Modern Family Yorumları

Modern Family dizisi detayları

@biranmsuren

2 ay önce

Samimiyet kelimesinin sözlük anlamı dizi. Tüm karakterlerin kendine has tavırları, zaafları, heyecanları... Her şeye rağmen kendileri oluşu ve koşulsuz sevilmeleri. Gerçekten "aile" kavramını tekrar tekrar düşünür hale geliyorsunuz.

Bu diziyi izlemeden geçirdiğim yıllara inanamıyorum.
F

@frejya1

2 ay önce

Çoğu sahnede gülmek için durdurduğum dizi. Kötü zamanlarda random bölüm açılıp kişiye iyi hissettirecekler listesinde ilk 3 te yer alır.

@patrickjane

10 ay önce

10 / 10

Bu dizi bambaşka bir şey. Komedinin yanı sıra her bölümde çıkarılması gereken dersler var.

@bahilas

10 ay önce

9.1 / 10

Çok güzel, eğlenceli ve inanılmaz komik bir dizi. Karakterleri çok sevdim ama en sevdiklerim Phil, Luke ve Gloria oldu ve diğer hepsi. İki ay önce başlamıştım ve final bölümünü şimdi izledim. Çok duygulandım. :(

@arkadas

1 yıl önce

2-3 bölüm noluyor burada diye geçiyor sonra bir bakmışsın 11 sezon bitmiş.

Bunu şimdiye kadar izlemediğim için çok mutlu olmuştum, uzun bir süre dizii aramam demiştim ki bitişiyle yine üzdü.

@kaktusum

1 yıl önce

depresyonda olan varsa başlasın hemen -tabi hala izlemediyseniz-

@tambenlik

3 yıl önce

hakkında yapılan yorumları okuyup izlemeye başladığım, beklentimi fazlasıyla karşılayan dizi.

favori karakterim luke. sahneye çıkıp da güldürmediği hiç olmadı sanırım.
en gözüme batan karakter ise claire oldu. daha ilk bölümde görüntü olarak bana friends'in sevmediğim tek karakteri olan monica'yı hatırlatmıştı. sonradan karakterinin de monica'nınkiyle paralel yazıldığını fark ettim. her ikisi de evcimen, fakat takıntılı derecede mükemmeliyetçi, dominant, kontrol manyağı. claire, monica'dan oyunculuk bakımından bir gömlek üstün olsa da onun saçlarını sarıya boyatmış hali olmaktan bir türlü kurtulamıyor gözümde.


onun dışında gerçekten güzel bir aile dizisi. karakterleri bakımından birbirleriyle hiç alakası olmayan insanların aile olarak aynı çatı altında bir araya gelebilmeleri, bütün anlaşmazlıklarına rağmen gün sonunda birbirlerine sarılabilmeleri çok güzel.

@basribabam

6 yıl önce

9.5 / 10

Bu güne kadar izlediğim en muhteşem birkaç diziden biri. Sadece bir komedi dizisi değil; yaşamın ta kendisi. Genç iseniz de bundan birşeyler bulursunuz, yaşlı iseniz de. Hetero iseniz de birşeyler bulursunuz gay iseniz de, zenginseniz, fakirseniz, yerli iseniz, göçmen iseniz hiç farketmez, muhakkak birşeyler bulursunuz. Ters köşe yaptığı da oluyor, düşündüğünüz gibi gittiği de...

Nefret ettiğim gay karakterleri bile sevdirdi neredeyse. Daha ne diyeyim: 9,5/10

@tribal

6 yıl önce

Vücuda hiçbir yan etkisi olmayan antidepresan hapı gibi. İzleyin ve izlettirin.

@senseiahe

8 yıl önce

8.8 / 10

Hani bazı komedi dizilerinde gülümseriz bazen hah die güleriz bu dizide böyle olmayacak dakikalarca durmaksızın güldüm, şu ana kadar ki yorumlara katılarak gerçek komedi dizisi budur diyebilirim.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL