniz de, zenginseniz, fakirseniz, yerli iseniz, göçmen iseniz hiç farketmez, muhakkak birşeyler bulursunuz. Ters köşe yaptığı da oluyor, düşündüğünüz gibi gittiği de...

Nefret ettiğim gay karakterleri bile sevdirdi neredeyse. Daha ne diyeyim: 9,5/10

@tribal

5 yıl önce

Vücuda hiçbir yan etkisi olmayan antidepresan hapı gibi. İzleyin ve izlettirin.

@senseiahe

6 yıl önce

8.8 / 10

Hani bazı komedi dizilerinde gülümseriz bazen hah die güleriz bu dizide böyle olmayacak dakikalarca durmaksızın güldüm, şu ana kadar ki yorumlara katılarak gerçek komedi dizisi budur diyebilirim.

@tnetennba

10 yıl önce

How I Met Your Mother'ın git gide kötüleştiği bu sezonda, "Yeni bir komedi dizisine başlamalıyım!" arayışıma cevap verdi, sağ olsun. Mükemmel, bir çok diziden kat be kat daha iyi. Bu doğallık ve samimilik hiçbir yerde yok. BBT'nin ne kadar hayranıysam, bunun da o kadar hayranıyım.
Phil... Onun hakkında hiçbir yorum yapamam. Ne hacet? Böyle bir koca tüm kızların "hayali"dir sanıyorum. Bir diğer favorim ise Manny...
Tek bir bölümünde bile "Bu muydu yani?" dediğimi hatırlamıyorum, hepsi inanılmaz güzel. Kesinlikle izlemelisiniz bu "underrated" diziyi.

!---spoiler---!

!---spoiler---!

Luke! I am your father!

!---spoiler---!

!---spoiler---!
L

@lanterne-magiqu

10 yıl önce

9.5 / 10

çok keyifli, herkes izlesin istediğim komedi dizisi.

karakterler adeta gerçekler.herkes rolünü çok iyi özümsemiş.

manny favorimdir. mimikleri,tavırları mükemmel bu çocuğun.
G

@gayet-ciddi

10 yıl önce

10 / 10

açıkçası oldukça hoşunuza gidecektir karakterler, oldukça uç noktalarda olan büyük bir aile. sırf tavırları dahi gülümsemenizi sağlıyor.
SPOILER

Modern Family dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Modern Family dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Modern Family dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL