VİZYONDA

7.8

5 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.5 (1.670 OY)

KONUSU
Film, yaşlılık ve bunamadan mustarip sevgi dolu bir çiftin hayatının son günlerine odaklanıyor. Vortex'te Gaspar Noé, kendi ölümlülüğü üzerine de düşündüğü son derece kişisel bir pencereden bakıyor. Önce ölümle burun buruna gelmesine neden olan beyin kanaması geçirip, pandemide de Covid’e yakalanmas ... Devamı
Film, yaşlılık ve bunamadan mustarip sevgi dolu bir çiftin hayatının son günlerine odaklanıyor. Vortex'te Gaspar Noé, kendi ölümlülüğü üzerine de düşündüğü son derece kişisel bir pencereden bakıyor. Önce ölümle burun buruna gelmesine neden olan beyin kanaması geçirip, pandemide de Covid’e yakalanmasının ardından gerçekleştirdiği bu projeyi Gaspar Noé, kalplerini yitirmeden önce akıllarını yitiren insanlara adıyor.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@fruit_fly

3 hafta önce

7.6 / 10

Bildiğimiz noe filmlerinden farklı, beni çok tatmin etmedi biraz sıkıldım izlerken.

@deranged0

1 ay önce

"Beyni kalbinden önce çürüyecek olanlara" armağan edilmiş, yönetmeninin belli başlı unsurlarını bu sefer barındırmayan bir Gaspar Noe filmi. Yönetmenin, katıldığı İstanbul gösterimlerinden birinde bizzat söylediğine göre "sıfır seks, biraz uyuşturucu, bol dram" içeriyor Vortex ve bana göre de kalbin üzerine tonluk bir yük bırakarak bitiyor. Gaspar Noe resmen kendi trajedisini almış, yoğurmuş ve mis gibi bir filme dönüştürmüş.
SPOILER

Vortex filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Vortex filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Vortex filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL